Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mikor rakja fel 404 a földönkí...

Mikor rakja fel 404 a földönkívülis világító kövét, talán soha mert nem is létezik?

Figyelt kérdés
2011. máj. 22. 20:44
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:

nem futamodom meg:


404 vagyok--> http://www.youtube.com/watch?v=HReIjmH0FlY

2011. máj. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
megvernél egy lányt? Patkányok ura
2011. máj. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:

xDD Liza ez jó volt :D

De igaz is..

2011. máj. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
67%

Nekem van egy igazi 404-em!

Itt van a szobámban felkötve az aranypiramisomra. Sötétben világít, ha lekvároskenyérrel dobálom de ő is maga olyan sötét, hogy Prazochentrikusan abtagizál (a plejádok így reagálnak a sötétségre).


Ha nagyon rendesek vagytok és nem fogtok beszólni, akkor feldugok egy seprűt a seggébe. Sokszor dugunk fel ezt-azt neki, barátaimmal el is neveztük gondolkodó kristálynak. Nem akarom még megmutatni a világnak mert még éretlen gyökerek, ezért csak én szoktam nézegetni és ha kéri akkor elverem egy atlasszal.


GYK: a fluoreszkáló kövek nem önálló fényforrások, hanem bizonyos hullámhosszú fényforrással meg vannak világítva (pl UV, IR) és ezt az energiát elnyeli majd más hullámhoszon sugározza szét és ettől látszik különböző színűnek.

( [link]

2011. máj. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:

Kedves 404!


a váltakozó fényerejű kő még hihető is lenne, csak a probléma az, hogy a mai technológiával, és pszichológiával, meg lehetne oldani ezt a dolgot itt a földön is, és csak nagyon kevesek tudnák leleplezni...

ha bizonyítani akarsz valamit, azt bizonyító erejű, tudományos dologgal tedd...pl ha valami nevesebb kémiai labornak beadnád a követ, és azok nyilvánosságra hoznák hogy van bizonyíték a földönkívüliekre, az pl már hihető lenne, kérdés persze hogy mennyire lehet egy ilyen cégben megbízni...

2011. okt. 19. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
Annabell ne ölesd már meg 404et légyszíves.
2011. okt. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
Ha van 404ek egy világító nem földi eredetű köve ami becsapódott meteoritként a földre, miért bizonyítaná a földönkívüliek létezését?
2011. okt. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
66%
Indavideon fentvan 404 világító köve de a felbontás és az fps miatt még fake-nek is vicc az a videó. Nincs egy rendes kamerája 404nek, de van egy boncterme?!
2011. okt. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
Milyen 404?
2011. okt. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
Az én kamerám jó minőségű mégis homályos a képe mint amikor régen volt egy gagyi kamerám aminek tiszta volt a képe. Nem értem hogy van ez. Nem mindig az a jó ami drága ezt már tapasztaltam. Nekem is lehetne bonctermem nem kell hozzá sok lé, csak 1 helység meg fagyasztók amibe belerakom a húscafatokat és kész is.
2011. okt. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!