Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit gondoltok az ufokról?

Mit gondoltok az ufokról?

Figyelt kérdés
Úgy értem magáért beszélnek a bizonyítékok...de mit akarhatnak,miért nem veszik fel a kapcsolatot?
2010. szept. 15. 13:42
1 2 3 4 5 6 7
 31/64 anonim ***** válasza:
ha egy ufo-va taákoznék szétboxolnám ozt páfóóóóóó
2010. szept. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/64 A kérdező kommentje:
Mint már írtam aki nem hisz,nem baj,de azt nem értem aki hisz ,netán látott már dolgokat miért kell pl. szánalmasnak nevezni?El kellene gondolkozni azon,hogy ki a szánalmas.... :D
2010. szept. 20. 17:13
 33/64 anonim ***** válasza:

az ufokban senki sem hisz emrt h ő még nem látott ufot

na de istenben hisznek?hisz őt sem látták még a sajtá szemükkel..

2010. szept. 21. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/64 anonim ***** válasza:
Nevezük inkább felsöbb hatalomnak! Ha nagy bajban vagyunk,esetleg a gyerekünk haldoklik vagy akármi,kihez fohászkodunk? furcsán hangzana,segits úfo..
2010. szept. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/64 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Olvastam egy olyan választ ami azt írja hogy:"Szerintem barátságosak lesznek."


Írok egy példát:

Ha látsz egy hangya bolyt akkor eltaposod,vagy felajánlod nekik az atomtechnikát?...

2010. szept. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/64 anonim ***** válasza:
Szerintem léteznek!
2010. szept. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/64 anonim ***** válasza:
szerintem fuck
2010. szept. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/64 anonim ***** válasza:

1. Honnan vesszük, hogy fejlettebbek mint mit? (pláne, ha a világegyetem közel egy időben alakult ki)

2. Onnan lehet megmondani, hogy senki nem látott még igazi földönkívülit, hogy ha megnézel egy képet, akkor az idegen szinte olyan mint egy ember, csak a testrészek méreteinek arányait dolgozzák át, tehát amíg a a róluk készült képeken levő idegenek hasonlítanak az emberre, addig az kamu!(ez egyedi vélemény)

2010. szept. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/64 anonim ***** válasza:

kedves utolsó.ha már az 1.ő pontba ezt írtad,akkor már a 2ik pontban honnan veszed hogy nem hasonlíthatnak ránk?

van egy elmélet miszerint,ugyanugy ugyanabban azidőben elkezdett kialakulni az élet másik bolygón.de a hullók nem haltak ki,és belőlük jöttek létre az idegenek ugye.ha jól átgondoljuk lehet van benne valami,mert nem nagyon láttak szőrös idegent,mint az ember,inkább hüllő kinézete volt(vonal száj,kis pötty fül stb)

így tehát méne lehetnének fejlettebbek az embernél,mikor már bőven előbb kialakultak mint még amikro itt az ember csak elkezdett kifejlődeni

2010. szept. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/64 anonim ***** válasza:
De lehet, hogy ott is kihaltak a hüllők. Ez egy olyan dolog, amit valószínűleg soha nem fogunk megtudni. Én nem azt mondtam, hogy nem fejlettebbek, hanem hogy honnan vesszük, hogy azok? Lehet, hogy náluk is volt valami katasztrófa, vagy valami történés, ami miatt több millió évig nem fejlődtek sehova. Ezt soha nem fogjuk már megtudni...
2010. szept. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!