Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a csajok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a csajok csak szétteszik a lábukat és bármit megkaphatnak, nekem meg fiúként keményen kell küzdenem/dolgoznom, hogy akármit megszerezzek?

Figyelt kérdés

Ez csak egy általános kérdés, értsétek amire akarjátok... szerintem ez az egyenjogúság miatt van -> túlzásba vitték...


NEM AZT MONDOM, hogy ne legyen egyenjogúság a nők és a férfiak között - legyen! de tényleg az legyen, ne pedig minket diszkrimináljanak a nők! meg néha úgy érzem hogy lassan már itt tartunk...



egyébként tudom, hogy nem minden csaj ilyen... de eddig úgy tapasztaltam, hogy sokkal több ilyen csaj van, mint ahogy azt gondoltam


2010. júl. 14. 16:22
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
61%

"a csajok csak szétteszik a lábukat és bármit megkaphatnak"

én eddig 1x csináltam ilyesmit érzelem nélkül, szerelmes lett belém a srác, és azóta is bűntudatom van, tehát nem gondolom, hogy sok hasznom származott volna a dologból.

nem azon agyalj, hogy miért van így, hanem fejleszd magad. először belül, aztán kívül. sok sikert!

L/17

2010. júl. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
89%

Mert egyre több lány gondolja azt, hogy többet ér, mint a másik, mint bárki, és ezáltal tekerni kell a kegyeiért.

A másik tábor: a szexéhes férfiak, akik "rászoktatták" arra a nőket, hogy elég levenni a bugyit és a fél világ az övék. Éshát mivel szükségük van szexre, szinte bármit megadnak a lánynak.

Egyes férfiak meg lek*rvázzák azokat a lányokat, akikért kevésbé kell küzdeni. Így a "normálisabbak" is kezdenek ilyenné válni.

L.

2010. júl. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
0%
Igen férfiként sokkal többet dolgozunk mint a nők és sajnos ezt a nők kihasználják...míg egy "csajért" küzdened kell ő szépen eljátszadozik veled egy darabig aztán csáó...ez az élet...
2010. júl. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
legfőként ti férfiak kaptok meg mindent (a nőt) ha szétteszi a lábát :) és az, hogy " megkap mindent", nyilván a férfiaktól kap meg mindent, és hogy miért azt csak ti magatok tudjátok megválaszolni.
2010. júl. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:

teljes egyenjogúságot sosem fogsz elérni, mert báregy p*nát hamarabb felvesznek vhova ha szétteszi a lábát, neked több a munkalehetőséged, hiszen elmehetsz fizikai munkát is végezni, amit egy lány mondjuk mér nem bírna.

...és rádásul az én helyzetemet nem könnyíti meg ez, nem raknám szét a lábam.

2010. júl. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim ***** válasza:
mondjuk nemtudom az első válaszolónak 17évesen mire volt annyira szüksége hogy qrválkodott egyet!
2010. júl. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 anonim ***** válasza:

nem k*válkodtam, a srácot vagy 3 éve ismerem, és barátok voltunk.

de sejtettem, hogy majd jönnek a hozzád hasonlók pampogni :)

'első'

2010. júl. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 A kérdező kommentje:

amúgy mondok egy példát: egyik társkereső oldalon (mindegy melyik) szoktam ilyet látni hogy a korosztályomból jónéhány csaj (14-18 közöttiek) felraknak magukról erotikus meg aktképeket, lezárják a mappát és azt mondják, VIP-tagságért cserébe megadják a jogot a megnézésre


én nemtom hogy ez igaz-e vagy kamu, még nem próbáltam, mindenesetre ez egy kicsit egyszerűbb, de jó példa

2010. júl. 14. 16:30
 9/59 anonim ***** válasza:
Hát már bocs de a férfiak hajtanak annyira a szexre,nem kell csodálkozni hgoy széttezik a lábukat mivel msát nem tudnak csinálni.
2010. júl. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 anonim ***** válasza:
0%

a nők mind k*rvák, ennyi

kivétel nincs, csak valaki kevésbé k*rva, valaki meg nagyon

2010. júl. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!