Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit gondoltok az ufokról?

Mit gondoltok az ufokról?

Figyelt kérdés
Úgy értem magáért beszélnek a bizonyítékok...de mit akarhatnak,miért nem veszik fel a kapcsolatot?
2010. szept. 15. 13:42
1 2 3 4 5 6 7
 51/64 anonim ***** válasza:
100%
Hogy miért hasonlítunk? Attól függ melyik fajtáról beszélsz, mert az emberiség 6 fajtáról tud jelenleg. 3 azonosítottat és 3 ismeretlent. Ha arról beszélsz amit a linkel lett küldve, nos, őket fedezték fel leghamarabb az emberiség történetében, rólluk tudunk a legtöbbet. Nem ők hasonlítanak ránk, hanem mi rájuk. Elmagyarázom ezt is. Ha azt mondom ami a Bibliába van hogy Isten teremtett lényt az ő képmására, mire gondolsz? Ki Isten? Vagy egyáltalán mi Isten ami az ő képmására teremtett minket? Isten egy nem földi eredetű lény, hiszen nem a földön él, márpedig minden ami nem földi eredetű, az földönkívüli. Ez egyértelmű. Ezt a földönkívüli lényt az emberek Istennek ismerik, de a Biblia leírja nevét is: Jahvének, vagyis magyarra lefordítva Jehovának hívják. Azért van a Jehova tanui vallás is, mert azok az emberek Jehova tanuinak mondják magukat. De ez egy más téma. Szóval egy földönkívüli lényt alkotott az ő képmására, (hogy hogy az is egy más téma), és ez a lény ezért logikus hogy hasonlít ránk. Ők alkottak minket, vagyis egy közülük, a mindenható.
2010. okt. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/64 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de nekem ez már túl abszurdnak hangzik. Nekem ez a véleményem neked az, ez mindenkinek szíve joga, de végre "vitázhattam" olyan emberrel, aki érvel is, nemcsak löki a hülyeséget:)) Engem nem sikerült meggyőznöd, de majdnem... Maradok a jelenlegi álláspontomon:)
2010. okt. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/64 anonim ***** válasza:
100%

Azért hasonlítunk ennyire, mert ők alkottak minket. Elképzelhető hogy tudományos céljaik fejlesztéséhez.

Másik elmélet szerint az ő leszármazottaik vagyunk, nem csak a hasonlítás miatt, hanem az ősi barlangrajzok és a mai napig meg nem fejtett írás kódok miatt is, melyeket maguk után hagytak itt a földön.

De van még egy faj amire szintén hasonlítunk, csak a koponyánk formája és a testmagasságunk jelentősen eltér a miénktől. 1 Kifejlett egyed elérheti a 270cm-t(nagyon magasak), koponyájuk pedig hátrafelé igen hosszúkás, nem ugy mint nekünk, hogy kerek. Viszont a mi elődjeink alacsonyak, ahogy a linkbe is láthattad, gyerekméretűek, rólluk elég sokat tudunk, például a telepatikus képességeikről és a felettéb magas intelligenciájukról. Viszont a magasakról keveset tudunk, mivel eddig csak egyetlen egy példányt boncoltak fel és már az is rothadozó tetem volt. Intelligenciájuk az őseink tudását is felülmúlják, nem is csoda, hisz agyuk tömege és mérete 4X nagyobb az övéknél (alacsony őseinknél), belegondolni is félelmetes, mekkora tudással bírhatnak. Ha lenne belölle élő kísérleti alanyunk, többet tudnánk rólluk. Nem tudni miért látogassák bolygónkat -bár ők nagyon ritkán jönnek be a légtérbe, csak az űrből szeretnek járőr szerűen pásztázni minket-, nem akarnak kapcsolatot teremteni velünk, de bántani sem. Csak figyelnek minket.

