Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » 404 akkor most az idegenek...

Attila6 kérdése:

404 akkor most az idegenek engem elraboltak? Kipróbáltam a tapaszos módszeredet!

Figyelt kérdés
Reggelre nem találtam sehol a sebtapaszokat!Meglehet tőlük szabadulni?Azért így fogalmazok,mert törölték az előző kérdésemet,mert állítólag kitaláltam.Egyébként teljesen biztos vagyok benne,hogy elraboltak csak nem akarom,hogy ezt is töröljék.
2011. febr. 24. 15:24
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 A kérdező kommentje:
Régi emlékek nem szoktak.Bár most eszembe jutott néhány.
2011. febr. 24. 19:12
 22/61 A kérdező kommentje:
Egyéb észrevétel igen mintha tudtam ,vagy sejtettem volna,hogy engem már elvittek.
2011. febr. 24. 19:14
 23/61 404 ***** válasza:
100%

19.00 Igen, az a kislány jól van, azóta is a nagymamájánál lakik. Írt nekem Emailt. Az apja beteg, de a család jól van.


Nos, kérdező akkor azt hiszem megoldottuk a problémát. Ha mégis van valami írj.

2011. febr. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/61 A kérdező kommentje:
De lehet tenni valamit ellenük?Vagy nem is rabolnak el csak "beképzelem"magamnak?A tapaszok meg beestek volna valahová?Az elrablások ellen lehet tenni valamit?
2011. febr. 24. 19:19
 25/61 404 ***** válasza:
100%
Persze hogy lehet tenni. Mindenre van megoldás. Tégy fel ma is tapaszt, ha holnap is eltűnik, egyértelmű hogy rendszeresen elvisznek. Annak a tapasznak meg kell lennie, nem olyan apró az hogy ne lehessen megtalálni. A sebtapasz direkt úgy van megcsinálva hogy nagyon ragadjon a bőrhöz, hogy védje a sebet. Nem eshet le egykönnyen, pláne nem a szemedről, hisz nem a szemeden alszol.
2011. febr. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/61 A kérdező kommentje:
Oké ma is felteszem.És ha nem lesz rajtam akkor hogyan tovább?
2011. febr. 24. 19:49
 27/61 404 ***** válasza:
100%

Akkor érdekes történetnek nézünk majd elébe, hisz ha nem érzel semmilyen mellékhatást, tünetet, akkor egyedi esetet tapasztaltunk, olyan különösen egyedi dolgot, mely csak 50%-ban esélyes az elrablás tényeként.

Őszinte leszek. Valamilyen mellékhatásnak muszáj lennie, mert az idegen lények bioszférájából eredő közeg mindenképpen mellékhatásokat, főleg hányingert, szédülést okoznak az alanyokban. Ha ez nincs, akkor nem raboltak el, és valami más állhat a dolog hátterében. De természetesen segítek.

2011. febr. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/61 A kérdező kommentje:
Kösz 404!
2011. febr. 24. 20:08
 29/61 M@x ***** válasza:

Sziasztok!

404, és a sebtapaszt úgy kell felragasztani hogy a két szemhéjam összeragadjon, tehát ki se tudjam nyitni a szemem?

2011. febr. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/61 anonim ***** válasza:

csak nekem fura ez a kérdés?!

nemértem egyátalán hogy egy intelligens faj az hogy hogy nem ismeri a sebtapaszt hogy te ilyen hülyeségekkel szórakozol..

ha ez igaz ,akkor holnapra lerágom a csontomról a bőrt:D

de most komolyan hogyan lehetséges ez?

2011. febr. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!