Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért gondolják az "UFO...

Miért gondolják az "UFO hívők", hogy a tudomány ellenük van?

Figyelt kérdés

Ha valami, akkor a tudomány profitálna a legtöbbet abból, ha találnák földönkívüli életet bárhol az Univerzumban.


Az miért probléma, hogy valamit csak onnantól fogadunk el létezőnek, ha már bizonyítottuk a létét?


Várom az érveket!


2013. ápr. 7. 13:13
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
62%

Azért mert az UFO.Hu-n megt a paranormál/reptoid.pont.http.ezo.izé.összeesküvés.com oldalakon írottak irreálisak,egyes adatokat nagyzolnak,másokat elhanyagolnak.Nem megbízhatóak a források (90%-ban általában vagy egy kocsmából kidűlöngélő Józsi bácsi,a maradékban meg valami Egely György féle nem normális)


És a tudományt ne valami kapzsi szörnyként képzeld el,hanem a realitás,és igazságosság legfőbb megjelenésében.Olyan mint Faraday.Neki se kellett a nagy vagyon és az anyagi javak,meg a pénz,hanem inkább a megbecsülés,és az igazi kutató szellemiség. (szelemiség alatt nem szellemet értek.Ezt ezotéria kategóriában sajnos ki kell írni)

2013. ápr. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
7%

Mert nem fogják fel, hogy UFO-k nem léteznek, azok a lények, akiket UFO-nak hittek, fénylények. A fénylények pedig közöttünk élnek, és ez a közeljövőben nyilvánosság elé is fog kerülni, mert a "felsőbb hatalmak" nem titkolhatják tovább a létezésüket.

Erre a kérdésre adott válaszaimban a 3. és 4. oldalon bőven kifejtek, mik is azok a fénylények valójában:

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__termeszetfeletti-len..


Prof. Mózes Joseph

2013. ápr. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:

"És a tudományt ne valami kapzsi szörnyként képzeld el,hanem a realitás,és igazságosság legfőbb megjelenésében.Olyan mint Faraday.Neki se kellett a nagy vagyon és az anyagi javak,meg a pénz,hanem inkább a megbecsülés,és az igazi kutató szellemiség. (szelemiség alatt nem szellemet értek.Ezt ezotéria kategóriában sajnos ki kell írni)"


A profitálni-t természetesen én sem pénzben értettem.

2013. ápr. 7. 13:39
 4/34 anonim ***** válasza:
A földön kívüli idegen életformák létezésének lehetősége sokkal közelebb van a tudományhoz, mint a fénylényes baromság.
2013. ápr. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Igen, most nem a fénylények és a tudomány viszonyáról van szó.
2013. ápr. 7. 14:19
 6/34 anonim ***** válasza:
Bocs, csak a másodikra írtam.
2013. ápr. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
Igen, értettem. Csak lereagáltam.
2013. ápr. 7. 14:32
 8/34 anonim ***** válasza:
Mert tényleg ellenük van.
2013. ápr. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
Miért gondolod úgy?
2013. ápr. 7. 14:50
 10/34 anonim ***** válasza:
Mert a hívők (nem csak az UFO hívők) hajlamosak a legnyilvánvalóbb dolgokat is figyelmen kívül hagyni, ha azok egy picit is megingathatják rögeszméjük tárgyát.
2013. ápr. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!