Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit gondoltok az ufokról?

Mit gondoltok az ufokról?

Figyelt kérdés
Úgy értem magáért beszélnek a bizonyítékok...de mit akarhatnak,miért nem veszik fel a kapcsolatot?
2010. szept. 15. 13:42
1 2 3 4 5 6 7
 21/64 anonim ***** válasza:

Na ilyen még velem nem történt meg. :O Mint azzal az ismerősöddel...Mondjuk várjunk csak, én nem is kertes házba lakom:):D Viszont történt egyszer egy furcsa dolog, mondjuk nem szeretnék hülyeségeket kitalálni. De azóta sem tudom hova tenni. Ezi s tavaly történt...Akkor kb olyan fél 4 ,3-4 perccel ébredtem fel. Nem tudtam visszaaludni. Majd észrevettem egy kékes-fehéres fényt ami az egész szobát bevilágította. Mondtam is magamba, hogy mi ez a fény, jó lenne ha már elmenne az a kocsi. De itt a furcsa. Mert egy kocsi fényszórói ennyire nem tudtak volna bevilágítani. (2.-on lakok). Nagyon erős fénye volt.

Aztán reggel felébredtem. Semmire nem emlékeztem. Mármint arra, hogy mit álmodtam. Mintha nem is aludtam volna semmit fáradt voltam nagyon. És annyira emlékszek, hogy a fény után , ami még világított, akkor hirtelen elaludtam. Ennyi volt. Ezt most nem tudtam mire vélni, mert azóta olvastam ilyen elrablásos történeteket, és eddig a fény az stimmel. Meg az is, hogy hirtelen elaludtam.

Még a másik az, ezt most tényleg nem azért írom, mert direkt úgy akarom, hogy az legyen.. De még akkor, a történtek után észrevettem magamon ilyen karcolásokat. De mindig csak reggel. Előző estére tisztán emlékszek, hogy nem volt rajtam semmi. Az egyik legemlékezetesebb az volt, hogy a hasamon kb 3 db 4-5 cm nagyságú karcolás volt. Ami nem tudom hogy került oda, Mert egy az ,hogy nincs is semmi körmöm. :)

Ezek csak furcsa tények. Lényeg az, ha történt is valami én inkább nem szívesen akarok rá emlékezni, bár jó lenne tudni, hogy volt- e valami. De inkább nem kockáztatom a hipnótizálást. Ja és ez olyan tavasz körül lehetett, tavaly. A másik eset is szintén tavaly, csak az október környékén.

2010. szept. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/64 anonim ***** válasza:

Én akkor láttam kékes fehér fényt a szobámban,mikor valami szellem vagy asztrál utazó (vagy nem tudom ,micsoda)...jelent meg nálam éjszaka.

Amikor pedig keresztapám szelleme jelent meg a szobámban éjjel,akkor zöldes fehér fény volt körülötte,előtte meg elég nagy világosság volt,mintha besütne a nap.Talán nálad is ilyesmi történhetett .De hogy a karcolásoknak mi lehet az oka..?Lehet,hogy tényleg jobb nem tudni .

2010. szept. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/64 anonim ***** válasza:

Rég felvették. Ha tudsz angolul, merthogy magyarul sok téma érintetlen:

[link]

[link]

2010. szept. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/64 anonim ***** válasza:
NINCSENNEK
2010. szept. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/64 A kérdező kommentje:

Bocsi hogy eddig nem reagáltam,hát igen sokan vannak akik nem hisznek,nincs is ezzel semmi baj....

Sok olyan ismerősöm (köztük apukám is)meséltek ilyen érdekes dolgokat,akik aztán végképp nem hisznek az ilyen dolgokban.

Sok dokumentum filmet néztem ezzel kapcsolatban.Ajánlom a - A negyedik típusú találkozás című filmet.

