Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Jártak valaha UFO-k a földön?...

Jártak valaha UFO-k a földön? Van földön kívüli élet? Egy új álláspont szerint kizárt. ( a többi lent, )

Figyelt kérdés

Összeszedtem amiket olvastam erről a témáról, el is vagyok kenődve mert én hiszem hogy van földön kívüli élet,de: mint tudjuk van egy űrszonda a voyager ami kb 18 milliárd kilométerre jár már a földtől a naprendszer határát súrolja már,, és folyamatosan távolodik( itt megtudod nézni: [link] ) na most ez az űrszonda semmi de semmi jelet ill életet nem tapasztalt eddig. ez a 18 milliárd kilométer nagyon nagy távolság, ha ennél a pontnál messzebb van élet akkor ahhoz hogy idejöjjenek kell egy kb 200 000 kilométer per órás sebességű jármű+ 15 év. ha ennél nagyobb sebességgel közlekedik akkor még a világűrben is a surlódás gátat szab az utazásnak és egész egyszerüen mint az üstökös elégne! de ha sikerülne is eljutni nekik ide ( nem ismerhetjük a földön kivüli technikát) a föld légkörébe érve meleg lenne nekik nagyon :). de egy 2000km/h sebességet sem vesz észre az emberi szem, nem hogy 200-at.ha elhaladna egy ilyen sebességü jármű, nem látnád.

Ez csak csupán technika, de akkor is elgondolkodtató, na meg ott a másik tény: 10 év alatt 300 000 UFO észlelés, ha csak egy is igaz belőle akkor már van élet a földön kívül...



2013. márc. 26. 09:34
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/71 anonim válasza:

Nem akarok ezzel semmit sem bizonyítani, de a múltkor olvastam ezt a cikket, szóval nem biztos, hogy ők is a hagyományos módon utaznak (ha léteznek).


[link]

2013. márc. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/71 anonim ***** válasza:
76%
Ez egy irányba megy. Ehhez képest bármely irányba el kéne indítani egy voyagert. Valószínűtlen, hogy jártak itt, mert akkor komolyabb technológiát kellett volna itt hagyniuk és a maúnika sót a föld színéről el kellett volna törölniük, mert az a műsor visszavetett minket a sötét középkorba vagy korábbra.
2013. márc. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/71 anonim ***** válasza:
77%

Elsőnek. Azt a cikket felejtsd el, mert kb. kétszer megcáfolták talán két független méréssel is hogy tévedéssel jött ki a fénysebességnél nagyobb sebesség.


Az a cikk egy baromság, de keresd ki szintén az indexen a cáfolatát.

2013. márc. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/71 Antimod ***** válasza:
Másrészt - és ezt szinte minden ufós témában elmondom - mivel rengeteg "űrhajót" láttak hirtelen eltűnni, egyáltalán nem biztos, hogy a mi univerzumunkban léteznek.
2013. márc. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/71 anonim válasza:

Első vagyok, rossz cikket linkeltem


[link]

2013. márc. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/71 A kérdező kommentje:
az igaz hogy csak egy irányba megy, arra lennék kiváncsi a nap mögött mi van??
2013. márc. 26. 10:12
 7/71 anonim válasza:
A nap mögött? Ezt meg, hogy érted? Tudod, a föld körbejárja a napot :D
2013. márc. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/71 anonim ***** válasza:
100%
A tudatlanság sötétje misztikummal van megtöltve.
2013. márc. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/71 anonim ***** válasza:
31%
És miért szűkítenéd le a nézőpontod egy álláspontra? Tiszta hülyeség... Ezért a világ legnagyobb csapdái a hitrendszerek és a dogmák. És igen, a tudomány is csak egy dogma. Rengeteg feltételezésen alapuló "tényeket" állapítanak meg.
2013. márc. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/71 anonim ***** válasza:
Mondja az, aki tudatlan.
2013. márc. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!