Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Jártak valaha UFO-k a földön?...

Jártak valaha UFO-k a földön? Van földön kívüli élet? Egy új álláspont szerint kizárt. ( a többi lent, )

Figyelt kérdés

Összeszedtem amiket olvastam erről a témáról, el is vagyok kenődve mert én hiszem hogy van földön kívüli élet,de: mint tudjuk van egy űrszonda a voyager ami kb 18 milliárd kilométerre jár már a földtől a naprendszer határát súrolja már,, és folyamatosan távolodik( itt megtudod nézni: [link] ) na most ez az űrszonda semmi de semmi jelet ill életet nem tapasztalt eddig. ez a 18 milliárd kilométer nagyon nagy távolság, ha ennél a pontnál messzebb van élet akkor ahhoz hogy idejöjjenek kell egy kb 200 000 kilométer per órás sebességű jármű+ 15 év. ha ennél nagyobb sebességgel közlekedik akkor még a világűrben is a surlódás gátat szab az utazásnak és egész egyszerüen mint az üstökös elégne! de ha sikerülne is eljutni nekik ide ( nem ismerhetjük a földön kivüli technikát) a föld légkörébe érve meleg lenne nekik nagyon :). de egy 2000km/h sebességet sem vesz észre az emberi szem, nem hogy 200-at.ha elhaladna egy ilyen sebességü jármű, nem látnád.

Ez csak csupán technika, de akkor is elgondolkodtató, na meg ott a másik tény: 10 év alatt 300 000 UFO észlelés, ha csak egy is igaz belőle akkor már van élet a földön kívül...



2013. márc. 26. 09:34
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/71 anonim ***** válasza:

Csak kimásoltam az előzőleg belinkelt képeket. :)


De szerintem képek nélkül is lehet érteni, hogy mit kérdeztem. A 15-20-ezer éves, vagy még régebbi barlangrajzokon lévő ábrák a mai észlelésekre emlékeztetnek. Nincs ebben ellentmondás? Az emberek eszközei eközben sokkal többet fejlődtek.

2013. márc. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/71 anonim ***** válasza:

Na becsatlakozok már én is, mert szeretem ezt a témát :)


Vannak nagyon gyenge pontjai a paleo.a.-nak, de vannak erősebbek is. Egyet kell értenem a konkurenciával, hogy bizonyos képek nem bizonyíték szerűek, mindenki csak találgat hogy mi lehet rajta. Persze ettől nem biztos hogy a hivatalos álláspont megoldásai a helyesek.


Vegyük az első képet amit linkeltetek:

[link]

Az ufó hívő egyből rámondja hogy UFO. Igen, tényleg olyan az alakja. NADE, a pontokra miért nincs magyarázat alatta? Azok mik lennének? Ilyen alapon lehetne akár egy szalmakalap is, amit a mezőn kovácsolt össze az ősember, nemde?


[link]

Első ránézésre olyan mint egy űrhajós. De ugyanúgy lehet valamilyen óriási fejdísz is rajta. Nézd meg egyes indiánok mekkora fejdíszeket tesznek fel, vagy bizonyos Közép-Amerikai nép mekkora fejdíszeket csináltak.


[link]

Na ez szerintem már elég jó.Szerintem az egyik legjobb ábrázolás és az egyik legrégebbi. Itt szín tisztán látni hogy nem magán a fejen van valami sisakszerű,hanem KÖRÜLÖTTE. És még fénylik is. A másik érdekesség, hogy ami a kezükben van az ismeretlen. Nem hasonlítható semmilyen tárgyhoz sem. Az egyikük lába meg furcsán van állva, mintha lebegne, persze az is lehet hogy épp elrugaszkodik a földtől, de nem szokványos pozíció és beállás.


[link]

Itt kár hogy nem az egész szoborról van belinkelve a kép, de ismerem. Lejjebb befogom linkelni majd a teljes szobrot.Nem si a feje a furcsa, mert ez a fejfedő akármi lehet, egy harcos páncélja vagy bőrsityakja, nem kell egyből asztronautára tippelni. Ami a képen nem látszik és pont a furcsa az az hogy olyan mintha szárnyai lennének vagy mintha egy kisebb jatpack lenne a hátán. Ilyen rituális cucc amit felvettek a hátukra biztos hogy nem létezett, szóval ez is hitelesebb nekem,de nem a sisak miatt.


[link]

Legyünk őszinték: ez bármi lehet. Egy ember is csak számunkra furcsán van ábrázolva. Ami azonban furcsa, hogy ha jól tudom több ezer éves, mégis ha figyelünk a részletekre olyan mintha pulcsi lenne rajta meg cipő is és a cipőn még ott van a fűző is vagy a gyűrődés.


[link]

Ez is bármi lehet, bár számomra tény hogy nagyon furcsa. Ezen tényleg olyan mintha szkafander lenne, ami szintén furcsa főleg a "bevágások" rajta. Az hogy a fölső sarokban ott van egy kis izé, az még nem jelenti azt egyből hogy csészealj..



És most jöjjön 1-2 ami nekem furcsa.

