Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A valóságban is léteznek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A valóságban is léteznek középkorú hölgyek, akik szeretnek szexi ruhákban szeretkezni?

Figyelt kérdés

Több férfi kollégám, és jó magam is azon férfiak táborát gyarapítom, akik szeretik ha egy nő harisnyát, áttetsző szexi ruhadarabokat vesz fel. Különböző weboldalakon sok, szexi ruhás nőt, nőket ábrázoló fotóval lehet találkozni.

Beszélgetve a kollégáimmal, barátaimmal, egyikünk életében sem igazán akadt nő, aki szívesen viselt volna ilyen szexi ruhadarabokat aze ygüttlétek alkalmával. Még akkor, sem, ha időnként szívesen vennénk a párunknak ilyesmiket.

Vajon mi okból nem érzi egy nő magát szexinek a sejtető ruhadarabokban? Miért úgy kell, rá imádkozni? Hol vannak azok a nők, akik kedvelik az ilyesmit?

Tudom, nem ez a legfontosabb egy párkapcsolatban, viselését, a másikra rá erőszakolni senki nem szeretné, de azért csak hiányzik.


2011. márc. 26. 16:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én mondjuk csak 21 éves vagyok, de a barátom nem kér tőlem extra ruhadarabokat. Ő mondta, hogy nem kell a kelletés, az olyan mű. Bármilyen ruhában is vagyok, mindig lecincálja rólam. De lehet mi vagyunk még fiatalok. Idős korunkban meg hej...
2011. márc. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Még valamit..Ennyi idős korban már nem a mennyiség számít,hogy minél több pasassal keféljek,hanem a minőség a lényeg..A jó szexhez is kell egy kis játék,hangulat..

(ha csak szétrakja a lábát a nő,és azt hiszi,hogy hatalmasakat sikoltozik akkor már oda van a pasas érte.. Pedig ez nem így van..Aki unalmas az ágyban azt előbb -utóbb lecserélik..

2011. márc. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Igen, sokan szégyellik magukat, hiszen a legtöbb nőnek nincs olyan alakja, mint pl. a nő aki pózol vele, hogy vedd meg. Ezért. És mivel rajta nem úgy állna így inkább nem veszi fel.
2011. márc. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én 34 éves korom ellenére is kifejezetten szeretem a szexi ruhákat.
2011. márc. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Látom, megoszlanak a vélemények.

Szerintem a nőn, akit szeretek, azon mindig jól ál egy szexi ruhanemű, elvégre együtt választjuk.


17:20as. Normális férfi vagyok, tökéletesen tudom, hogy miért nem szereti a párom felvenni ezeket a ruhadarabokat.

2011. márc. 26. 18:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!