Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit gondoltok az ufokról?

Mit gondoltok az ufokról?

Figyelt kérdés
Úgy értem magáért beszélnek a bizonyítékok...de mit akarhatnak,miért nem veszik fel a kapcsolatot?
2010. szept. 15. 13:42
1 2 3 4 5 6 7
 11/64 anonim válasza:
14.16 mivel utaznak a földönkívüli lények? Miből gondolod, hogy ha vannak egyáltalán olyan lények akik fényéveket tudnak utazni, azoknak az utazási módjáról lehet halvány fingunk is? Azért, mert az emberi primitív agyunk addig jut el, hogy repülni kell? Miért ne lehetne teleportálni? Vagy van egy varázscerka amivel iderajzolják magukat. Vagy elég, hogy ha elképzelik, már itt is vannak. Nem, az ember addig jut el, hogy csészealj, oszt jóvan. 120 éve, mikor az első autókat megcsinálták, azt mondták a főokosok, hogy az emberi szervezet 60-70km/h-t bír ki max, annál többet nem :) Ehhez képest több ezer km/h-val száguldozunk ma. Ha vannak földönkívüliek, akkor tutira nem úgy közlekednek, mint ahogy azt mi elképzeljük. Legalábbis erre nagyobb a sansz, mint arra, hogy röpködnek, mint mi.
2010. szept. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/64 Cirmos kandúr ***** válasza:
nem is rrra gondoltam hogy ugyanígy kell kinézzenek, de képzeld el hogy minden ember 1 galaxis, minden emberben vannak sejtek csillagok, ezknek vannak génjeik blablabla
2010. szept. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/64 anonim ***** válasza:

-Szerintem békés szándékúak

-"pár" emberrel már felvették a kapcsolatot

-fejlettebbek,így tudnak ide jutni

-olyan anyagok vannak a birtokukba,amik a földön nincsenek

-esetleg olyan anyag is van nekik ami a földön van,de pl nem lehet 100%-osan tisztán "kitermelni"

-több elrabolt is azt mondta,ami szerintem egyáltalán nem meglepő,hogy azért nem veszik fel a kapcsolatot mert:

1.az emberek túl agresszívak,folyton csak háborúznak,egymást ölik

2.kitörne a pánik,az emberek félnek attól amit nem ismernek teljesen

3.a 2ik pont igaz,ez már meg is történt egy félreértés miatt (1938. október 30. Világok harca a rádióban amire pánik tör ki.

2010. szept. 16. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/64 anonim válasza:
Na én megyek, és lövök egy jetit.
2010. szept. 16. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/64 anonim ***** válasza:
Békés szándékúnak én nem mondanám őket.Volt két ismerősöm,akiknek volt ufonautának nevezett lényekkel találkozásuk ,furcsa testi tüneteik voltak a találkozás után.Egyikükön különös sérülések voltak,állítólag vizsgálati nyomok.Megmutatta orvosnak is,de az orvos állította,hogy azoknak a vizsgálatoknak,amikről ismerősöm beszélt nem lehet ilyen nyoma...
2010. szept. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/64 anonim ***** válasza:

14.16-os vagyok.

Még ezt tavaly volt velem nem most.

Lefeküdtem az ágyra este lehetett már kb olyan 10 körül.

Nem tudtam elaludni csak forgolódtam néztem a plafont:D.

Egyszercsak olyan érzésem volt, hogy mintha valami azt súgta volna, hogy nézzek ki az ablakon. Előszőr elhesegettem ezeket a gondolatokat. DE 5 perc után sem hagyott nyugodni, így végül beadtam a derekam , kinéztem az ablakon...

