Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a csajok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a csajok csak szétteszik a lábukat és bármit megkaphatnak, nekem meg fiúként keményen kell küzdenem/dolgoznom, hogy akármit megszerezzek?

Figyelt kérdés

Ez csak egy általános kérdés, értsétek amire akarjátok... szerintem ez az egyenjogúság miatt van -> túlzásba vitték...


NEM AZT MONDOM, hogy ne legyen egyenjogúság a nők és a férfiak között - legyen! de tényleg az legyen, ne pedig minket diszkrimináljanak a nők! meg néha úgy érzem hogy lassan már itt tartunk...



egyébként tudom, hogy nem minden csaj ilyen... de eddig úgy tapasztaltam, hogy sokkal több ilyen csaj van, mint ahogy azt gondoltam


2010. júl. 14. 16:22
1 2 3 4 5 6
 21/59 anonim ***** válasza:
69%
Sok nyomorék , meg is érdemlitek hogy ezt csinálják veletek a nők, ilyen kommentekkel meg kérdésekkel. Szánalmasok vagytok. Minden kérdés, minden válasz oda vezet hogy a nők K.urvák, ha megdudog azért, ha nem meg azért. Nektek semmi se jó, meg is érdemlitek a sorsotokat. Sok baro.arcú. Nem tudom mit csinálnátok ha nem lennének csajok, hokizhatnátok éjjel nappal, vagy dughatnátok egymást s.ggbe. Sok toprongy állat.
2010. júl. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/59 anonim ***** válasza:
28%
Van, akinek hivatása a k*rvaság, mig másnak a hobbija. L.
2010. júl. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/59 anonim ***** válasza:
akkor gondolom te b.zi vagy
2010. júl. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/59 A kérdező kommentje:

16:42 én semmi ilyet nem mondtam... minden kudarc ellenére továbbra is hűen próbálkozok a lányoknál, de a tisztességes pasik senkinek nem kellenek, mert a külső számít... -.-' mert sok a rib@nc...


16:43 ott a pont!

2010. júl. 14. 16:44
 25/59 A kérdező kommentje:
16:44 nem, de ilyen felfogással inkább apád lett volna az...
2010. júl. 14. 16:45
 26/59 anonim ***** válasza:
100%
16:42 vagyok, persze hogy a külső számít, nektek is a külső számít, hát inkább dugok egy jó testű jóképű nagyfarkú pasival mint egy dagadt büdös ronda nyomorékkal, ti meg inkbább tömtök egy nagy mellű nagy seggű helyesarcú ápolt csajt, mint egy kismellű lapos ronda ápolatlan bányarémet. Ilyen az emberi természet. Nem a női természet hanem az emberi.
2010. júl. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/59 anonim ***** válasza:
100%
kedves kérdező! k.urvára hogy nem neked írtam azt, ha figyelmesen elolvasnád a saját kérdésedre kapott válszokat, össze tudnád rakni a képet. egyébként meg mit sír a szád 14-18 között, te nővel még nem is voltál, esetleg tini lánnyal, mit tudsz te a nőkről, remélem egyszer jól pofánb.sz egy!
2010. júl. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/59 anonim ***** válasza:

nincs is szebb mikor kkét nem egymást szapulja :)

vegyétek már észre... ezek a viselkedési problémák egymásból fakadtak, mind ugyanúgy hibásak vagyunk. hogy melyik volt előbb, azt nem lehet megállapítani. és amennyiben minden nő k*rva annyiban minden pasi csak lyukra játszik, kinézetre, és nem érdekli a nő lelke.

2010. júl. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/59 anonim ***** válasza:
Jaj kérdező, találkoztál már 3 lánnyal aki nem vevő a tapló stílusodra és a pizza képedre és akkor már mind k*rva, aki csak a külsőre megy. Gratulálok a logikádhoz...
2010. júl. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/59 A kérdező kommentje:

16:49 az lehet de most ne azért haljak már meg szűzen mert nem úgy nézek ki, ! egy csomó ronda ember van, aki lélekben többet ér a legszebb/jóképűbb embernél is (kedves, türelmes, engedékeny, stb.)


16:50 egyrészt elnézést, másrészt nem tudok semmit a nőkről, csak sejtek, de ennyi idősen többet nem is tudhatnék, harmadrészt meg mindig úgy viselkedek és teszek az életemben hogy soha ne adjak egy nőnek/csajnak se indokot arra hogy pofánb@sszon! a rib@ncok meg megüthetnek, az én szememben egyik sem ember


16:56 én nem játszok lyukra, pedig nagyon nehezen bírom hogy nincs kivel szexelnem (szűz vagyok sajnos :/)


megb&szhattam volna ezernyi gátlástalan diszkóp.csát de nem tettem mert ennél emberibb vagyok

2010. júl. 14. 17:06
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!