Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mikor rakja fel 404 a földönkí...

Mikor rakja fel 404 a földönkívülis világító kövét, talán soha mert nem is létezik?

Figyelt kérdés
2011. máj. 22. 20:44
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
Most nem azért hogy 404et védjem, de attól hogy valami rossz minőségű még nem jelenti azt hogy kamu, mint ahogy attól hogy valami jó minőségű még nem jelenti azt hogy hiteles. Egy bizonyítékot nem az alapján kell mérlegelni hogy az illető személy milyen minőségű felvételt készített. Szerintem 404 telefonnal készítette a felvételt és nem digitális kamerával. Ettől még nem kell előítéleteket kitalálni. Én már láttam olyan embert aki limuzinban ült és saját sofőrje volt, bement a boltba és vett 1 tescós üdítőt. Szóval az ilyen előítéletek hogy rossz minőségű a kamera akkor hogy lehet háza, kocsija vagy számítógépe, nem szép dolog. Nekem 3 házam van, elég jól keresek nem panaszkodhatok, mégis olyan zsugori vagyok hogy azt el se hinnéd. De az is lehet hogy 404nél csak a telefonja volt kéznél, mert a kamerát elfelejtette vinni. Hülyeség egy bizonyítékra azt mondani hogy fake mikor semmi köze hozzá. Ezzel az erővel ha én felvennék a telefonommal 1 bűncselekményt az utcán és megmutatnám a rendőrségnek bizonyítékként, azt mondanák ez nem jó bizonyíték mert látni hogy 150.000.-Ft os öltönyöm van és még sincs pénzem egy normális telefonra amivel jó minőségű felvételt tudtam volna csinálni? Ezért a felvételem hamis és meg sem nézik? Hát ez nem így működik.
2011. okt. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:

videófelvétel SOHA nem hiteles, bármilyen minőségű...aki nem hiszi el annak itt egy link:

http://www.youtube.com/watch?v=xJFRLGfuZto&feature=related

2011. okt. 20. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
A béna kamera ellenére, látszott a lámpa a kő mögűl. Egyébként 404 mondta, hogy elmegy aztóval a laboratóriumába ahol tartja a követ, tehát direkt oda ment és szándékosan jó felvételt akart készíteni.
2011. okt. 20. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
Igen tudta hogy felvételt fog csinálni, de van 1 kis gond. Otthon hagyta a kamerát :S
2011. okt. 20. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
Akkor már csak az a gond hogy elég hülye volt, mert a felvételen látszik a lámpa is.
2011. okt. 20. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
Sztm 404 köves videója hyper szuper nekem nagyon bejön és hagy én döntsem már el magamnak hogy kinek és mibe higgyek köszönöm. Ha 404nek a rossz filmminősége miatt nem hihető a felvétele, akkor neked meg a 44%os minősítésed miatt nincs igazad. Hogyan is adnának igazat egy rossz minőségű válaszadónak hisz annyira hülyeségeket beszél hogy még az 50%ot se tudja elérni nem de?? :DD Hisz a minőséget kell nézni ti mondtátok és 44% hát nem is tudom nem valami jó minősítés úgy hogy fake vagy.
2011. okt. 20. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
Azért ennyi, mert a 404 fanok, akik nem képesek elfogadni hogy szélhámos, lepontoztak. Most őszintén, mit számít hogy mennyi a szám, amikor olyanok pontoznak mint te. Lehet, hogy te még mindíg azt hiszed hogy eredeti, de elmondom hogy egyedűl vagy vele, mert mindenki tudja, hogy átverés az egész.
2011. okt. 20. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
Ha mindenki tudja hogy kamuzik akkor miért beszéltél többes számba hogy a 404 fanok minősítenek le? Ha csak én hinnék neki akkor egyes számba beszélj és ne úgy hogy ők.
2011. okt. 20. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:

Azért mert vannak elvakult fanok akik lepontoznak minden olyan érvelőt, aki nem hisz vakon 404-nek, de nem mindenki ragadtatja magát odáig, hogy ilyen felbőszűlten védje mint pl te.


Nagyon sok kérdés van, ami reális felvetés, pl a legutóbbiak, a plejádok vagy a fanyűvők és Reptoidok viszony, most azért mert olyan nevük van ami a zombi tv nézőnek nevet csal az arcára, mert a scifikben ilyen nevűek vannak, attól még vannak ! Ellenben egy olyan kő ami csak sötétben világít és csak akkor ha alatta lámpa van. Komolyan nem értelek téged, szerintem téged nem is érdekel a valódi ezotéria, hanem csak meséket akarsz hallgatni.

2011. okt. 20. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
Annál is inkább, mert 404 is elmondta, hogy Reptoidokkal tartja a kapcsolatot.
2011. okt. 20. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!