Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi lehet ez? Látott már...

Mi lehet ez? Látott már valaki ilyesmit?

Figyelt kérdés
Előre leszögezem,hogy nem igazán hiszek az ufo-kban,vagyis nem tudom eldönteni,higgyek-e bennük vagy sem.Ma este viszont kinézve meglepő dolgot láttam(keleten még mindig az égen van).Kb fél órája már,hogy kiszúrtam egy csillaghoz hasonló kis fényforrást,ami állandóan változtatja a színét,zöld,kék,piros,mikor milyen.Ráadásul az alakja is változik,néha kicsi pont,máskor pedig egy egészen érdekes,jellegzetes,cakkos alakot ölt.Van,mikor elhalványul és van,amikor megerősödik és színes lesz.Már az egész családnak(rajtam kívül 5 embernek)megmutattam,megnéztük távcsővel,egyszerűen hihetetlen.Létezik,hogy UFO?Vagy műhold csinálhat ilyet?Egészen alacsonyan van,látszólag a közeli erdő fái felett.
2011. jan. 28. 19:05
❮❮ ... 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... ❯❯
 201/510 anonim ***** válasza:

Nem akarom lelőni a poént, de szerintem ezt láttátok:


[link]

2011. jan. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 202/510 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem az volt, az orosz űrhajó más időpontban ment.
2011. jan. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 203/510 anonim ***** válasza:

Végigolvastam, amit az általad elküldött lapon írtak.

Ez azt jelenti, hogy csinálnak valamit a Holdon?

Mert a Holdra tart nemdebár?

Hallottam, hogy már építkeznek a Holdon.

Ennek van hozzá köze?

2011. jan. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 204/510 anonim ***** válasza:
Ha végig olvasod a cikket, rájössz, hogy a fellőtt űrhajó csak vasárnap éri el a célját. Persze a kérdés már csak az, hogy az égbolt azon a pontján, lehetett-e látni tegnap este.:)
2011. jan. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 205/510 anonim ***** válasza:

"Elindult az idei első orosz teherűrhajó a Nemzetközi Űrállomásra".

Nem, nem a Holdra tart.:)

2011. jan. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 206/510 anonim ***** válasza:
100%
És az oroszok karácsonyi díszbe öltöztették az űrhajót?Mert úgy villogott.
2011. jan. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 207/510 anonim ***** válasza:

15:38

Én is azt akarok! :) De azért minden lehetőséget figyelembe kell venni.

Olyan kár, hogy nem láttam, van olyan programom, hogy meg tudtam volna nézni, hogy azon a helyen van- e valami. Az Orion környékén a Szíriusz és a Procyon látszott tegnap nagyon szépen.

Viszont ha ezek is látszottak, meg külön a jelenség is, akkor az teljesen ki lehet őket zárni.

De ma is köd van, ma sem fogok látni semmit. :(

2011. jan. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 208/510 A kérdező kommentje:
Remélem,ti még fogtok látni valamit,itt most hatalmas köd van,a szomszéd házig nem látni:(A youtube-os videó pedig ahhoz képest,hogy milyen messze van a villogó kis haverunk,nagyon jó lett!Köszönet érte,kedves péceli válaszoló:)
2011. jan. 29. 17:06
 209/510 anonim ***** válasza:
Szívesen.Ahhoz képest,hogy tegnap ijedtemben össze akartam pakolni a házban található élelmiszerkészletet és szúró vágó eszközöket,ahhoz képest már várom,hogy látok e majd valamit. :D :D :D
2011. jan. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 210/510 anonim ***** válasza:
Ma majd jobban figyelek, hátha meglátom.
2011. jan. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!