Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Az elkövetkező életeinkben mi...

Borcsi02 kérdése:

Az elkövetkező életeinkben mi alapján találkozunk a korábbi és a mostani életünk meghatározó szereplőivel?

Figyelt kérdés
Ez alatt azt értem,hogy csak azokkal találkozunk,akikkel(és általuk saját magunkban is) megoldatlan ügyünk maradt hátra,amit görgetünk magunk előtt(tehát van még dolgunk egymással),vagy mély érzések,a szeretet is meghatározó lehet ebben,ami most köt össze másokkal? Vagy kizárólag azok merülnek fel később is,akiknek az utam,karmám alakítása szempontjából jelentősége van,és előbbre vihet?
2012. júl. 6. 10:42
 1/6 anonim ***** válasza:
43%
Azzal fogsz találkozni akivel találkoznod kell, legyen annak bármilyen oka, és célja.
2012. júl. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mielőtt megszületsz van szabad akaratod. A túlvilágon megbeszéled velük hogy mint fogtok találkozni, miket fogtok csinálni. Attól még hogy egy lélek nincsen éppen testben, ugyan úgy beszélget, nézelődik stb. Ilyet te is szoktál csinálni amikor alszol.
2012. júl. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Tudom,hogy azzal találkozom majd,"akivel találkoznom kell",ezt a kérdést próbáltam valahogy megközelíteni,hogy mégis mi lehet a döntő.Eddig erre mindig az általad(1.válaszoló) is írt választ kaptam,többet soha.

Második válaszoló:ez tényleg így van,ahogy írtad?Annyit tudtam eddig erről,hogy a lélek az újjászületés előtt várakozó helyzetben van,sokszor nem kevés ideig,és ő választja meg,hova,kikhez születik.

2012. júl. 6. 11:27
 4/6 Antimod ***** válasza:
100%
Akikkel szoros kapcsolatban vagy, valószínűleg a lélektársaid, és együtt tanultok, fejlődtök ideát és odaát. Nem egy életen keresztül, persze más és más alakban születhettek újra, és eltérő kapcsolatokban lehettek egymással.
2012. júl. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha meghalsz, az életműködésed leáll, a tested elsorvad, és megeszik a kukacok a föld alatt (feltéve, ha nem hamvasztanak el). Ennyi. Nincs következő életed. Meg semmi egyéb. Nyugodj bele. És fogadd el.
2012. júl. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
3. válaszoló: Értem,köszönöm,ilyen megközelítésre gondoltam!
2012. júl. 6. 12:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!