Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerintetek az UFO-k valójában...

Szerintetek az UFO-k valójában katonai fejlesztések?

Figyelt kérdés

Láttam egy dokumentum filmet,hogy még az 50es években készítettek repülő csészealjt.Nem repült rendesen,de a földtől pár méterre lebegett.Ezután megszaporodtak a következő évtizedekben az "ufo"észlelések.Meginterjúvoltak pár tervezőt akik még az ilyen korong gépeket csinálták.És a 70es évek végén,mondta a hapi,hogy felhívta az egyik barátja még a halála előtt 10 nappal,hogy az amerikaiak a sivatagban a korhoz képest 30 évvel előrébb vannak technika terén.De csak ennyit mondott neki semmi msát.

Lehet az ufok valójában katonai járművek :( én eléggé elszomorodnék tőle


2010. nov. 16. 16:14
 41/91 anonim ***** válasza:
71%

22:55 válaszoló nagy tévedésben vagy.

Nem akarok kitűnni csak a véleményemet mondom el arról a dologról amiről már sokat olvastam. Engem érdekelnek ezek a témák, és ahogy mondtam is csodálattal töltenek el ezek a dolgok. Hiszen hiszem azt hogy léteznek ilyenek, és belül a szívemben tudom hogy ezek a dolgok meg történtek. Azok nem hisznek az ilyen dolgokban akik keveset tudnak, nem mondom azt hogy én sokat tudok. Inkább azt mondom , hogy már sok mindent tudok de még sok mindent nem. Remélem kedves válaszoló hogy ezt meg érted. Ha lenne egy kérdésem hogy te hiszel istenben? Mit mondanál? Ha lenne egy kérdésem hogy te mért szereted a fagylaltot? azt válaszolnád mert finom. És hát nekem is finom az és jó érzéssel tölt el az hogy ilyen dolgokról tudok. stb.

2010. nov. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/91 anonim ***** válasza:
87%
kedves diator, ha megkérdezed tőlem, hogy szeretem-e a fagylaltot, azt mondom, hogy igen, nekem ízlik, nem pedig azt, hogy a fagylaltot mindenki szereti, mert az tény; olyan ember nem is létezhet aki a fagylaltot nem szereti. az hogy neked mi tetszik, mit tartasz csodálatosnak, és mik a tények (mi a valóság), aközött elég nagy a különbség
2010. nov. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/91 anonim ***** válasza:
87%

diator:


Te aztán baromi olvasott lehetsz, ha harmadszori próbálkozásra sem bírod leírni azt, hogy ANTARKTISZ!

Biztos betekintésed van titkos amerikai hadügyi információkba, mikor az írásképed alapján vagy 9 éves vagy vagy csak 4 elemit sikerült elvégezni amellett, hogy non-stop be vagy drogozva és piálva. Nem tudom melyik a jobb.


A másik dolog, hogy gyönyörűen tudtok az elmeroggyant barátaiddal itt dobálózni ténynek látszó dolgokkal, de ha kérdezünk valamit, hogy ezt pl. honnan tudod úgy csinálsz, mint aki meg sem hallotta a kérdést...


Pl.:

"előkerült a 15 századból egy Anktaltiszi térkép"

Erre mutatnál nekem egy érdemleges hivatkozást? Egy fényképet róla? Egy újságcikket? TE HONNAN TUDSZ RÓLA?


Honnan tudsz az operation highjump valódi indíttatásáról? Hol olvastál róla? Mutatsd meg nekem!

Honnan veszed, hogy van Byrdnek titkos naplója? Láttad? Fénykép? Hol olvastad?


Ezekre válaszolj, ezek nélkül egy álmodozó maradsz csak.

2010. nov. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/91 anonim ***** válasza:
látta az ufók a harmadik birodalomban c. dokumentumfilmet.(youtubeon megtalálható am tényleg érdekes) egy részét onnan szedte pl. a térkép amiről magyaráz az egy középkori török admirális(piri reis) térképe amin tényleg jégtakaró nélkül van ábrázolva az antarktiszi partvonal-legalábbis a filmben ezt állították-. aztán a highjumpról szintén szó volt benne.
2010. nov. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/91 anonim ***** válasza:
63%
Ahogy mondtam nem vagyok valami jó helyes író , és sajnálatomra nehezen jegyzek meg dolgokat is, sajnos ilyen vagyok, de már fejlődök , hogy a helyesírásom jobb legyen sokat olvasok, és vannak amiket meg osztok veletek, de néha azért írok rosszul mert nagyon sietek le írni a dolgokat 45 perc alatt 6000 leütést képes vagyok meg csinálni ha ezt utánam tudod csinálni akkor grt!!
2010. nov. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/91 anonim ***** válasza:
Byrdnek igen is van titkos naplója és igenis indított hadjáratot Washington megbízásából!! Te azért nem tudsz ilyen dolgokról mert még nem vagy olyan tájékozott mint én vagy ufó kutató, meg lepet ufó kutató tudása, hirtelen jelent meg az oldalon de olyan dolgokat mondott el amelyekről én már halottam.Szerintem te azért nem hallottál még ezekről mert csak most ásod bele magad , én már kb 3 éve tudok a plejádokról és azóta olvasok róluk és az idegenekkel való dolgokról. Szeretném hogy az elméd meg világosodjon és meg próbálok olyan térképet keresni de nem ígérem hogy megtalálom de tudom hogy igaz!!!!!!!!
2010. nov. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/91 anonim ***** válasza:
63%

Na igen meg van , aki keres az talál, a tudósok sem tudták , megmagyarázni azt hogy abban az időben hogyan tudtak a partot szárazan ábrázolni.


itt a linked öreg [link]

2010. nov. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/91 anonim ***** válasza:
63%

Még egy kicsi forás még nem olvastam el mert nincs rá időm sajnos más dolgok kötnek le.


[link] jó olvasgatást !


És remélem aki nem hisz ebben a dolgokban azok kinyissák szemeiket, és a kritikus írásaikat is meg gondolják hogy leírják-e!!

2010. nov. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/91 anonim ***** válasza:
87%

" [link]


LoL.


Hát ennél egy icipicit közkeletűbbre gondoltam, mondjuk kezdetnek akár egy Blikk szintű bulvárlap is megfelel, ha normálisat nem találsz...


Ja és ez eddig "1".


Volt ám még kérdésem, hogy honnan tájékozódtál! Ne játszd azt, hogy ami kérdés nem tetszik arra nem válaszolsz, öreg...

2010. nov. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/91 anonim ***** válasza:
Hogy honnan tájékozódok , egyszerűen minden honnan. Itt a fórumon is és a googléban is. De általában onnan tudom a dolgokat hogy már 3 éve olvasgatok róluk. Hiszem azt hogy 2012-ben eljönnek a földre!
2010. nov. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!