Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » 404 akkor most az idegenek...

Attila6 kérdése:

404 akkor most az idegenek engem elraboltak? Kipróbáltam a tapaszos módszeredet!

Figyelt kérdés
Reggelre nem találtam sehol a sebtapaszokat!Meglehet tőlük szabadulni?Azért így fogalmazok,mert törölték az előző kérdésemet,mert állítólag kitaláltam.Egyébként teljesen biztos vagyok benne,hogy elraboltak csak nem akarom,hogy ezt is töröljék.
2011. febr. 24. 15:24
1 2 3 4 5 6 7
 41/61 A kérdező kommentje:
404 ma se volt rajtam a sebtapasz!Mit tegyek?
2011. febr. 25. 12:54
 42/61 A kérdező kommentje:
Egyáltalán mi a céljuk velem?És mért pont velem?
2011. febr. 25. 12:58
 43/61 tetris ***** válasza:
33%

Érdemes lenne átnézni magadat, hogy van-e rajtad valami megmagyarázhatatlan szúrásnyom, égésnyom, vágás, bármi sebesülés.

Egy ötlet: Lehet kapni a patikában olyan tapaszt, ami karikába van feltekercselve, és olyan erős, mint a beton. Azt hiszem Leukoplast a neve. Szerintem azza kéne leragasztanod a szemedet, az biztos nem esne le magától.

2011. febr. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/61 anonim ***** válasza:
Utolsó! Nem leeset neki mert nem találja sehol. Ha leestett volna meglenne. Azér nehogy már kétszer is kipróbálta és egyik reggel is úgy eltűnjön hogy ne találja meg.
2011. febr. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/61 anonim ***** válasza:
helyesbítek: kétszer is kipróbálta és két reggel se találta meg. Azt ne mondjátok hogy normális ha csak úgy eltűnik KÉTSZER IS!!!!!!!!!!!!!!!!!
2011. febr. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/61 tetris ***** válasza:
Szerintem ott lesz az valahol az ágy alatt, mögött, mellett. Ő is megnyugodna, ha megtalálná azokat. Így csak parázik, ahelyett, hogy utánanézne alaposan.
2011. febr. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/61 anonim ***** válasza:
:D:D Hát ez nagyon jó.. Szerintem meg simán beleragad a haja, szösz stb, kicsit a szélén feljön, ahogy megfordul rá ragad a lepedőre és láss csodát, már lenn is van a tapasz.. ami összegyűrődve könnyen beesik az ágy alé mellé mögé, ami ráragad a zoknira kiviszi a konyhába ahol megtalálják és kidobják..stb.. Ha elrabolják, minek hozzák vissza? Ez hülyeség.. Rosszul alszol, kedves kérdező éjszaka..Amit stressz, elég sok minden okozhat.. Ne parázz, ha nem veszed be ezt a sok badarságot megnyugszol és egyből tudsz aludni.. Egy sebtapasz rengeteg féleképpen eltűnhet és igen is le tudod este forgolódással, félálomban szemdörzsöléssel, akármivel szedni onnan úgy, hogy nem veszed észre..
2011. febr. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/61 A kérdező kommentje:
2 megtaláltam belőle,egyet a pizsamám belsején a másikat meg a takarón de a többit nem találom felrakom ma is.
2011. febr. 25. 19:08
 49/61 anonim ***** válasza:
Ha kettő meg van a többi is meg lesz..Fölösleges leragasztanod.. Utána meg, majd ha komolyabban megvágod magad nem lesz otthon sebtapasz,
2011. febr. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/61 anonim ***** válasza:
87%

Én am már sejtettem h nem vittek el amikor mondtad h nincs semmi hányingered és semmi tüneted. Én is kipróbáltam csak a kíváncsiság miatt és nekem nagyon nehezen jött le :S

Te milyen sebtapaszt használtál lécci mond meg mert akkor olyat nem fogok venni ami egy éjszakát se bír ki. Én a köldökömre ragasztottam és rajta volt reggel. Santavik a tapasz neve. Tiédnek?

2011. febr. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!