Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mikor rakja fel 404 a földönkí...

Mikor rakja fel 404 a földönkívülis világító kövét, talán soha mert nem is létezik?

Figyelt kérdés
2011. máj. 22. 20:44
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
67%
Félre értettél. Nem vagyok 404 fanatikus. Csak azt mondtam, hogy a bizonyítékod nem perdöntö. Na meg én is olvastam 404 írásait, és azért az látszik, hogy ha csaló, akkor okos csaló, és nem kockáztatná meg hogy egy ilyen kö miatt lebukjon. Arra hogy csaló, vagy igazat mond, 50 50% esély van.
2011. máj. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 404 ***** válasza:
70%

Kedves kérdező!


Valóban van olyan kő ásvány múzeumban amely világít. De olyan kő nincs a Földön, mely olyan erősen világít, hogy ha sokáig nézed megfájdul a szemed. Néztél már bele 500W -os reflektor lámpába? Nos, olyan ereje van. Nem hinném hogy a múzeumban lévő köveknek ehhez hasonló fényereje lenne. Ez nem egy egyszerű kő. Ez különleges kő, mely önálló intenzitással világít, hol kicsit, hol vakító fénnyel, váltakozva, ritmikusan, de viszont néha nem váltakozva hanem egyenletesen. S mindezt maga dönti el mikor milyen erősen és meddig világítson. A barátaim el is nevezték gondolkodó kőnek, mert gondol egyet és felerősödik a fénye, utána vissza le.

De persze nem áll szándékomban senkit sem hitegetni, mert tudom hogy bármit írnék azok úgy is csak szavak. De gondoltam szólok hogy ez a kő néha olyan erővel világít hogy egyszerűen nem bírok ránézni sokszor el kell hogy forduljak tőle. Ilyen követ nem találtok sehol csak nyugodtan nézelődjetek :)

2011. máj. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
404 te földönkívüli vagy tudom! Örülök hogy itt vagy! Már azon voltam h nem írok többet ide. Aszittem elmentél.
2011. máj. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 A kérdező kommentje:

Kedves 404 !


Aki A-t mond, mondjon B-t is ! Ha valóban van ilyen tulajdonságokkal megáldott köved és megosztottad a barátaiddal, akkor illendő lenne az itteni barátaiddal is ugyanezt tenned. Különben csaj szájhőssé válik az ember. Én is tudom mondani, hogy van lézer kardom, ami elvágja a fémet és a csontot is egy szempillantás alatt, ha eme hihetetlen dolgot nem vagyok hajlandó bizonyítani. Gondolhatsz amit akarsz és mindenki, de itt van mellettem a lézer kardom amit Obi van Kenobitól kaptam és ha szépen kéred, talán ha Én is úgy találom, hogy alkalmas vagy azon megtiszteltetésre hogy láthatod eme csodát, meggondolom hogy megoszom veled. Addig azonban itt rejtegetem a szobámban és mindenkinek zengem a dicsőségét. Így van ez jól !

2011. máj. 24. 00:02
 15/45 anonim ***** válasza:
404 Rakd már fel azt a befőőtesüvegben punnyadó ufós fejet is ! Köszi :-)
2011. máj. 24. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:

"Ha valóban van ilyen tulajdonságokkal megáldott köved és megosztottad a barátaiddal, akkor illendő lenne az itteni barátaiddal is ugyanezt tenned"


Mért te a barátjának képzeled magad? Mert szerintem 404 nem barátkozok veled :D

2011. máj. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
Javítás: barátkozik vled :D
2011. máj. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
0%
404 nehogy megmutasd nekik nem érdemlik meg nézd meg túl nagy szájuk van :DDDDDDDD
2011. máj. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
404 létezik! Tegnap is írt.
2011. máj. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
39%

404 válasza

"Nem hinném hogy a múzeumban lévő köveknek ehhez hasonló fényereje lenne. Ez nem egy egyszerű kő"


De van ilyen, és még csak a múzeumba sem kell menni érte :D


Nézd csak ;)


[link]


Egy kis gyurmalinnal mi mindent lehet csinálni ! Már tapasztaltad a sajátodon úgyis. Világít intenzíven, máskor semennyire vagy csak egy picit.

2011. máj. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!