Felnéztem az égre, előszőr nem láttam semmit. Majd pár másodperc múlva azt láttam, hogy valami libeg ott. Úgy nézett ki, hogy egymás alatt voltak a fényei, narancssárgán világított kb 1-2 másodpercenként ki-be világítottak a fényei. Előszőr azt hittem repülőgép, de mivel egyre közelebb jött, ezért teljesen kitudtam belőle venni ,hogy ez egy csészealj. (dettó ugyanúgy nézett ki, mint ahogy a szemtanúk elmondták, akik láttak csészealjat-vagy, mint a képeken, festményeken.)

Előszőr csak néztem , hogy ez most komolyan egy ufo?! Nem tudtam róla levenni a szemem..Máshova néztem, aztán vissza de még midnig ugyanott volt. Majd megállt kb 6 mp-re egy helyen. Ott lebegett...Aztán 6 mp után fogta magát és jobbra elhúzott...És mintha a föld nyelte volna el úgy eltűnt, pedig nem ment ám olyan messzire.

Visszafeküdtem az ágyra. Előszőr csak néztem magam elé, mondom biztosan csak képzelődtem. Majd megint kinéztem az ablakon és ugyanott ott volt, ahol előtte megállt 6 mp-ig.. És megint úgy tűnt el- mintha elnyelte volna a föld.

Igazából nem is lett volna semmi amivel feltudtam volna venni. Mobilon még azt sem tudom, hogyan lehet átállítani videóra. Meg amúgy is sz.ar minőségű lett volna.

De ez egy életre élmény volt.

Meg ha már itt tartunk én láttam már és hallottam is szellemeket. ( De az most ugye nem ide tartozik ) Ja de bocs, biztos skizofrén vagyok xD és csak hallucináltam.:DDD Mert az 'okosok' csak ennyivel elintézik- az emberek csak ezeket hallucinálják, tituláljuk őket bolondnak és úgy se fog senki se hinni nekik. :)

Ez így megy. És az emberek sajnos el is hiszik amit nekik mondanak a "felsőbbrendű" osztályok.

2010. szept. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/64 anonim ***** válasza:
Bocsi, túl sok lett ..
2010. szept. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/64 anonim ***** válasza:
14:16!Én elhiszem!Megtudnád mondani,kb mekkora lehetett az a "csészealj"?Elképzelhetőnek tartod,hogy egy nem túl nagy kertben leszálljon éjjel úgy,hogy hangtalanul és ne vegyék észre a szomszédok?
2010. szept. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/64 anonim ***** válasza:

Előszőr úgy volt, hogy nem nyitottam ki az ablakod csak kinéztem...Majd kíváncsi voltam arra, hogy van - e hangja, ezért kinyitottam az ablakod és úgy néztem ki..De semmilyen hangot nem hallottam.

Az viszont elképzelhető ,hogy nem volt túl nagy. Hiszen elég közel is volt, de nem látszott túl nagynak. Inkább olyan közepes méretű lehetett.

Viszont ez érdekelne, hogy vannak nagyobb csészealjak és vannak kicsik?:D De miért?Van különbség is?

2010. szept. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/64 anonim ***** válasza:

Csak azért kérdeztem,mekkora lehetett a csészealj,mert az a bizonyos ismerősöm,aki átélt ilyen találkozásokat,sokszor mesélte,hogy néha leszáll a kertjükbe egy "helikopter"éjjel,és azzal viszik őt külföldre azokra a bizonyos vizsgálatokra,miknek látszottak is rajta furcsa nyomai.Na már most,az ismerősöm falun lakott átlagos méretű kert tartozott a házához,amiben nem túl sok szabad hely volt ahhoz,hogy ott leszálljon egy helikopter,meg az hangos is,biztos összecsődültek volna a szomszédok,ha ott éjjel egy zajos helikopter leszáll.Én elhiszem,amit az ismerősöm állított,de az nem helikopter volt ....hanem valami más...


Olvastam több ufos könyvet is,van,amelyikben néhány szemtanú azt állítja,hogy az UFO,ami lassan ellebegett ,akkora lehetett kb.mint egy focipálya.Sokféle méretű és alakú UFÓ - ról írnak a könyvek.

2010. szept. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!