Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Léteznek még őszinte barátnők?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még őszinte barátnők?

Figyelt kérdés
Lány vagyok és 6 éve van vagyis volt egy nagyon jó barátnőm legalább is azt hittem.1 éve van párkapcsolatom és annyira megharagudott rám,hogy már nem járok hozzá állandóan,hogy inkább máshoz fordult.Elhiszem,hogy furcsa volt neki,hogy már nem jártam hozzá annyit mint azelött de azért nem hanyagoltam el és megérthetné ö is,hogy a barátommal is szeretnék lenni egy kicsit.Ő volt az egyetlen barátnőm de már egy sincs:S
2010. júl. 22. 17:43
1 2 3 4 5 6
 21/58 anonim ***** válasza:
Visszatérve szerintem se igaz,hogy csak egy igaz barátnőd lehet az életben(a mostani barátnőm a 2. igaz barátnőm) csak nehéz megtalálni a megfelelőt olyan ez mint életed nagy szerelme aki után azt hiszed,hogy más már nem lesz..
2010. júl. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/58 A kérdező kommentje:
Igen én is így gondolom.Azért eléggé fáj,hogy félre lehet ismerni az embereket éveken keresztül.Soha nem gondoltam volna,hogy ideáig jutunk.Amúgy a privát üzenet e-mail cimre megy mert még nem küldtem soha?:D
2010. júl. 22. 20:36
 23/58 anonim ***** válasza:

Sajnállak lány vagyok. :D:D xD Jó név,mi?! :D


Hát egyszerűen volt olyan,hogy voltunk osztálykiránduláson,és nem volt kedvem a többeikkel piálni meg cigizni. És nem is voltam túl jól,az volt a helyzet,Ő bement a többiekkel,én meg egyedül maradtam a sötét parkban. :( Meg többször elmondott dolgokat. :(

2010. júl. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/58 anonim ***** válasza:
Ja..és néunk is a bizonyos harmadik. :( Néha jó lenne ketten beszélni csak Vele..:(
2010. júl. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/58 A kérdező kommentje:
na igen azok a bizonyos titkok amikről azt hiszed,hogy köztetek marad aztán később kiderül,hogy szépen sorba kiteríti mindenkinek,persze utánna letagadja,hogy ő nem volt de hát rajta kívül más nem tudott róluk.Sajnos ez van.
2010. júl. 22. 20:45
 26/58 A kérdező kommentje:
Akivel meg tényleg őszinte barátságot lehetne nyitni az biztos,hogy 200000km-re lakik:D.Olyan szerencsés vagyok,hogy az hihetetlen:D
2010. júl. 22. 20:46
 27/58 anonim ***** válasza:

Sajnállak lány :D


Hol laksz? :) Elég csak egy megye is,ha nem akarod ideírni. :)

2010. júl. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 anonim ***** válasza:
azért még ne add fel!:)
2010. júl. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 A kérdező kommentje:

:D

leírom talán nem köröznek majd utánam:D Somogy megye-Kaposvár.

És te?

2010. júl. 22. 20:50
 30/58 anonim ***** válasza:

Baranya. :D:D Sajnállak-lány. :)


Ha akarod,beszélhetünk MSN-en is akár. :)

2010. júl. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!