Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit gondoltok az ufokról?

Mit gondoltok az ufokról?

Figyelt kérdés
Úgy értem magáért beszélnek a bizonyítékok...de mit akarhatnak,miért nem veszik fel a kapcsolatot?
2010. szept. 15. 13:42
1 2 3 4 5 6 7
 61/64 anonim ***** válasza:
Bármilyen steril, én akkor is húznék fel maszkot, a boncmesterek is viselnek maszkot, vagy valamit a szájuk/orruk elött, pedig az emberi test nem nagyon fogja őket megfertőzni...
2010. okt. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/64 404 ***** válasza:
2010. okt. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/64 anonim ***** válasza:
Nekem az a véleményem,hogy van okuk a bujkálásra. Amit az ember mutat:"háborúk,csaták" énis félnék felfedezni egy élettel teli bojgót,ha egymással csatáznának az ott lakó lények,mert kiszámíthatatlanok,mint az állatok. Nem tudjuk igazak-e amit mondanak róluk,de szerintem ha bujkálnak ez jó indok arra ,hogy ritka látvány:)
2011. ápr. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/64 Valaki Renáta ***** válasza:

hm... :)


Azok az idegenek akik már felvették bizonyos csoportokkal a kapcsolatot, biztosan megtalálták a számításukat.. (legyen az irányultságuk jó vagy rossz)


Akik még nem vették fel a kapcsolatot, azoknak valószínűleg nem felelnek meg a lehetséges alternatívák, valószínűleg magasabbrendű céljaik vannak, mint ami ebben a világban elérhető lenne számukra.


Akik pedig segítő szándékkal jönnek, nem fognak kapcsolatot felvenni a jelenlegi kormányokkal.


Hogy az emberek egyéni életében miért nem történt kapcsolatfelvétel?..

Erre egyénileg kell keresni a választ, azoknak akiket ez a kérdés foglalkoztat.

Valószínűleg a fizikai dolgokban nem találjuk meg a választ.

Mentális képességeket fejlesztve viszont bármit megláthatunk.

2011. júl. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!