Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mikor rakja fel 404 a földönkí...

Mikor rakja fel 404 a földönkívülis világító kövét, talán soha mert nem is létezik?

Figyelt kérdés
2011. máj. 22. 20:44
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:

zért mert vannak elvakult fanok akik lepontoznak minden olyan érvelőt, aki nem hisz vakon 404-nek, de nem mindenki ragadtatja magát odáig, hogy ilyen felbőszűlten védje mint pl te.


Nagyon sok kérdés van, ami reális felvetés, pl a legutóbbiak, a plejádok vagy a fanyűvők és Reptoidok viszony, most azért mert olyan nevük van ami a zombi tv nézőnek nevet csal az arcára, mert a scifikben ilyen nevűek vannak, attól még vannak ! Ellenben egy olyan kő ami csak sötétben világít és csak akkor ha alatta lámpa van. Komolyan nem értelek téged, szerintem téged nem is érdekel a valódi ezotéria, hanem csak meséket akarsz hallgatni.


Igen engem nem érdekel az ezotéria csak az UFO téma. Ez igaz! Az ezotériának igazából semmi köze az UFO-k hoz, nem tudom miért van itt az ezoba mert az UFO kutatás inkább tudományos mint ezoterikus na mindegy.


Lehet hogy én elvakultan védem 404et, de csak annyira elvakultan mint amennyire elvakultan te áskálózol alá. Se jobban se rosszabbul csak annyira. A a plejádok vagy a fanyűvők és Reptoidok gyerekes butaságok. Ha ezekbe hiszel sztm nem vagy százas, mondjuk ha 11 éves vagy akkor el lehet még nézni.

Én semmilyen lámpát nem láttam alatta, ezt te csak beképzeled. Többször is megnéztem és mutatta hogy az asztalon csinálta a felvételt és nem volt lyukas se az asztal, se a lepedő, se a törülköző amit rátett. ha te 1 asztalt át tudsz világítani lámpával úgy hogy nincs rajta lyuk, akkor azt mondanám van abban valami amit mondasz.

2011. okt. 20. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
51%
Jó akkor az ufó témakörben szereted a meséket hallgatni, ez jobban tetszik ? Nem áskálódok senki ellen, elmondoma vélemyényemet ami igaz. A fanyűvőkről rendőri esetek vannak, mert gyerekeltünésekkor fényképezték és filmezték őket, aminek utána olvashatnál ezek meg a Reptoidok jeletik az igazi ufó kutatást, nem egy mezei kő ami alatt lámpa van és ami ott van a képen mindenki elhiszi csak te nem. Az hogy utánanézés helyett egyből elutasítasz mindent, jelenti hogy agymosott vagy, erre utalt 404 is, ebben igaza van. Egyébként ő is leírta, hogy reptoidokkal tart kapcsolatot
2011. okt. 20. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
42%os ne dumáljon egy 66%osnak
2011. okt. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:

OK, engem totálisan meggyőzött a világító köves videó.

Na és mikor jönnek a krixkraxiak meg a lumbulábiak gyarmatosítani már?

2015. jún. 30. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:

Csak nyugalom Törpicsek, nemsokára itt az idő, készüljünk a harcra.

2016 közeledik, s ezzel együtt a nullsík is repedezik.

2015. aug. 20. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!