Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit gondoltok az ufokról?

Mit gondoltok az ufokról?

Figyelt kérdés
Úgy értem magáért beszélnek a bizonyítékok...de mit akarhatnak,miért nem veszik fel a kapcsolatot?
2010. szept. 15. 13:42
1 2 3 4 5 6 7
 41/64 anonim ***** válasza:
91%
Csupán csak azért fejlettebbek, mert képesek arra, hogy fénysebességgel átutazzák a világegyetemet. Sztm ez elég indok. De tudok még mondani párat, pl ők az agyuknak a 60-70% át használják ki ( kutatások bebizonyították a boncoláskor), mi meg csak max. a 6% -át de az már az emberek közt zseninek mondható mert áltlag ember az agyának csak a 3% -át használja ki. Ez bőven elég indok, de még mindíg tudok! Ők tudnak telepátiával is beszélni, tárgyakat képesek megmozdítani anélkül hogy megérintenék, és képesek gyógyítani úgy, hogy a beteg testfelületre ráteszik a kezüket és valami meleg gyógy erőt adnak át a beteg testrészre, közbe erősen koncentrálnak, (ami ki is meríti őket rendesen), és ettől a sejtek rohamosan elkezdenek szaporodni a beteg testrészen és így újra erőre kap, meggyógyul. Hát csak ezért fejlettebbek...
2010. okt. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/64 anonim ***** válasza:
Nállam nem fejletebbek!!
2010. okt. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/64 anonim ***** válasza:
Nekem volt párszor telekinézis "képességem" :D Csak nem tudom hogyan kéne fejleszteni.
2010. okt. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/64 anonim ***** válasza:

18:17!

Ezeket hol olvastad? Nem azért, de majd ha lesz rá bizonyíték, akkor majd hihető is lesz... Írtad, hogy boncolásokból tudunk dolgokat. Kérdem én,ha már boncoltak idegeneket, akkor arról mért nem tudnak az emberek? Vagy ha teljes titoktartásban történt, akkor hogy lehet, hogy pl. te tudsz róla? Talán ekkora befolyásod van, hogy az állami titkokba is beavatnak téged?:O

2010. okt. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/64 anonim ***** válasza:
95%
A kérdésed jogos, és érthető. El is magyarázom szívesen. Nem mindent titkolnak, csak mindíg azt, ami tudományos kutatás alatt van. A rendőrség sem beszél senkinek, még a hiradónak sem a bűncselekmények részleteiről a nyomozás érdekében csak akkor, ha már lezárult a nyomozás. Így tesznek az UFO kutatointézetek is. De vannak olyan titkok, amiket még akkor sem árulnak el, ha befejeződött a kutatás, mert a nyilvánosságra hozatala káoszt és félelmet kelt egyes gyenge idegzetű emberekben. Vallási nézetek borulnának fel, és ami az egész földön botrányt és csalódást okozna, több ezer éves hagyományok szűnnének meg. Én sem tudok olyan titkokat amiket szigoruan öriznek, senki sem tudja, csak az arra illetékesek, akik rendkívüli és szigorú titkosszolgálati megbízást írnak alá. Az hogy nem hiszel benne, mert nem fogtál kezet egy idegen lénnyel, az egy dolog, de ezt ne is várd el. Tudod Jézust se lássák az emberek, se Istent, mégis sokan hisznek bennük, pedig az egyetlen bizonyíték egy kis fekete könyv, amit Bibliának neveznek, és szintén 1-2 régészeti lelet ami talán bizonyítsa létezésüket. Ezzel szemben az UFO kutatásokról, boncolásokról és egyéb kutatásokról videót is nézhetsz amit a NASA honlapján megtalálsz. A NASA egyértelmű videó és képfelvételeket készített idegen eredetű repülő tárgyakról amit fényképpel és videóval is rögzítenek és rendszeresen!! De ha a NASA-nak nem hiszel, akkor én már veled nem tudok mit csinálni. Te akkor már csak akkor hinnéd el, ha kezet fogsz egy idegen lénnyel, ami remélem nem fog megtörténni, mert érintésük meg is ölhet, mivel olyan mikro organizmusok vannak testükön ami az emberi servezetre ártalmas lehet. De ez fordítva is igaz. Azért visel szigorú védőruházatot a NASA ha pl lezuhant egy meteorit az űrből, mert veszélyes anyagok, lehetnek rajta, és káros sugárzásokat bocsájthat ki. Személyesen is meggyőződhetsz az ügy valódiságáról egyes UFO kiállításokon, ahol tárgyakat és egyéb leleteket mutatnak be, de nem ingyen, a jegynek általában elég magas ára van, de a látványért mégéri megvenni. De ezeket nem azért mutassák be hogy a kételkedők megbizonyosodjanak, hanem azért, mert az embereiségnek joga van tudni mire költik az adófizetők pénzét, így pár leletet amiröl ugy gondolják hogy nem kelt káoszt és megbotránkoztatást,nyilvánosságra hozzák. Az ilyen kutatások töménytelen pénzbe kerülnek. Ezt a töménytelen sok pénzt pedig bizonyára nem wc papírra költi a NASA és az a sok kutatóintézet ami az idegen civilizációkkal foglalkozik, hanem ott kemény munka folyik. Szerintem amit titkolnak az az, hogy tartjuk velük a kapcsolatot. Mert ne mondja azt nekem senki, hogy idejönnek olyan messziről csak azért hogy visszamenjenek, mert unatkoznak és szeretnek sétálni. Valószínűsítem, hogy kommunikálni jönnek ide, és nem kirándulni, főlleg mivel magasabb intelligenciájú lényekről van szó, egyértelmű.
2010. okt. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/64 anonim ***** válasza:
91%