Ezt nem láttam sehol bemutatva, kb csak ez az egy kép van róla, doku filmekbe sem láttam, még paleo félékben sem,szóval lehet hamis.

[link]


különös. Nem is űrruhára hasonlít, bár az is lehet, de nekem inkább korai búvárruhának tűnik. Ilyen rituális ruha és maszk sehol sincs egy népnél sem.

[link]


Ez is érdekes. Ha nem tudnám a korát kapásból rávágnám hogy páncélos lovag. No de ez kérem szépen 4 ezer éves lelet.Akkor viszont a páncélos lovag kihúzva a listáról, lévén hogy még akkor páncél sem volt.

[link]


Egy vegyes kép itt érdemes a jatpackesre figyelni, szerintem igencsak érdekes.

[link]


Ami viszont nekem nagyon tetszett az különösen, az ez volt, szerintem több kommentár nem is szükséges a képhez :)

[link]

2013. márc. 28. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/71 anonim ***** válasza:

[link]


Ezekről tud valaki valamit?

2013. márc. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/71 anonim ***** válasza:

Na ha már valaki a bibliai ufókat hozta példának, ezek is elég érdekesek:


[link]

2013. márc. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/71 anonim ***** válasza:
Az meg aztán végképp polgárpukkasztó feltételezés, hogy az első képen lévő "UFO" alapján valaki kitalálta a hihető, ezer helyen látható, egyébként ronda és ultra-gagyi alumínium társát, aztán meg ráfogta, hogy látjátok, már az őseink is találkoztak velük. Majd én is fogok valami gagyi barlangfirkálmány, photoshoppal csinálok róla valami idegen lényt és kijelentem, hogy már akkor is itt voltak.
2013. márc. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/71 A kérdező kommentje:
én valahol azt olvastam ezekröl a barlangrajzokról. ill ókori képekről, hogy nem csak itt a földön látták őket hanem máshol. tehát leh hogy el is vitték régebben az embereket??
2013. márc. 28. 13:30
 67/71 anonim ***** válasza:

64-as! Ezek maja leleteknek volt ugye beállítva hogy majd be lesznek mutatva egy dokumentum filmbe, aminek már rég meg kellett volna jelennie, de azóta sincs hír róla.

A másik hogy ha ezek igaziak lennének - értsd szerintem úgy hamisak ahogy vannak - már szerinted a paleo.a.-filmekbe nem mutatták volna be mint egyértelmű bizonyítékot? Egyetlen egyben sem láttam soha!

A harmadik dolog pedig hogy ezek maja leleteknek vannak beállítva. Szerintem semmi egyezés nincs ezekben és a maja leletekben. A majáknak sokkal bonyolultabbak voltak az ábrázolásaik, tele tették a képet mindenféle bonyolult ábrával, a rajta szereplőt és a hátteret is. Míg az említett képen semmi ilyesmi nincs, szinte üres az egész lelet és egyszerű a vonalvezetésük is. Szerintem hamisak.


64-est hosszú lenne végig sorolni,mert nagoyn sok van, de úgy a 60%-ok nem ufó vagy ilyesmi, kapásból a kínais képig nem ufót ábrázolnak, teljesen egyértelmű csak ismerni kell az adott jelenetet és a kép történetét. Első ránézésre tényleg olyan valamelyik mint egy ufó, de nem az! Plusz nem hiába ilyen kis szir-sz*r minőségbe tették fel oda őket, ha ránagyítanál egy bazi nagy méretű képre akkor meglátnád, hogy az nem UFO, például nézd meg a ~ "The Baptism of Christ" ~ c. képet. A fénykör közepén egy madár van olajfaággal.

2013. márc. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/71 anonim ***** válasza:

De itt egy másik kép cáfolata is:

[link]


Van úgy 4-5 hiteles kép a linkedben 64-es, feltéve ha nem hamis, amire én is azt mondom hogy UFO, de a nagy részük nem az. Pl. egyiknél nem is a teljes képet mutatják csak egy kis részletét. Ha látnád a teljes képet egyből te is rámondanád hogy nem ufo. A másik hogy ismerni kell a kép történetét mint írtam, és egy adott többször is lefestettek ,vagyis egy történetet hogy jobban érthető legyen és azokon egyből látszik hogy nem ufó a tárgy amit oda festettek vagy rajzoltak.

2013. márc. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/71 Villácska ***** válasza:

A Bibliát ne keverjétek már bele ebbe az űrlény hülyeségbe.

Amúgy hogy a kérdésre válaszoljak szerintem az az űrszonda 2 hibával rendelkezik: Az említett 1 írányba tartó irány, és ha gondolom rádiójeleket próbál észlelni. Számos más jel létezik a rádiónál amit az a gép fel sem tud fogni, és az egy elég elavult módszer szerintem ha galaktikus távlatokat nézünk :D

2013. márc. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/71 Napkiraly ***** válasza:
ez egy újabb hülye vallás. Nincsenek földönkívüliek és nem is voltak. A papok dumájára ráunt a nép, de valamiben hinni kell
2013. márc. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!