Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Nagyon félek, mit tegyek?

Nagyon félek, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon nagyon félek a szellemektől,mikor mondtam apukámnak azt mondta nem léteznek,aznap éjjel a szobájában leesett a tv de úgy hogy semmi baja nem lett és a kábeleken lógott pedig nagyon nehéz,és többször is éreztem valaki jelenlétét,éjjel nem is merek kimenni a szobámból és még itt is félek,fél percenként hátra nézek,azt akarom hogy ez ne legyen nagyon nagyon rettegek.
2010. júl. 3. 00:23
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
de még jobb nem hiányozni a nyelvtanóráról ...megilyedni(!!!)..pfff
2010. júl. 3. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

01:09

hát..most már még jobban félek...:S

2010. júl. 3. 01:18
 13/21 anonim ***** válasza:

Foglald el magad valamivel, olvasassal,barmivel. De ne koncentralj ra.

01:09es valaszolo: Ezt milyen alapon allitod? Tapasztaltad? Kerlek ird meg. Koszi elore.

2010. júl. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Figyu


Velem is volt ilyen mikor 10 eves voltam es 1 nap (nyari szunet volt) egyedul voltam otthon.Nagyon feltem alig mertem megmozdulni.Egyszer csak ereztem ,h valami figyel es megfordultam.Lattam ,h valami elmegy az ajtomnal ,es (barmilyen furcsa) utana szaladtam.A konyhaba ertem de nem volt ott semmi .De meg mindig nem ertem ,h volt mereszsegem utana futni.Ezek utan mar nem feltem es nem volt ilyen.


Ugy ,hogy azt mondom ,h nezd meg azt amitol felsz!!

2010. júl. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Nem ertem, mitol felsz. Teljesen irracionalis a felelmed. Meg ha leteznenek is szellemek, mit tudna veled csinalni? Becsapja az ajtod? Csinalja, ha mar a huzatnak is szabad..:D
2010. júl. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:

"Nagyon félek, mit tegyek?"

Dobj be 1 rumos sört!:)

2010. júl. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

'jobb félni mint megijedni' ez nem nagyon igaz.... inkább megijedek 1x... mint h egész életembe féljek ...

amúgy télleg tudd meg mit akar, vagy miért van itt, az se biztos h te miattad van ott... lehet 1 családtag miatt, vagy 1 befejezetlen ügy miatt.. a lényeg h tudd meg mitszeretne

2010. aug. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
szia.énekem is van ilyen érzésem északa mikor kimegyek wc-re pedig a szobám mellet van.gondolj valami jóra vagy hitesd el magaddal hogy boldog vagy!nekem ez segít
2010. aug. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
ja majd írd meg hogy milyen érzés volt amit tanácsoltam!hogy sikerült,milyen érzésed volt!?
2010. aug. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

dúdolni szoktam :D magamban, vagy akár egészhangosan. Ja és a tuti módszerem, bár eddig csak nekem vált be xD

Takaró a fülemig, hason fekszem, melettem egyik kedvenc kis plüssöm, kispárnán a fejem, bal lábam felhuzva, becsuk a szem, és valami jó dolgora gondolok :D De ha ennyire félsz ne legyél fenn ilyenkor. Én nem szoktam félni mert nem jut eszembe, hogy lehet valaki egyáltalán velem :D nagyon nagy a szobám, és egy függöny elválasztja kétoldalra. Nem félek tőle, hogy mivan a függöny túloldalán, sokszor ott érzem magam biztonságba, és ha kicsoszogok WC-re sem félek. Nem tudom miért. Amugy lakásodban nem történt gyilkosság vagy ilyesmi? Lehet hogy a szellem épp neked akar jót vagy nincs is szellem csak te félsz nagyon. :)))) nyugi és fel a fejjel!

2010. szept. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!