Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Léteznek még őszinte barátnők?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még őszinte barátnők?

Figyelt kérdés
Lány vagyok és 6 éve van vagyis volt egy nagyon jó barátnőm legalább is azt hittem.1 éve van párkapcsolatom és annyira megharagudott rám,hogy már nem járok hozzá állandóan,hogy inkább máshoz fordult.Elhiszem,hogy furcsa volt neki,hogy már nem jártam hozzá annyit mint azelött de azért nem hanyagoltam el és megérthetné ö is,hogy a barátommal is szeretnék lenni egy kicsit.Ő volt az egyetlen barátnőm de már egy sincs:S
2010. júl. 22. 17:43
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
100%
ilyen barátnő inkább ne legyen
2010. júl. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
sajnos többet árt,mint használ
2010. júl. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 A kérdező kommentje:
Igen csak nagyon fáj,hogy 6 év után így viselkedik.Hol kereshetnék barátnőt?
2010. júl. 22. 17:51
 4/58 anonim ***** válasza:

Ha ilyen miatt megharagszik rád, elgondolkodhatsz mennyire volt a "barátsága" mély, és mennyire felszínes.


Léteznek. Keress a párod baráti társaságában barátnőt, már ha van neki.

2010. júl. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
100%

már nekem sincs legjobb barátnőm..mert egy másik csaj ellenem fordította mert utált engem

am 9évig legjobb barátnő VOLT :(

am hány éves vagy kérdező? :)

2010. júl. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 A kérdező kommentje:
Én 20.És te?
2010. júl. 22. 18:58
 7/58 anonim ***** válasza:
Valahol érthető szerintem a barátnőd viselkedése..az én barátnőm is egy éve van a barátjával és azóta se bulik se semmi szóval érzem hogy kezdek "háttérbe szorulni" és néha én is úgy voltam vele ,hogy jobb lenne másik barátnőt keresnem mert nekem is csak ő az egyetlen barátnőm (3 éve)de elmondtam neki mindezt és azóta próbál több időt szakítani rám (jó barátnőknél szerintem mindent meglehet beszélni)de egy pasi tény,hogy felforgat mindent..de az se rossz pont ha a barátnőd és a pasid jól kijönnek tehát pont annyira amennyire kell (normálisan viselkednek egymással stb..de azért erre is figyelni kell,hogy a végén nehogy több legyen belőle..)
2010. júl. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? :) Én 16,és lány vagyok. Nekem sincs őszinte barátnőm...:( Sajnállak. :)
2010. júl. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 A kérdező kommentje:
Persze értem én,hogy rosszul esik neki az,hogy már nem annyit járok hozzá mint eddig de ez nem jelenti azt,hogy totál el kell fordulni tőlem.Bulizni ezelőtt se nagyon jártunk inkább náluk voltunk meg a városba mászkáltunk.Nem érzem úgy,hogy túlságosan elhanyagoltam volna mindkettőjükre szakítottam időt.
2010. júl. 22. 19:53
 10/58 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok.Én is sajnállak:) nem könnyü őszinte barátnőt találni
2010. júl. 22. 19:53
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!