Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerintetek az UFO-k valójában...

Szerintetek az UFO-k valójában katonai fejlesztések?

Figyelt kérdés

Láttam egy dokumentum filmet,hogy még az 50es években készítettek repülő csészealjt.Nem repült rendesen,de a földtől pár méterre lebegett.Ezután megszaporodtak a következő évtizedekben az "ufo"észlelések.Meginterjúvoltak pár tervezőt akik még az ilyen korong gépeket csinálták.És a 70es évek végén,mondta a hapi,hogy felhívta az egyik barátja még a halála előtt 10 nappal,hogy az amerikaiak a sivatagban a korhoz képest 30 évvel előrébb vannak technika terén.De csak ennyit mondott neki semmi msát.

Lehet az ufok valójában katonai járművek :( én eléggé elszomorodnék tőle


2010. nov. 16. 16:14
 71/91 anonim ***** válasza:
63%

Attól még hogy az utolsó szó az enyém, nem kell feltételezni hogy idős vagyok :)


18 vagyok

2010. nov. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/91 anonim ***** válasza:
Egy pillanatig sem feltételeztem, pontosan azt vártam, hogy valami bolond gyerek vagy, bár tippre 14-15öt mondtam volna.
2010. nov. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/91 anonim ***** válasza:
63%
Lány vagy vagy fiú mert szerintem fiú vagy, és általában igazam van sajnos :D
2010. nov. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/91 anonim ***** válasza:

Most te udvarolsz? Behalok...


Lenyalogathatod a csalamádé maradékát a szakállamról, ha gondolod :)

2010. nov. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/91 anonim ***** válasza:
63%

értem akkor kb 30-40 között lehetsz


felpontozol azért

2010. nov. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/91 anonim ***** válasza:

Diator: (értelmesen vitatkozni akarok nem veszekedni)



1: Miért kezdtek ezek a dolgok érdekelni? Magadtól? Valaki más által?


2: Fogalmazd meg,hogy szerinted mik azok az idegenek,földönkívüliek,vagy akárhogy is nevezzük őket.


3: Támaszd is alá az állításaidat.

2010. nov. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/91 anonim ***** válasza:

Nekem is.

Milyen az a civilizáció a déli sark jege alatt?


Mióta van ott?


Milyen fejlettségű hozzánk képest?


Miért nincsenek műholdjaik a föld körül?


Miért nem foglalt el magának kellemesebb klímájú lakatlan területet?

2010. nov. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/91 anonim ***** válasza:
63%

Hu sok a kérdés, nem tudom meg jegyezni mindegyiket fejből , de próbálok válaszolni.


Na szóval azóta érdekelnek az idegenek mióta nem találkoztam egyel 7-8 éves koromban, már többször leírtam az incidenset, de nem írnám le ide.


Azért nem választottak melegebb helyet, mert akkoriban a fejelt civilizáció helyén nem volt jég. Ez kb 15 millió évvel ezelőtt volt. Az ottani lények véleményem szerint még mindig ott vannak. a víz és a jég burkolata alatt.

De erre persze nincs bizonyítékom. Ezt a németek felfedezték, hogy egy hallott fejlett civilizációra bukkantak, ami szerintem nem is volt halott. Meg nézem megint a kérdéseket és további válaszokat adok.

2010. nov. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/91 anonim ***** válasza:
63%
Az a civilizáció a déli sark alatt sokkal fejlettebb a mienkénél. Ezért is van nagyon titokban. A jég alatt hatalmas nagy barlangok találhatóak amelyek több km hosszúak is lehetnek. Amit még nem mondtam, ez a civilizáció szerintem 20 millió évre tehető 15 millió évig, időszámításuk előttről számítva . Remélem kiegészítő választ adtam.
2010. nov. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/91 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem az ottani lények amik még ott vannak a plejádok utodjai, de lehet hogy nincs ott élet, csak a civilizáció maradványai , amit szintén a plejádok hagytak ott.
2010. nov. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!