Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mennyire volt George Adamski...

Mennyire volt George Adamski munkássága meghatározó a kor ufó kutatói számára?

Figyelt kérdés

Goeorge Adamski, az Új Kor első UFO-prófétája és kontaktja,


[link]


Mi az ami még hiányozna az életművéből ? Mi a vélményed róla és amit képviselt? Elveiről?



2013. nov. 25. 22:30
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Neked hány nicked van ember?
2013. nov. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

414 az 404 kisfia

tízes számrendszer alapján osztódnak, és itt villogtatja a tudását:)

2013. nov. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Mi a fenének írsz magadról első szám harmadik személyben?
2013. nov. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
95%

Kész. végem. nagyon nevetek. Most már totál belezavarodott mindenki az új kérdések miatt XDDD


Tisztázom:

George Adamski az 50-es években azzal állt elő több emberrel is együtt, hogy földönkívüliek felvették vele a kapcsolatot, egyfajta kontakta volt.


ÉN tőle kölcsönöztem a nevemet, mikor beregisztráltam az oldalra. Régen névvel írtam ki a kérdéseket, most már csak "aláírás szerűen" a kérdések, válaszaim után írom alá, mert a régi regisztrációm törlődött. A mostani regisztrációm, azaz a második Contactee névvel van.


Ez a felhasználó, aki most újonnan regisztrált George Adamsky névvel, azt hitte, hogy én már itt nem vagyok aktív és hasonló névvel regisztrált be. Adamski-t nem írhatott, mert az foglalt volt ugye hála nekem, ezért lett Y-al végződő a neve.


Nem magáról beszél első szám harmadik személyben, hanem arról a személyről, akitől a nevet koppintottuk.

[link]

És róla is kérdez.


Atya ég...azt hiszem ebből a későbbiekben bonyodalmak fognak kialakulni XD


Üdv, George Adamski

2013. nov. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

Ez meg a másik nickem, akkor regeltem, amikor elfelejtettem a jelszavam a másikhoz és a levél meg nem jött meg az új jelszóval. Remélem sikerült eloszlatnom a személyemet övező tévhiteket és kételyeket!

Üdv, George Adamski

2013. nov. 26. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Na tudod kit próbálj átverni, már piszok unalmas ez a gyerekes viselkedés. Bár úgysem fogják elhinni, akik ide járnak és mindig nézik a kérdéseket, válaszolnak, a pali45-re még én is emlékszek elég sok ufós kérdésnél és szerintem mások is fognak,pont ezért fogják tudni hogy hazudsz :)


Üdv, George Adamski

2013. nov. 26. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Én már azt sem tudom ki vagyok!
2013. nov. 26. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

"Ez a felhasználó, aki most újonnan regisztrált George Adamsky névvel, azt hitte, hogy én már itt nem vagyok aktív"


:-)))

2013. nov. 26. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Kezdem azt hinni, hogy az Adamskikat, futószalagon gyártják -.-!
2013. nov. 26. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
83%
Én vagyok az igazi George Adamski! :D
2013. nov. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!