Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » 404 akkor most az idegenek...

Attila6 kérdése:

404 akkor most az idegenek engem elraboltak? Kipróbáltam a tapaszos módszeredet!

Figyelt kérdés
Reggelre nem találtam sehol a sebtapaszokat!Meglehet tőlük szabadulni?Azért így fogalmazok,mert törölték az előző kérdésemet,mert állítólag kitaláltam.Egyébként teljesen biztos vagyok benne,hogy elraboltak csak nem akarom,hogy ezt is töröljék.
2011. febr. 24. 15:24
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 A kérdező kommentje:
Természetesen semmire nem emlékszem,hisz kitörlik.Onnan,hogy a ragtapaszt leszedték mivel ott azokon a helyeken(köldök,szem)mindenképpen megvizsgálnak.
2011. febr. 24. 16:09
 12/61 anonim ***** válasza:

Zeta Reticuli idegenek, vagy Reptoidok raboltak el?


Zeta Reticuli idegen:


[link]



Reptoid:


[link]

2011. febr. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/61 anonim ***** válasza:
próbálj felállítani egy kamerát ami az ágyadra néz,és lehet,hogy látni fogsz valamit! =)
2011. febr. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/61 anonim válasza:

nézd azért meg még egyszer az ágyat, pizsamát, ágyneműt tözetesen, s a családod is kérdezd ki


én ha meglátnám, hogy kedvesemen sebtapasz van simán leszedném, még álmában is és ha ugyanilyen célból tenné oda, mint te, akkor poénból szedném le, aztán valamikor bevallanám neki, hogy én voltam

2011. febr. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/61 anonim ***** válasza:
30%

1.Mit szívtál?

2.Hol találtad?

3.Én is kapok?

Komolyan hülye sebtapaszok miatt parázol?-.- akkor inkább egy kamerával vedd fel ahogy alszol, de hülye sebtapaszok...

2011. febr. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/61 tetris ***** válasza:

Azok a tapaszok az éjszaka folyamán felragadhattak a pizsamád belsejébe, a párnád alá begyűrődhetett, beesett az ágy mögé, stb.

Alaposan vizsgáld át a tetthelyet, mielőtt még teljesen beparáznál. Biztosan meg fogod lelni azokat a fránya tapaszokat!

2011. febr. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/61 A kérdező kommentje:
Mindent átkutattam,de sajnos nem találtam meg őket.
2011. febr. 24. 18:28
 18/61 404 ***** válasza:
73%

Annak pedig meg kell lennie, mert ha nem találod meg, akkor elvittek.


Zúgást szoktál éjszaka hallani?

Hányinger, hányás, szédülés, végtag zsibbadás, hőemelkedés tünetek jelentkeznek-e?

Tested bármely pontján kitapintható-e dudor és ha igen akkor mekkora és hol tapintható ki?

Régi emlékek reggel eszedbe jutnak-e olyanok amiket már azt hitted rég elfelejtetted?

Egyéb észrevételeket mond bátran ne szégyeld.

2011. febr. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/61 anonim ***** válasza:
Egyébként volt már régebben ilyen tipusú kérdés de azt kitörtölték,akkor az áldozat a nagymamájához ment,kiváncsi vagyok mi lett végül az apjával aki ottmaradt.
2011. febr. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/61 A kérdező kommentje:
Zúgást nem,és igen a család az beteg de szerintem csak egy közönséges influenza,mert én ma már jobban éreztem magam.
2011. febr. 24. 19:11
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!