Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerintetek az UFO-k valójában...

Szerintetek az UFO-k valójában katonai fejlesztések?

Figyelt kérdés

Láttam egy dokumentum filmet,hogy még az 50es években készítettek repülő csészealjt.Nem repült rendesen,de a földtől pár méterre lebegett.Ezután megszaporodtak a következő évtizedekben az "ufo"észlelések.Meginterjúvoltak pár tervezőt akik még az ilyen korong gépeket csinálták.És a 70es évek végén,mondta a hapi,hogy felhívta az egyik barátja még a halála előtt 10 nappal,hogy az amerikaiak a sivatagban a korhoz képest 30 évvel előrébb vannak technika terén.De csak ennyit mondott neki semmi msát.

Lehet az ufok valójában katonai járművek :( én eléggé elszomorodnék tőle


2010. nov. 16. 16:14
 21/91 anonim ***** válasza:
100%

Ember te mit szívsz?


Állat anyag lehet, megadhatnád a dílered számát...

2010. nov. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/91 anonim ***** válasza:
20%

Gtr ufó kutató, kedvenc lettél :) , örülök hogy ennyire érdekel a téma a Plejádokról és a különböző idegenekről, én is nagy rajongója vagyok ezeknek a lényeknek,

De figyelj ide egy kicsit, hogy érted azt hogy ha ki megyünk az útszára és az előttünk lévő emberek között biztos egy idegen van. Én igazából csak azt szoktam le írni amit olvasok és igaznak vélek, vagy azt amit megbízható forrásokból tudok, te ezt a forrást honnan tudod?


Egyébként ne foglalkozz a többiekkel sok dologban nem hisznek, de amúgy ez klassz ikletet adott nekem , hamarosan elkezdem írni a könyvemet ahol majd ezt az utolsó részt felhasználom. Kösz haver, amúgy meg nem tudod hogy a Plejádok mikor érnek ide?

2010. nov. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/91 anonim ***** válasza:
24%
Egyébként a belső földön élő emberek nem fognak minket meg támadni :) ők kedves és fejlett nép. A Plejádok tudását birtokolják , a plejádok elhagytak minket, az utolsó hajók 2000 évvel ezelőtt mentek el és Jézust hagyták hátra. Egyébként meg vannak hírek Atlantiszról ( most a kontinensről beszélek) ahova amerikai flották mentek felderíteni hogy vannak még náci bunkerek és harci központok ez kb 70 évek körül lehetett de lehet hogy a 60 években volt nem emlékszek sajnos. És hát amikor a hatalmas nagy flotta oda ért , meglepetésben volt részük, gyorsan mozgó UFO-kat láttak a víz alatt és a víz felett is , egyetlen egy ilyen azonosítatlan repülő tárgy egy anyahajót pillanatok alatt elsülyeztett, és ez még semmi, az ottan lévő katonák arról számoltak be, hogy lézer szerű fény sugárral lőttek rájuk , nem pusztították el az összes hajót , de 40-50 perc múlva úgy eltűntek hogy se hírük se hamvuk nem volt. Olvastam a belső földről olyan híreket , hogy oda lent olyan föld van mint nekünk ide fent, és a külső rétegünk csak 2000 kilométer és ez alatt van a belső föld, és ott is van egy nap az az a belső mag ami középen van. Engem elbüvől ez a csodálatos világ és nagyon klassznak tartom , ahogy mondtam is hietetlen az elmémnek hogy létezen, de ki tudja nincs rá bizonyíték lehet hogy létezik !!
2010. nov. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/91 anonim ***** válasza:

Ja és igen a kapuk a belső földre az Atlantisz kontinens alatt van. majd küldök egy linket.


[link]


[link]



Jó olvasgatást !

2010. nov. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/91 anonim válasza:
69%

Már előttem megmagarázták az UFO fogalmát! ÉS akkor most hogy a lényegét is értsd. ÉS bizakodhass.


