Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mennyire volt George Adamski...

Mennyire volt George Adamski munkássága meghatározó a kor ufó kutatói számára?

Figyelt kérdés

Goeorge Adamski, az Új Kor első UFO-prófétája és kontaktja,


[link]


Mi az ami még hiányozna az életművéből ? Mi a vélményed róla és amit képviselt? Elveiről?



2013. nov. 25. 22:30
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
szerintem a valódi Adamski, pali45 a többiek csupán klónok:D
2013. nov. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

ÉN vagyok George Adamski!


Ignoramus

2013. nov. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
George Adamskignoramusceptic :D
2013. nov. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
adamsky, adamski...ne írjatok ki kérdést, mert ahogy látom, itt egy válasz sem jött rá...magyarul fölöslegesen nyomjátok az ufo dolgot.
2013. nov. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Heil Adamski führer!
2013. nov. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Én vagyok az igazi pali45!


Üdv, George Adamsky

2013. nov. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Én vagyok a Forrás!Eredetileg én voltam a legelső regisztráló az oldalon,sőt,én alkottam meg az olsalt is.De kihalt volt.Minden nap csak jártam az üres kategóriákat,kérdésekre vadászva.Ez ment több hónapon át.Majd ettől az egyedülléttől megőrültem,és diszociatívos személyiségzavaromban elkezdtem nickneveket gyártani,és magamnak kérdéseket feltenni.Először voltam George Adamski,aztán hogy többen legyünk létrehoztam még gyakoriválasz2-t,Sir Butchert,Wadmalacot,Berta Woostert,Möbiuszt,Prödl Annát,Vidiripit,Ezmelyikfajt?,Scepticet,és szépen lassan mind a nagyjából 400450 reget.

Emiatt a házam falát ki kellett tapétázni a különböző nicknevekhez tartozó e-mail címekkel és jelszavakkal.Fejből nagyjából 340 nicknevet tudok jelszóval együtt.A feleségem elhagyott,a házamon 100 000 000 Ft-os adósság,nincs életem,és már katéteren pisálok hogy ne keljen felállnom a gép elől.A GYIK lett az életem.Már lassan 7. éve csinálom ezt.Örülök hogy elmondhattam magamnak a bajomat.


Üdv:Sir EzmelyikZeecaptainsceptikmöbiusz-Annawadmakoscsigaadamsisúrpétergyakoriválasz3digo45

2013. nov. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Mindenki téved, én vagyok az igazi George Adamski..... Ja várjunk, nem is, én D. W. vagyok.


Üdv, David Williams - ufológus, kriptizoológus, loúlógus, Doctor Who szakértő és hivatásos troll

2013. nov. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Van itt olyan, aki nem Adamski? Csak az írjon.
2013. nov. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Én már nem vagyok!
2013. nov. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!