Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Jártak valaha UFO-k a földön?...

Jártak valaha UFO-k a földön? Van földön kívüli élet? Egy új álláspont szerint kizárt. ( a többi lent, )

Figyelt kérdés

Összeszedtem amiket olvastam erről a témáról, el is vagyok kenődve mert én hiszem hogy van földön kívüli élet,de: mint tudjuk van egy űrszonda a voyager ami kb 18 milliárd kilométerre jár már a földtől a naprendszer határát súrolja már,, és folyamatosan távolodik( itt megtudod nézni: [link] ) na most ez az űrszonda semmi de semmi jelet ill életet nem tapasztalt eddig. ez a 18 milliárd kilométer nagyon nagy távolság, ha ennél a pontnál messzebb van élet akkor ahhoz hogy idejöjjenek kell egy kb 200 000 kilométer per órás sebességű jármű+ 15 év. ha ennél nagyobb sebességgel közlekedik akkor még a világűrben is a surlódás gátat szab az utazásnak és egész egyszerüen mint az üstökös elégne! de ha sikerülne is eljutni nekik ide ( nem ismerhetjük a földön kivüli technikát) a föld légkörébe érve meleg lenne nekik nagyon :). de egy 2000km/h sebességet sem vesz észre az emberi szem, nem hogy 200-at.ha elhaladna egy ilyen sebességü jármű, nem látnád.

Ez csak csupán technika, de akkor is elgondolkodtató, na meg ott a másik tény: 10 év alatt 300 000 UFO észlelés, ha csak egy is igaz belőle akkor már van élet a földön kívül...



2013. márc. 26. 09:34
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/71 anonim ***** válasza:
100%

A 3-as nem kéne lepontozni (legfeljebb a stílus miatt), igaza van. Az az észlelés hibás volt, amit be is ismertek.


Peaceful Warriort pedig ne vegyétek komolyan, mindenhol eljátssza a felvilágosodott nagymestert, de különben full homály. A tudomány dogmatikájáról csak az beszél, aki cseppet sem ért hozzá.

2013. márc. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/71 anonim ***** válasza:
89%

Lehet nem is a világűrből jönnek, hanem másik dimenzióból. Akkor meg hiába keresik a jeleit az életnek. Főleg hogy csak egy irányba megy az űrszonda, nem az egész "területet" térképezi fel. Sok UFO esetnél az űrhajók egyszerűen csak eltűntek, mintha átmentek volna egy láthatatlan falon vagy ajtón.


A másik lehetőség hogy kitaláltak valamilyen gyorsabb és újabb módszert a közlekedésre, hogy ne kelljen évtizedeket utazni. Én ebben biztos vagyok, hogy nem úgy közlekednek, mint mi. Szerintem előbb-utóbb mi is kitalálunk ilyet, amivel a Holdra pl. nem 1 év az út hanem mondjuk 3 hónap vagy még annyi sem. Mert ha nem fogunk a büdös életbe nem hagyjuk el ezt a bolygót normális utazási idő alatt.


Aztán ott vannak a féreglyukak lehetősége, ami tényleg minimálisra csökkentheti az időt.


De azt is vegyük figyelembe, hogy mi van ha bizonyos fejlett élőlényeknek sokkal hosszabb az élettartama, mint az emberé. De még az ember is ( attól függ hogyan él ) képes elérni több mint 200 életévet. Ő az egyik leghíresebb példa rá:

[link]

Szóval ha tegyük fel egy földönkívüli el éldegél 3-400 évig, és benne van a felfedező életkedv vagy akármi a 15 év nem is tűnik már annyira hosszúnak, ha a között a keretek között maradunk amit te írtál le kérdező.


De pl. igencsak keveset tudunk a körülöttünk levő bolygókról, kitudja lehet ott is megbújt az élet. Pl. a Marson és a Holdon is csak a felszínt tanulmányozták. A felszín alatt simán élhet valamilyen civilizáció. Már az ókorban is volt egy pár város, föld alatti üregek, járatok itt a Földön ahol emberek éltek, úgyhogy nem hiszem, hogy abszurd feltevés lenne.

De például régen a Jupiter holdjai is gyanúsak voltak egyeseknek.


