Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja az elkövetkező...

Ki nem várja az elkövetkező pár napban? Hogy álltok a hővel? Milyen a közérzetetek?

Figyelt kérdés
2012. jún. 11. 19:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Vasárnapra nem várom.

Már régóta próbálkozunk úgy hogy nem élem magam bele semmibe, az tény hogy nagyon érzékeny a mellbimbóm +viiszket és kicsit fura gyomrom is evés utàn.

De nem gondolok inkàbb semmit sem, mert csapott màr be a szervezetem és csak beképzeltem a tüneteket.

2012. jún. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 ExCaty ***** válasza:

nekem még van 2 napom a nem vártig. érzékenyebb a mellem mint szokott, meg ennék világnak, de nem tudom ez tünet-e. :D a hőm ilyen: [link]

csak 1-jén volt peteérésem, nem akkor amikorra a ciklus.hu behúzta

2012. jún. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

hát én 15-re nem várom!!én tüneteket nem veszem figyelembe mert engem is becsapott a szervezetem!

de a görbém ilyen:

[link]

manó!

2012. jún. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
ExCaty! Ez nem rossz görbe. Mióta próbálkoztok?
2012. jún. 12. 14:09
 5/12 A kérdező kommentje:

Manó! A tiéd kifejezetten szép, de neked az alaphőd is elég magas.Az enyém most így áll. Bár furcsa ez a hosszú luteális szakasz,mert az elmúlt pár hónapban max.12 nap volt.

[link]

2012. jún. 12. 14:12
 6/12 ExCaty ***** válasza:

kedves kérdező! mi lassan 1 éve próbálkozunk, pontosabban 1 éve nem szedek tabit. nem rossz a görbéd és fogom a csipiszt hogy holnap feljebb menjen a hőd, ne lefelé ahogy megindulni látszik.. :(

manó szép a görbéd! :) eléggé bíztató!

2012. jún. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi ExCaty! A remény hal meg utoljára! Mi már 4 éve próbálkozunk!
2012. jún. 12. 18:13
 8/12 anonim ***** válasza:

sziasztok!!

hát azóta eset a hőm de még mindig fent mondható!!

kérdező:a alaphőm nem annyi szerintem lejjebb van inkább 36,3 vagy 36,4-nél van!

veletek mizus??

a görbém azóta így alakult!!még van 2 napom ha mai napot már nem számolom!

[link]

manó!

2012. jún. 13. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Szia Manó! Ma reggel már csak 36,5 volt a hőm. Azt hiszem kezdhetek szomorkodni!De midannyiótoknak szurkolok! Julcsi
2012. jún. 13. 13:52
 10/12 anonim ***** válasza:

sziasztok!!

julcsi:nekem ma eset le még jobban a hőm!!hát én is kezdek szomorú lenni!!kész vagyok!már nem reménykedek!!

manó!

2012. jún. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!