Köszönöm a kommenteket :D

2010. szept. 19. 01:15
 26/64 anonim ***** válasza:
I AM UFO
2010. szept. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/64 anonim ***** válasza:

Jaaaajjjjjjjjjj annyira szánalmas sok ember!!!!!!!!!!!

Nem hihetsz semmibe igazán amig saját magad nem tapasztalod,mivel mindig kétely lessz benned,és ezáltal,jönnek az ilyen kérdések is amit te feltettél!

A yuotobe video meg bármi más film,mind trükk felvétel,nem valódiak!!!

2010. szept. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/64 Cirmos kandúr ***** válasza:

na akik nem hisznek a földönkívüli civilizációk létezésében:

Ugye tudjuk, hogy van az univerzum.

Az univerzumon belül több 100 milliárd galaxis található.

A galaxisok csillagokból(Nap) állnak.

1 galaxisban több 100 milliárd csillag van.

Szinte minden csillagnak van legalább 1 bolygója, amelyiknek nincs az haldoklik és ebben a periódusban elpusztítja a bolygóit.

Tehát ha kiszámoljuk hány csillag van akkor kb ha a legkisebb értékekkel is számolunk az 100 milliárd X 100 milliárd, eszméletlen nagy szám.

Szerintetek miért van ennyi csillag meg bolygó, a semmiért? Eszméletlen nagy térpazarlás lenne ha nem élnének rajtunk kívül más fejlett civilizációk.

Ráadásul egyre több tudós fogadja el a tényt, hogy léteznek párhuzamos dimenziók, ha meg így vesszük a dolgot, akkor minden bolygón van élet, csak nem abban a formában, ahogy mi ismerjük.

Pár éve még azt mondták az okosok, hogy a fény elengedhetetlen az élethez, mert az adja az energiát. Nem rég pedig az óceán mélyén élő organizmusokat találtak, nem is kezdeti fázisban, ugyan is férgek voltak és az óceán mélyén, ahol semmi fény nincsen. Ez is jelzi, hogy akárhol kialakulhat az élet.

2010. szept. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/64 anonim ***** válasza:
A férgek a sötét lelkekhez tartoznak,nekik nem kell fény!
2010. szept. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/64 anonim ***** válasza:
100%
Immár 11 éve tanulmányozom az "idegen lényeket".Az univerzum végtelensége az emberi agynak felfoghatatlan, ezért nehéz elmagyarázni.Annyira nagy, hogy a mi felfogó képességünk nem bírja megérteni. Na most ha ilyen hatalmas, hogy is kételkedhetnénk abban, hogy léteznek rajtunk kívül mások is. Hiszen ha mi létezünk, akkor mások is léteznek, ez logikus. Hogy az élet csak a földön létezik, és máshol tilos léteznie? Hogy csak és kimondottan az egész világegyetemben egyedi uralkodók lennénk? Micsoda önzőség. Az ember tipikus jellemvonása. Márpedig valaha mi is az űrből jöttünk, hisz magától az élet nem fejlődik ki. Aki ismeri az élet kialakulását az tudja miről beszélek. Ez is egy bizonyíték arra, hogy van élet és civilizáció más bolygókon is. Félni nem kell tőllük, nem pusztítani jönnek, mert az a világegyetem törvényébe ütközne, ami kimondja hogy más életforma életciklusába nem szabad beavatkozni, mert felborul az univerzum egyensúllya. Tiszetletbe tartanak minket, csak azért jönnek ide, hogy megfigyeljenek, hisz ugyan olyan kíváncsiak mint mi.Igaz vittek már embereket magukhoz felboncolni, de mi is boncoltuk már őket.Elpusztítani nem fogják az emberiséget, bár egy csettintésre megtehetnék.Vannak dolgok amiket egy átlagos ember nem tudhat, csan a NASA és titkos UFO kutató intézetek, mert ha kitudódnának, kitörne hisztéria és a káosz. Én egy titkot már tudok is, de nem mondhatom el. Ha el is mondanám ugy sem hinné el senki, úgy értelme nincs. További szép napot!
2010. szept. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!