Az átlagember fel sem fogja mekkora a galaxis. Nem jut el az agyáig. Gondolj bele, leírom egyszerüen. Ebben a galaxisban ahol élünk több milliárd csillag van. Ilyen mint a mi Napunk. Milliárdnyi Föld lehet a galaxisban - Akár minden ötödik, Napunkhoz hasonló csillag körül keringhet ilyen bolygó mint a Föld! Hülye aki azt mondja, CSAK a Nap zöld zónájában alakult ki ÉLET. És nincs földön kívül semmi. Arról ne is beszéljünk, hogy nem egy galaxis van a világegyetemben :)


Összefoglalva: Milliárdszor milliárdnycsillaggal(Nap) is keveset mondok....És rengeteg ilyen zöld zónájában ott lehet egy földhöz hasonló bolygó. De nem feltétlen fejlődött az élet ilyen irányba ott mint a földön. Ez azt jelenti hogy a legprimitívebb egysejtü holmiktól kezdve hyper intelligens lényekig valószínüleg mindenféle élet megtalálható az univerzumban.


hidj az ufókban tehát nyugodtan. Túl sok a csillag ebben a fekete valamiben...... amit sosem leszünk képesek megismerni igazán.

2010. nov. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/91 anonim ***** válasza:
2010. nov. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/91 anonim ***** válasza:
31%

Örülök, Diator, hogy ilyen nyitott vagy és lelkes, sok ide irkálgató tanulhatna Tőled : sok tippet adhatsz másoknak, hogy komolyabban beleássák magukat a témába - ez azonban Rád is vonatkozik, mivel úgy látom, hogy még Nálad sincs letisztázva minden ismeret, sokszor kritikátlanul keverednek a dolgok: próbálj egyre jobban szívedre hallgatni, mielőtt egy információval találkozol!


A felvetett témáidra nem sokára majd részletes válaszolok, de addig is legalább Te ne használd az "idegen" kifejezést, mert ez a földönkívüli testvéreinket nagyon bántja!

2010. nov. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/91 anonim ***** válasza:
87%

diator :


Halál komolyan kérdezem: Neked egy ICIPICIT SEM SÁNTÍT ez a sok baromság amit leírsz?


Miaz, hogy "Atlantisz kontinens"??? Hol van? Elbújt? Mutatsd már meg nekem egy térképen legalább azt, hogy szerinted hol kéne lennie...


Aztán ha a belső föld "napja" a föld izzó magja akkor az a LÁBUK ALATT VAN? Netán ott fejjel lefele hat a gravitáció?

2010. nov. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/91 anonim ***** válasza:

azt a mocskos k.... diator meg ufó-kutató ti ezt mind komolyan is gondoljátok???


nem azzal van gondom h csak az emberek vannak és ők a királyok, nyilván kismillió lehetőség adódhat még az élet kialakulására a megfelelő helyeken, DE ez a belső föld, meg galaktikus rendszer, meg h kimegyek az utcára aztán egy földönkívüli jön velem szembe??? akkor most ha dugom a barátnőm lehet h egy idegent dugok?:D:D:D szal ez azért elég furán hangzik...


volt egy kérdés h miért növekedett meg az ufo aktivitás az atomrobbantgatások idején--na vajon miért? csak nem azért mert már a náci no. is egy rakat új találmányt alkotott meg, és ezeknek a terveit, ill. feltalálóit meg megszerezték maguknak a megszálló hatalmak? de ha már repülő csészealj akkor pl. Haunebu


tehát amekkorát fejlődött a technika én simán el tudnám képzelni h az ufok katonai járművek... vegyük például a B-2-es lopakodó bombázót..hát h nem egy szokványos repülő alakja van az is biztos...sőt simán hasonlít egy az emberek gondolatában lévő ufo képére.. és akkor még mennyi egyéb kísérleti repülőgép lehet...

azért ez sztem még mindig könnyebben emészthető mint h belső föld és társai...


de h pl. Roswell pontosan mi volt, arra azért kíváncsi lennék, de ezt úgyse fogjuk soha megtudni

2010. nov. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/91 anonim ***** válasza:
31%

utolsó a tiedére nem válaszolnék , de a utolsó előtti be ütött , tudom hogy híetettlennek hangzik de igaz.


Egyébként az Atlantisz kontinens létezik te nagyokos , és még te akarsz ki oktatni amikor , nem tudod hogy milyen kontinenseink vannak.


[link] Magyarul Atlantisznak hívjuk csak én úgy írtam ahogy mondtam.

2010. nov. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!