Bizonyíték kell? Ajánlom figyelmetekbe annak aki hisz, és aki nem hisz egyaránt. FIGYELEM! Egyes gyenge idegzetű embereknél undort válthat ki! Gyerekeknek sem ajánlom!

http://www.youtube.com/watch?v=M4yEEWyW3Vw&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=mOmgFOvpYM8&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=yCQLMRvr_jc&feature=related

Boncolás:

http://www.youtube.com/watch?v=4kmPzyMbXAE&feature=related

2010. okt. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/64 anonim ***** válasza:
91%

De gondolom szeretnetek eloben is latni a sutemenyt. Ezen jol latni hogy valodi, hamisitatlan felvetel egy fogvatartott kiserleti peldanyrol.


http://www.youtube.com/watch?v=VzDErLTrxjA&feature=related


Jol banak vele, meg parnat is kapot meg gorogdinyet a film vegen. Szeretik az edeset, ugy mint az emberek is.

2010. okt. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/64 anonim ***** válasza:
0%

A válasz írója 57%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:29


A válasz írója 57%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:19


EZEK MIND TRÜKK FELVÉTELEK!!!!!!!!!!!

2010. okt. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/64 anonim ***** válasza:
100%
A NASA nem csal. Benevan a NASA jele azt meg senki nem meri meghamisitani. Amugy meg ilyen gOrbe gerinces ember nincs.
2010. okt. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/64 anonim ***** válasza:

16:49

Én teljesen értem amit mondasz, annak az esélye, hogy vannak rajtunk kívül más lények az univerzumban, az kb. 100% körül van, ez szerintem is tény. Én csak azt próbáltam meg megkérdezni, hogy honnan vesszük hogy nálunk fejlettebbek? Meg hogy mért néz mindegyik úgy ki mint egy ember.(a testrészek ugyanott helyezkednek el, mint nekünk, csak van amelyik nagyobb/kisebb mint a miénk) Ami ezzel foglalkozó dokumentum film, és szerintem ami abban van azok tényleges infók, az a KGB titkos „UFO-aktái” című doku. film. Ebbe elég jól meg van minden csinálva. De ha belegondolunk, az idegenek csak speciális védőöltözetben tudnának a földre jönni, mert lehet hogy nekik a légkörünkben található milliónyi dolog, baktérium stb. teljesen halálos méreg. De ha bárki mondja, hogy látott egy idegent, (ami nem egy repülő gépben ült) egyiken sincs védőöltözet. Én teljesen elismerem, hogy vannak idegenek, de azt képtelen vagyok elhinni, hogy csak úgy poénból rabolgatják az embereket és mindenféle cuccokat operálnak bele

ez is egyén vélemény

2010. okt. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!