Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A valóságban is léteznek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A valóságban is léteznek középkorú hölgyek, akik szeretnek szexi ruhákban szeretkezni?

Figyelt kérdés

Több férfi kollégám, és jó magam is azon férfiak táborát gyarapítom, akik szeretik ha egy nő harisnyát, áttetsző szexi ruhadarabokat vesz fel. Különböző weboldalakon sok, szexi ruhás nőt, nőket ábrázoló fotóval lehet találkozni.

Beszélgetve a kollégáimmal, barátaimmal, egyikünk életében sem igazán akadt nő, aki szívesen viselt volna ilyen szexi ruhadarabokat aze ygüttlétek alkalmával. Még akkor, sem, ha időnként szívesen vennénk a párunknak ilyesmiket.

Vajon mi okból nem érzi egy nő magát szexinek a sejtető ruhadarabokban? Miért úgy kell, rá imádkozni? Hol vannak azok a nők, akik kedvelik az ilyesmit?

Tudom, nem ez a legfontosabb egy párkapcsolatban, viselését, a másikra rá erőszakolni senki nem szeretné, de azért csak hiányzik.


2011. márc. 26. 16:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen nők, tőlem kérni sem kell, ha kedvem van hozzá, csak felveszem..

34N

2011. márc. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
sok nő szégyelli a testét, ezért
2011. márc. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
77%
38 éves nő vagyok..Én imádok ilyen szexi ruhákban lenni a hálószobában..Sőt ha olyan kedvem van beöltözök nővérkétől kezdve dögös macáig is...A párom imádja,mert sosem tudja mivel lepem meg...Jó a változatosság a hálószobában..
2011. márc. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

"ruhákban szeretkezni" ?!?!?!?!?

ezért

2011. márc. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem találtatok elég nyílt nőt, elvégre ez tényleg nem olyan durva, mint pl. amit én megteszek páromnak. (persze ez is relatív, szerintem ártatlan dolog össze firkálni egymást)
2011. márc. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Ez függ a foglalkozástól? Vagy attól független, hogy ki az a nő szereti ezeket a ruhadarabokat?


Én imádom a párom formáit, dicsérem is sokat, ugyanakkor szívesen megyek vele fehérnemű boltba, sok szexi fehérneműt vettünk már közösen, (pedig nem vagyunk gazdagok), de aztán bekerülnek a fiókba, és jó ha egy évben egyszer előkerül és felveszi.

2011. márc. 26. 17:05
 7/15 A kérdező kommentje:
16:53as, irigykedem, szuper jó lehet a párodnak. Le a kalappal.
2011. márc. 26. 17:07
 8/15 anonim ***** válasza:
Édesem, irigykedhetsz jobbra-balra, neked nem lesz jobb. És ne érdekeljen, hogy "egy nőt" hogy lehet erre rávenni, hanem beszélgess a kedveseddel, hogy Ő miért nem szereti.
2011. márc. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
54%
Én 15 éve qrva vagyok az ágyban, amúgy tisztességes családanya.Szerintem ez is hozzájárul ahhoz, hogy ennyi idő után is megvan értem a férjem bolondulva.Köztünk nincsen tabu.
2011. márc. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
77%

16:53 vagyok

Szerintem semmi köze ahhoz,hogy kinek mi a foglalkozása..Én csak szeretek ilyenekben pózolni,és mivel a nyílt utcán nem hordok ilyet így marad a hálószoba...

Vannak olyan fehérneműim amikre rá van írva a lényeg..

PL:a bugyi elejére,hogy "tépjél le" melltartóra hogy "tied,fogd..stb(angolul) Ha nővérkének öltözöm akkor mindig van nálam tejszínhab,amivel megint eljátszadozom..A páromra fújom vagy magamra,és mivel szeretjük a tejszínhabot nem gond lenyalni,szopogatni a másikról..

Jó játék ez,és így sokkal hangulatosabb a szex is..(nem monoton..)

2011. márc. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!