Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a csajok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a csajok csak szétteszik a lábukat és bármit megkaphatnak, nekem meg fiúként keményen kell küzdenem/dolgoznom, hogy akármit megszerezzek?

Figyelt kérdés

Ez csak egy általános kérdés, értsétek amire akarjátok... szerintem ez az egyenjogúság miatt van -> túlzásba vitték...


NEM AZT MONDOM, hogy ne legyen egyenjogúság a nők és a férfiak között - legyen! de tényleg az legyen, ne pedig minket diszkrimináljanak a nők! meg néha úgy érzem hogy lassan már itt tartunk...



egyébként tudom, hogy nem minden csaj ilyen... de eddig úgy tapasztaltam, hogy sokkal több ilyen csaj van, mint ahogy azt gondoltam


2010. júl. 14. 16:22
1 2 3 4 5 6
 11/59 anonim ***** válasza:
100%
Azon nem gondolkoztál, hogy ez a pasikon is múlik, nem csak a nőkön? Minden olyan, hogyha van rá kereslet, addig lesz kínálat is...
2010. júl. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/59 anonim ***** válasza:
nem értem, hogy mire gondolsz azalatt hogy mindent megkaphatnak. Ezeken a társkereső oldalokon nyilván az a céljuk ezekkel a képekkel, hogy vki felkeresse őket aki jól megd.gja, vagy csak " amelyik kutya ugat, nem harap " és álszent szűzk.urvák. Nem hiszem hogy mindent megkapnak azok a nők akik szétteszik a lábukat, max egy jó szexet..
2010. júl. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/59 anonim ***** válasza:

Annyira szánalmasnak tartom az olyan emberkéket, akik a testükkel villognak, (fél)meztelenül fotózgatják magukat, felpakolják a netre, nesze, hozz vödröt, csurgass nyálat...ebből rá lehet jönni, hogy a testükön kívül más nemnagyon van, amire fel lehetne figyelni. Sz*r ügy. És ők csodálkoznak, ha felkerülnek a napisz*rra, ideoda...

Második vagyok.

2010. júl. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/59 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de szerintem erről nem a nők tehetnek. A pasik hibája, hogy egy széttett lábú nőnek bármit megtesznek.

Itt szó sincsen egyenjogúságról.

2010. júl. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/59 anonim ***** válasza:
Legyél sejemfiu akkor a csajok tartanakkel.De amig a nőm 15 vagy több:( %al kevesebbet keres mint én addig nem lessz egyenjoguság,ez csak maszlag,amig jobban keresünk addig szopunk.
2010. júl. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/59 anonim ***** válasza:
0%

Az élet nagy igazsága: MNK


Minden nő kurv@. Vagy az volt, vagy az, vagy az lesz. Ebbe a három halmazba valahova minden nőt bele lehet rakni.

2010. júl. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/59 A kérdező kommentje:
én semmit nem adnék meg egy csajnak egy ilyen esetben... ha d*gás kell keresek "hivatásosat"... igen, tudom, ők is hasonlót művelnek, de legalább nem álszenteskednek
2010. júl. 14. 16:40
 18/59 A kérdező kommentje:
ja és leszólhattok h rosszul gondolkodok... tudom...
2010. júl. 14. 16:41
 19/59 anonim ***** válasza:

a nő szétteszi a lábát és mindent meg kap, a pasi meg mindent megad hogy széttegye a lábát. eljjutottunk oda hogy tyúk vagy tojás?:)

az hogy minden nő k*rva pedig egy nagyon rossz felfogás. sokáig probáltam bizonxítgatni hogy ugyan van ám kivétel, de tudod mit? lesz*rom. ha te még csak p*nával találkoztál és elkönyvelted, legyen neked. én meg majd találok egy olyan pasit akinek nem az a felfogása hogy ha megdughatlak akkor k*rva vagy, ha nem dughatlak meg akkor pedig büdös rib*nc.

2010. júl. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/59 anonim ***** válasza:
25%

Én csaj vagyok, és ez tényleg így van.. Mi sokkal könnyebben kapunk szexet, mint a pasik. De ha 1 csaj sok pasival lefekszik, akkor ő 1 riba*c, ku*va, stb. De viszont, ha egy pasi sok csajt megdug, az már egyből egy donhuán.

19/L

2010. júl. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!