Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Van valóság alapja? Léteznek...

Van valóság alapja? Léteznek vámpírok?

Figyelt kérdés
Vann bármiféle valóságalapja annak, hogy léteznek-e vámpírok? Bizonyítható bármivel is? Szeretném ha mindent leírnátok amit tudtok erről, mert nagyon kíváncsi vagyok. Aki tud hosszabb szöveget írni róla azt privát üzenetben is elküldheti, de jó ha ide írja:) Nagyon szeretném tudni, szóval előre köszönök minden választ:D
2010. jún. 29. 03:13
1 2 3 4 5 6 7
 61/69 anonim válasza:
És mit tud egy vámpír?
2015. márc. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/69 anonim válasza:

Van valóság alapja és hiszek bennük.De ne képzeljétek,hogy olyanok mint a Twilight-ban.A vámpírok emberi vérrel táplálkoznak ezt persze mindenki tudja mert a legendák is így szólnak.De találtam egy érdekes cikket miszerint a vámpírok ha épp nincs ember a közelben elélhetnek állati véren is.De ez csak kisebb időre van így.Állítólag lehetnek különleges képességeik is igen.Előfordulhat! De ezek mind feltételezések.De azt se hidjétek,hogy a vámpírok csillognak a napon.Ezt csak a Twilight írója találta ki.Két feltételezés van ennek kapcsán: Az első,hogy elégnek,második,hogy sehogy nem hat rájuk a nap.Én szerintem nem hat rájuk különösebb képen.(A csillogásos dolognak nem sok esélye van)Tegyük fel: ha egy vámpír meg akar ölni ha fokhagymával védekezel nem hiszem,hogy bejönne.Ezeket csak kitálálták.Szerintem azok akik azt mondják nem léteznek vámpírok az azért szerintem annyira nem bíztos.Jó én sem találkoztam még soha egyel se de azért nem mondom azt,hogy nem léteznek.

Nekem is nyugodtan lehet írni.Beszélgetek bárkivel erről.

Emailom:Veko12@citromail.hu

2015. júl. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/69 anonim válasza:
És szerintem sokan szeretnének vámpírok lenni :) :D Csak ez nem olyan egyszerű.
2015. júl. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/69 Demen válasza:
A nevem Demen nem tudom leteznek e vampirok es,hogy milyen lennyek. Bar sokkan vannak kik vampirnak valjak magukat ezert is fordultam hozzatok van egy viszatero almom egy lanyt latok tul sotet es valami intha takarna az arcat nem tudom felismerni beszel hozzam es ugy erzem mindig is ismertem majd elvezet egy sotet barlanghoz es eltunik en felek de kivancsi vagyok es bemegyek majd egyszer csak kijovok es a testem csupa ver es nem tudom mi tortent de valahogy erzem azt,hogy nem az en verem valaki mas e valami mas e majd felebredem es minden a regi aszthiszem nem tortenik meg ujra de aztan ujra almodom es ujra es ujra es sosem tudom megerteni az aszonnyt pedig nem vagyok kepes felidezni az almombol remelem ha valaki valakik ertik ez a vilagon valaszt adnak majd.
2015. nov. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/69 anonim válasza:
Na megtudtatok azota valami uj dolgot?
2016. máj. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/69 anonim válasza:
Szerintem nagyon is létezhetnek és én szívesen megismernék egy vámpírt! Én nagyon is szívesen lennék az de nekem csak hullasápadt a bőröm és hideg a kezem van sajnos de valamelyik vámpír adhatna pár tanácsot... Várom a válaszokat vámpírok
2018. márc. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/69 BrookeShetter válasza:
Valaki 2019? Fejlemény?
2019. aug. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/69 anonim ***** válasza:
Van valóság alapja. Vlad Tepes egy alakváltó volt, de nem emberi vámpír hanem reptílián. [link] V.Tepes karóbahuzatott emberek vérébe mártotta étkét és azt ette. Az egész vámpír mítosznak nem lenne értelme, ha nem egy alakváltó idegen lenne amítosz mögött. Annak a rezgésnek amiben a vámírok = reptíliánok élnek a szenvedés frekvenciájával megtöltött vér felel meg az ételnek.
2019. aug. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/69 Barbucso válasza:

Valaki 2019?

Nagyon nagyon szeretnék vámpír lenni. 21 éves lány vagyok. Nincs senkim annyit szendvedtem már hogy már elegem van. Kérlek valaki segítsen abban hogy vámpír lehessek.

2019. szept. 3. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!