Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » 404 akkor most az idegenek...

Attila6 kérdése:

404 akkor most az idegenek engem elraboltak? Kipróbáltam a tapaszos módszeredet!

Figyelt kérdés
Reggelre nem találtam sehol a sebtapaszokat!Meglehet tőlük szabadulni?Azért így fogalmazok,mert törölték az előző kérdésemet,mert állítólag kitaláltam.Egyébként teljesen biztos vagyok benne,hogy elraboltak csak nem akarom,hogy ezt is töröljék.
2011. febr. 24. 15:24
1 2 3 4 5 6 7
 51/61 A kérdező kommentje:
De az jó sebtapasz és szerintem tényleg elvittek
2011. febr. 25. 21:38
 52/61 A kérdező kommentje:
404 meg nincs itt
2011. febr. 25. 21:38
 53/61 A kérdező kommentje:
Ma megtaláltam a sebtapaszokat!Tüneteim sincsenek,talán nem raboltak el az Ufók,de azért furcsa,hogy elmult 2éjszaka lejöttek.
2011. febr. 26. 10:40
 54/61 A kérdező kommentje:
Mármint rajtam voltak.
2011. febr. 26. 13:27
 55/61 anonim ***** válasza:
Milyen meglepő...
2011. febr. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/61 potion ***** válasza:

ez fura , van a hüvelykujjamon egy három seb

bár szerintem csak azért mert tegnap fával dolgoztam

2011. febr. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/61 anonim ***** válasza:
egy három seb
2011. febr. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/61 potion ***** válasza:
jól van na én se vagyok tévedhetetlen.
2011. febr. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/61 Eruthalion ***** válasza:

Nem gondolom komolyan a mostani választ, csak azért írom, hogy ne szakadjon meg ez a lánc, mert elég érdekes a téma, illetve a hozzászólások...


Arra nem gondoltál még, hogy amikor elvittek, levették a tapaszt, de mivel ők is rájöttek már erre a trükkre, így visszavitték veled együtt és úgy intézték, hogy megtaláld, hogy megnyugtassanak vele? Ha kitörlik az emlékeket, az azt jelenti, hogy láthatják is azokat, így tudnak a módszerről, és mivel nagyonis magas az IQ-juk, hamar kitaláltak valamit, hogy ne tűnjön úgy, hogy tényleg magukkal vittek vizsgálódni, pl visszavittek az ágyadba a tapaszokkal egyetemben, mintha te magad vesztetted volna el...


Mint már írtam, nem gondolom komolyan ezt a hozzászólást, mert még nem foglalkoztam a témával eddig, de ettől függetlenül az a véleményem, hogy ha tényleg léteznek, és elvisznek valakit, majd vizsgálódnak, ezután emléktörlést alkalaznak, hogy ne derüljön ki a turpisság, akkor 100% hogy az nem ártó szándékkal teszik, mert akkor egyrészt nem is hoznának vissza, másrészt meg nem foglalkoznának avval, hogy nyugodt maradhass, és ne legyen később semmi problémád a dologból egy múló kedélyállapot csökkenésen és némi rosszulléten kívül.

2011. márc. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/61 anonim ***** válasza:

Szerintem is elvittek. Azutan emlektorlest alkalmaztak. De a ragtapaszt nem tettek vissza direkt, hogy legyen valami jel, es hogy rajojj, hogy elvittek!


Hogy is mondjam finoman? Ez olyan eletszagu...

2011. márc. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!