Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Nagyon félek, mit tegyek?

Nagyon félek, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon nagyon félek a szellemektől,mikor mondtam apukámnak azt mondta nem léteznek,aznap éjjel a szobájában leesett a tv de úgy hogy semmi baja nem lett és a kábeleken lógott pedig nagyon nehéz,és többször is éreztem valaki jelenlétét,éjjel nem is merek kimenni a szobámból és még itt is félek,fél percenként hátra nézek,azt akarom hogy ez ne legyen nagyon nagyon rettegek.
2010. júl. 3. 00:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
0%

Meny ki egy kicsit a fris levegőre , mostanában nagyon melleg idő van, nálunk is nyitva van a bejárati ajtó este hogy szelözön a ház,bisztos nem fog egy szellem se elkapni.

Vagy kapcsold fel a villanyt és nem foksz félni enyi :D

2010. júl. 3. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
a szobámba van egy kislámpa és egy rendes nagy is,fel van kapcsolva mind2 plusz a tv is megy de akkor félek...
2010. júl. 3. 00:28
 3/21 anonim ***** válasza:
Azok a saját démonjaid. Nézz szembe velük és elmennek. Ha úgy érzed van ott valami, odasétálsz, és meglátod nem lesz ott semmi, a lényeg hogy legyőzd a félelmed és nem fogsz rettegni.
2010. júl. 3. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
*akkor is
2010. júl. 3. 00:28
 5/21 A kérdező kommentje:
mindig félek tőle hogy valami mégis fog ott állni...és szembenézni velem,akkor szerintem ott kapnék szívrohamot :S
2010. júl. 3. 00:30
 6/21 anonim ***** válasza:
Az én lakásomban is van valaki a folyosón, de már évek óta. Esténként ott van, de már megszoktam és nem veszem figyelembe.
2010. júl. 3. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
jó neked :) én egyenesen rettegek :(
2010. júl. 3. 00:36
 8/21 anonim ***** válasza:
Gondolj bele abba, amit egy szellem tehet veled. Meg tud érinteni? Nem. Tehát alapból semmi esélye annak, hogy megöl. Hidd el, semmi rossz nem fog történni veled egy szellem miatt :)
2010. júl. 3. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Ne félj!Az ártó szellemek ugyanis a félelmeinkből táplálkoznak,erősödnek.Ha már jó ideje félsz akkor valószínű egyre erősebb és gonoszabbak vesznek körül.Nemsokára érezni fogod az érintésüket a lehelletüket.Utána meg is látod őket,először halványan aztán amikor egyszer arra ébredsz az éjszaka közepén,hogy az egyikük a mellkasodon ül és a pofáját tátva feléd nyujtja a nyálkás nyelvét akkor beleörülsz.Ennyi.Szóval az a jótanácsom,hogy kitartás és csak semmi félelem.
2010. júl. 3. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
jobb félni, mint megilyedni...
2010. júl. 3. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!