A 3. fajta idegen lényekről még kevesebbet tudunk, hiszen ők szellemi (nem testi fizikai lények), s mint olyat nem lehet sem felboncolni, tanulmányozni. Láthatatlan szellemi létük miatt ez idáig egyet sem kaptunk el belőllük, mert elfogásuk számunkra még lehetetlen. Gyakran jönnek hozzánk, energiát lopni (áramot). Áramzabálóknak is szokták őket hívni. Előfordul hogy embert és állatot rabolnak el, de csak akkor, ha egészséges, kísérleti célra. Valójában fizikai testük van, csak szellemi lényként emlegetik őket mert láthatatlanok. Ezt úgy érik el, hogy képesek arra, hogy testüket atomjaikra lebontsák, méghozzá olyan apró atomjaikra, hogy a fal pórusain is át tudnak menni, vagyis átmennek a falon, ezért láthatatlanokká tudnak vállni, és ha akarják visszaépítik magukat látható és érinthető testre. Embereket és állatokat is lebonthatnak atomjaikra, és átvihetnek bármilyen élő szervezetet akár 4 méter vastag atombiztos nukleáris betonbunker falon is. Számukra nincs gravitáció. Érzéseik nincsennek, nem tudják mi az az érzés, nem tudnak örülni, nem lehetnek szomorúak, mert az érzésekért felelős génjeik teljesen kihaltak bennük, s mindez azért mert elértek egy olan fejlettségi szintet, amiben az érzelmek már nem játszhatnak szerepet. Hasonlóakká vállatak a gépekhez, elérték a tökéletességet, a halhatatlanságot, a legmagasabb szintet, de az érzéseik teljesen kihaltak bennük. Azért lopnak embert és állatot a földről, mert mi érzésinkért felelős génjeinkből akarnak lopni érzéseket magukba, hogy újra legyenek érzéseik. De ez idáig még nem sikerült nekik. valószínű hogy más civilizációktól is lopnak érzésekért felelős géneket, de megfeletkeznek arról, ami az élet törvényének egyik alapszabálya, hogy az érzéseket nem lehet ellopni, csak fejleszteni, felépíteni.

2010. okt. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/64 anonim válasza:
én láttam kiskoromba egy UFO-t , és örülnék ha megint láthatnám, nagyon szeretnék énis UFO lenni
2010. okt. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/64 A kérdező kommentje:
Sok érdekes dolgot leírtál,de gondolom jogos ilyenkor a kérdés: Honnan tudod ezeket a dolgokat? :D
2010. okt. 5. 23:34
 56/64 anonim ***** válasza:

A 68%-os írna még ilyen dolgokat?:D

Nagyon jó dolgokat írsz, és az tetszik benne, hogy nem csak úgy leírod hanem el is magyarázod ész érvekkel :)

2010. okt. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/64 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=6fMA8pgWxlk&feature=related


Ez a videó vajon igaz lehet?Tényleg egy földönkívűli űrhajú zuhant le??

2010. okt. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/64 404 ***** válasza:
100%

A "68%"-os vagyok. A nevem mostantól 404 -es. Ez a video amit kérdezel hát ez elég torz. Nem lehet értékelni a valódiságát. Vigyázzatok mer több a kamu mint az eredeti. Csak az olyanoknak hidjetek ami katonai vagy NASA vagy hasonló titkosszolgálati felvételek. Ilyen pl ez a kicsempészett film: (Ezen jól látni hogy valódi, mert ez 1 orosz katonai dokumentumfilm. Ezt képtelenség meghamisítani, de ha lehetne sem merne senki meghamisítani egy katonai dokumentumfilmet. Ezen jól látni hogy 2 személyes UFO, méghozzá az alacsonyaké, akik az őseink voltak. Az idegenek már nem voltak benne mire odaértek. A filmben viszont kétszer is be van karikázva hogy ott voltak, csak rejtve, így nem láthatták őket, ám a filmen jól láthatók mert a film és a fénykép olyan dolgokat is megjeleníthet amit szabad szemmel nem lehet látni.)

http://www.youtube.com/watch?v=oXQnMcofVGc&feature=related


Felrobbant tetem boncolás (orosz KGB):

http://www.youtube.com/watch?v=IjkQ7XUeanQ&NR=1

2010. okt. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/64 anonim ***** válasza:
A boncolásos videó valószínűleg kamu... Gondolj bele, ha te egy profi orvos lennél és megbíznának egy idegen lény felboncolásával, legalább egy maszkot nem vennél fel?
2010. okt. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/64 404 ***** válasza:
100%
Nem, nem vennék fel maszkot, mert a tetem mint ahogy írtam, felrobbant testrészek, szénné vannak égve. Ilyen esetekben nem kell a fertőzés veszélytől félni, mert maga az égés sterilizálta a tetemet. Az égés jobban sterilizál mint bármelyik fertőtlenítőszer.
2010. okt. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!