"10 év alatt 300 000 UFO észlelés, ha csak egy is igaz belőle akkor már van élet a földön kívül..." Én ufó hívő vagyok, persze nem olyan aki minden baromságot bevesz, de ennyi ember azért nem hallucinálhat távolságtól, kultúrától,földrésztől,nemtől,kortól függetlenül. Oké, hogy a 80%-ára van magyarázat, vagy a 90%-ra, de ott a 10% ami még így is elég sok észlelési számot takar.

2013. márc. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/71 anonim ***** válasza:
Isten a felhők fölött lakik...aztán feltaláltuk a repülőt. És nem találtuk. Aztán jöttek az űrlények a világűrből. Aztán kijutottunk a világűrbe és nincs ott az űrlény. Akkor másik dimenzióból jöttek...nem lehet, hogy egyszerűen csak egy pszichés, vagy neurológiai problémával állunk szemben?
2013. márc. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/71 anonim ***** válasza:

"Isten a felhők fölött lakik"


Isten = látogatók, idegenek

Felhők felett a mennyekben = világűr

tüzes szekerek = járművek


Már a Biblia is tele van utalásokkal, nehogy már napjaink észlelései legyenek hihetetlenek...

2013. márc. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/71 anonim ***** válasza:

Kérdésre meg válasz:


Igen jártak, be is avatkoztak az emberek életébe, valamint kiemeltek minket az állatvilágból. Úgy is nevezik őket hogy istenek. Pont ezzel foglalkozik a paleoasztronautika. Persze vigyázni kell, mert sokszor az ufóhívők belekeverik az vadabbnál vadabb ökörségeiket. Javaslom olvsd el Sloszár József - A Biblia amia kulisszák mögött van, Zacheria Sitchin, vagy Daniken könyveit.

2013. márc. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/71 A kérdező kommentje:
A biblia és ami a kulisszák mögött van' olvastam én is. 1et nem értek, ha akkor mutatkoztak, most miért nem?
2013. márc. 26. 20:14
 17/71 anonim ***** válasza:
47%

" ha akkor mutatkoztak most miért nem?"


hisz te magad írtad hogy 10 év alatt 300 000 UFO észlelés. Akkor meg miről beszélünk?

A Bilbiában sem az van, hogy az egész emberiség előtt megmutatkoztak, csak bizonyos emberek, embercsoportok előtt, mint most is.

2013. márc. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/71 anonim ***** válasza:
100%

Több ezer év alatt nem fejlődött annyi a technológia, mint ma 10év alatt. És sehol egy UFO. És ráadásul a isteneinktől is kezdünk megszabadulni.

Nem lehet esetleg, hogy az emberek maguktól is képesek gondolkozni és alkotni, mindenféle külső segítség nélkül? Vagy ez nektek annyira hihetetlen?

2013. márc. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/71 anonim ***** válasza:

"Nem lehet esetleg, hogy az emberek maguktól is képesek gondolkozni és alkotni, mindenféle külső segítség nélkül? Vagy ez nektek annyira hihetetlen?"


De, e az mindenesetre elég furcsa hogy 200.000 év alatt annyit fejlődtünk h elkezdtünk kőeszközöket használni, majd hirtelen a semmiből megjelentek a sumérok, akik magukat égből alá szálló istenektől származtatják, kialakult a civilizáció, különböző mesterségek amiket szintén az istenek tanítottak nekik, és 5000 év alatt már a világűrbe is kijutottunk. Azért ez elég furcsa. Nem azt mondom hogy az emberiség nem képes magától fejlődni, de az biztos hogy kaptunk segítséget. Nézd meg a dzsungelek mélyén élő elzárt törzseket. Ma is kőkorszaki szinten élnek. Mi miért fejlődtünk ennyit?

2013. márc. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/71 anonim ***** válasza:

Mert a környezetünk is változott. Muszáj volt fejlődni.

Később mi magunk változtattunk a környezeten és felgyorsítottuk a változást. Semmi misztikus nincs ebben.


Még nem találkoztam olyan néppel, aki ne hirdette volna magáról, hogy különleges, vagy hogy az Istenei őket szereti a legjobban. Ebben sincs semmi furcsa. Sima nemzeti ego.

2013. márc. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!