Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit gondoltok az ufokról?

Mit gondoltok az ufokról?

Figyelt kérdés
Úgy értem magáért beszélnek a bizonyítékok...de mit akarhatnak,miért nem veszik fel a kapcsolatot?
2010. szept. 15. 13:42
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
Szerintem felvették a kapcsolatot,a maguk módján...például "eltérítések".Én azon gondolkozom,vajon mik is ők valójában?Tényleg földön kívüliek?Vagy itt élnek ők is a földön,csak rejtve a szemünk elől?Vagy ők valóban rossz angyalok(démonok)akik szürke emberke formáját öltve látogatnak embereket?
2010. szept. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim válasza:
35%
Igen, ha meg a távolba nézek a pusztában, akkor magától értetődik, hogy a föld lapos... Milyen bizonyítékok beszélnek önmagukért? Te miről beszélsz? :D LOL.... Emlékszem két srácra akik anno gabonaköröket csináltak a búzaföldeken, másnap meg kiment a híradó, és a környékbeliek előadták, hogy ilyen-olyan fényeket, meg ufokat láttak... közbe nem láttak lóf@szt se... Hagyjuk már ezt... bizonyítékok :D
2010. szept. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 hollófernyiges ***** válasza:
Ezen már gondolkodtam régebben. Tegyük fel hogy értelmes életet találunk mondjuk a Marson, de még elmaradottak szegények, istenkirályok meg rabszolgaság meg lapos Mars a kultúrájuk jellemzői. Mit tehetnénk mi? Hivatalos ENSZ-nagykövetet küldeni aki űrhajón leszáll a fővárosban és átadja a királynak a megbízólevelét? Vagy kvázi istenekként odamenni és átadni technológiát, de közben teljesen lerombolni a hitvilágukat, az egész kultúrájukat és a földi világtól való függésbe taszítani őket? Láttuk már Afrikában meg Óceániában eleget hogy mi történik ha két találkozó kultúra között túl nagy a különbség. A legjobb megoldás szerintem a távolról megfigyelés és csak akkor felvenni a kapcsolatot ha már elkerülhetetlen-maguktól is megtalálnának. Mondjuk ez saját vélemény, biztosan vannak akik direktebben gondolkodnak :)
2010. szept. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 anonim ***** válasza:

Persze. A 2. válaszolónak: Pontosan ezért vannak hitetlenek..Mert mindig van olyanok akik direkt csinálnak hamis képeket, videókat, gabonaköröket, hogy még véletlenül sem derüljön ki az igazság. Fogadni mernék, hogy az amerikai kormány tud egy s mást. (pl.Roswell esete)

Azt nem tudom, hogy miért nem jöttek el eddig, hogy mindenki! lássa őket, miért nem vették fel velünk a kapcsolatot. Szerintem ez úgy lesz, mikor majd minden összejön' (pl háború) akkor fognak közbe avatkozni.

Én szerencsére már láttam egy csészealjat:) Igazán jó élmény volt. Remélem másodszorra is lesz rá alkalmam.

2010. szept. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 anonim válasza:
35%
14.08 így van, sőt ezeket a kamuzásokat a kormányok pénzelik nem? Anyám... :D :D :D Ez az amerikai kormány tud egyet, s mást... hagyjuk már. Amerika nem egy fensőbb hatalom, hogy ők aztán mindenről mindent tudnak. De milyen érdekes, hogy mindig csak azok látnak ufo-t akik hisznek benne, akik kiröhögik az egészet, azok sosem észlelik őket. Persze nem azt mondom, hogy sok trillió bolygó közül, csak itt van élet, de ez a csészealj dolog... vicc :)
2010. szept. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 anonim ***** válasza:

Persze tényleg csak egy vicc, főleg miután láttam is. :)

Tudom nem tudom bizonyítani, de egy életre örök élmény maradt számomra. Ez az ami még jobb, mint az hogy bizonyítsam. Kételkedők mindig is lesznek...addig amíg ők is látnak egyet.

Akkor amúgy szerinted mivel utaznak a földönkívüli lények? Biztos nem olyan repülőgépekkel, mint amilyen nekünk van. Mert hogy nekik fejlettebb technológiájuk lehet. Sőt, biztos, hogy sok dologra rájöttek arra amire mi még csak keressük a válaszokat.

2010. szept. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 anonim válasza:
én féllek tőlük xD
2010. szept. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 Cirmos kandúr ***** válasza:
47%
nem kell tőlük félni, amekkora az univerzum, és ahány csillag van meg galaxis számoljunk csak:D van kb több 100 milliárd galaxis ezekben egyenként több 100 milliárd csillag, na ha valaki azt mondja nincs élet a földönkívül az nagyon hülye, aki azt mondja nincs fejlett civilizáció a földön kívül az hülye, szerintem a nagy számok miatt nem csak 1 fejlett civilizáció létezhet, tehát van több, rengeteg civilizáció lehet egyik velünk van másik ellenünk, tehát ha az egyik valami rosszat csinálna velünk, akkor ott lenne a bosszú:D szerintem
2010. szept. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 anonim válasza:
14.16, mások meg szellemeket, angyalokat, könnyező szűz máriákat, fehér hollót, loch nessi szörnyet, jetit, noé bárkáját látják... folytassam? :) Nem azt mondom, hogy nem láttál semmit, csak azt mondom, hogy AZT HISZED, hogy azt láttad, közben tök mást. De ha gondold mondd el mit láttál. Én egyszer jöttem haza az autópályán hajnalban halál fáradtan, és egy b@szom nagy ufo elrepült a pálya fölött... azt hittem bebrunyálok, aztán láttam, hogy egy pótkocsi nélküli kamion, aminek az oldala tele volt karácsonyi égőkkel, és egy felüljárón ment át előttem. Fáradt voltam, a felüljáró nem volt kivilágítva, ez meg eygyszer csak átsuhant. Ha nem néztem volna utána, akkor mondanám, hogy ufo... Ennyit arról, ki mit lát.
2010. szept. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 anonim válasza:
19.15 azért arra alapozni, hogy nagyszámok törvénye... azért ez elég karcsú. Elég arra gondolni, hogy a földön még nem volt soha-soha két egyforma ember, mert a genetikai módosulások lehetősége végtelen. Két embernek is teljesen különböző gyerekei születnek.... Ezzek is trilliónyi lehetőségek, mégis se belőlem, se belőled nem volt még egy ugyanilyen... szóval azért, mert valamiből van egy, az még nem azt jelenti, hogy van még egy.
2010. szept. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!