Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a csajok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a csajok csak szétteszik a lábukat és bármit megkaphatnak, nekem meg fiúként keményen kell küzdenem/dolgoznom, hogy akármit megszerezzek?

Figyelt kérdés

Ez csak egy általános kérdés, értsétek amire akarjátok... szerintem ez az egyenjogúság miatt van -> túlzásba vitték...


NEM AZT MONDOM, hogy ne legyen egyenjogúság a nők és a férfiak között - legyen! de tényleg az legyen, ne pedig minket diszkrimináljanak a nők! meg néha úgy érzem hogy lassan már itt tartunk...



egyébként tudom, hogy nem minden csaj ilyen... de eddig úgy tapasztaltam, hogy sokkal több ilyen csaj van, mint ahogy azt gondoltam


2010. júl. 14. 16:22
1 2 3 4 5 6
 41/59 anonim ***** válasza:

Szerintem itt az a baj, hogy egy női test értékesebb mint egy férfi test, egy nő mindig kell valakinek.Meg hogy a nők döntenek.Meg az is igaz, hogy a nőknek is a külső a legfontosabb, mint a férfiaknak, csak ők hitegetnek minket, hogy nem számít annyira a külső.Ezért érhetnek el sok mindent a nők ha szétteszik a lábukat mert a női test keresettebb, értékesebb.

20f

2010. júl. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/59 anonim ***** válasza:
Azért azt el kell ismerni, hogy elég kamu dumának hangzik, hogy ""megb&szhattam volna ezernyi gátlástalan diszkóp.csát de nem tettem mert ennél emberibb vagyok" de kb én is ilyen vagyok így elhiszem.
2010. júl. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/59 anonim ***** válasza:
46%

Engem tudod mi háborított fel? Minden albérletbe csak nem dohányzó női albérlőt kerestek. Szinte nagyon kevés volt ahova férfiként pályázhattam volna. Ennyit az előítéletekről. Igenis sok mindent megkapnak a nők könnyebben mint a férfiak. Ha így érzed, akkor egyenlítsd a számlát. Használj minden nőt úgy, ahogy megérdemli. A kurv@kat dobd el, akiket méltónak tartasz a szerelemre, azt szeresd... A s*ggfej módon bánik veled, akkor tégy te is hasonlóan. Nem jobbak ők egy fokkal sem. Mióta így élek, sokkal jobban érzem magam a bőrömben. Eddig tiszteltem őket, és lovagias voltam. Életem legnagyobb hibája volt. Nem mindenki érdemli meg, hogy foglalkozz vele, szóval állj így a dologhoz. Megannyi szenvedést spórolsz meg magadnak...

21/F

2010. júl. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/59 A kérdező kommentje:
18:27 (második): ez nekem szólt?
2010. júl. 14. 18:49
 45/59 anonim ***** válasza:
hátitt a élemények 90% undorító jellemre utal, mostmár a kérdező is átcsapott ebbe. s*ggfejek.
2010. júl. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/59 A kérdező kommentje:
de miért? én nem mondtam hogy egyetértek a "minden nő k*rva" hozzáállással, mert nem is...
2010. júl. 14. 18:55
 47/59 anonim ***** válasza:

nem.ezt becsülöm.

viszont a ma 18:16-kor tett megjegyzéseid, bár nem hozzám szóltak, undorítóak voltak. Gondolkodj el azon, hogy mennyire lesüllyedtél a többi válaszoló szintjére.

2010. júl. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/59 A kérdező kommentje:
te is tudod mit hoz ki az emberből ha felhúzzák :/
2010. júl. 14. 19:08
 49/59 anonim ***** válasza:

Ez így marhára nem igaz:) A szép csajok kapnak meg mindent, ha szétteszik a lábukat. Egy kicsit is csúnyább leányzó már nem tud így érvényesülni:P

Amúgy addig, amíg uganazért a munkáért a férfiak többet keresnek, mint a nők, addig ne szóljatok smemit:)

2010. júl. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/59 anonim ***** válasza:

19:11

Azt viszont el kell ismerned, hogy egy nő értékesebb.:)

2010. júl. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!