Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Van valóság alapja? Léteznek...

Van valóság alapja? Léteznek vámpírok?

Figyelt kérdés
Vann bármiféle valóságalapja annak, hogy léteznek-e vámpírok? Bizonyítható bármivel is? Szeretném ha mindent leírnátok amit tudtok erről, mert nagyon kíváncsi vagyok. Aki tud hosszabb szöveget írni róla azt privát üzenetben is elküldheti, de jó ha ide írja:) Nagyon szeretném tudni, szóval előre köszönök minden választ:D
2010. jún. 29. 03:13
1 2 3 4 5 6 7
 1/69 anonim ***** válasza:
63%
Nem, nem léteznek vámpírok. Valóság alapja annyi van, hogy régen is voltak hülyék, akik bárit elhittek, és olyanok is akik vámpírnak képzelték magukat...
2010. jún. 29. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/69 anonim ***** válasza:
49%

A középkorban hittek a vámpírokban,boszorkányokban,szellemekben.Pedig ezek nem léteztek,csak az emberek ostobák voltak,és a számukra megmagyarázhatatlan dolgokat ezekkel magyarázták. Megböbbentő,hogy ma is mennyien hisznek az ilyesmikben.

Drakula is kitaláció. Egy gazdag várúr,és szadista volt,és róla terjesztették el,hogy vámpír.

2010. jún. 29. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/69 anonim ***** válasza:
78%
Hogy kiegészítsem a második válaszolót, egy román birtokost, Vlad Tepest neveztek drakulának, aki nagyon szerette a helyi parasztokat és saját munkásait megkínozni. Örömmel nézte végig kínszenvedéseiket és az a hír járta, hogy haláluk után megissza a vérüket. Más néven Karóbahúzó Vladnak is hívták, gondolom, nem nehéz kitalálni, hogy miért...
2010. jún. 29. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/69 anonim ***** válasza:
78%

Hehe. Pont azért létezünk, mi, vámpirok, mert a sok barom babonának hiszi (lsd a felső 3at, okoskák..)... Nyugodtan ide irhatom, hogy én bizony 17 éves vámpir vagyok, az ég világon semmi bajom nem származik belőle, hiszen úgyse hiszi el senki.

Imádom a 21. századot. Állitólag a középkorban sokkal keményebb élet volt a miénk, menekülni kellett, üldöztek.


Higgy.


^o_o^

2010. jún. 29. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/69 anonim válasza:
77%
nem léteznek,de szeretném ha 1x az életben találkoznék 1-el :))))
2010. jún. 29. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/69 anonim ***** válasza:
56%

Kedves Higgy!

Úgy látszik probléma van a vámpírok szövegértésével. Én (3. válaszoló) nem állítottam, hogy nincsenek vámpírok, bár erősen kétlem. Gondolom, téged is elkapott a Twilight-láz? Közben meg egy műtőben a rengeteg vértől elájulnál! :)

2010. jún. 29. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/69 anonim válasza:
64%
Hú, a vámpírok tényleg itt válaszolgatnak??!
2010. jún. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/69 anonim ***** válasza:
83%
Léteznek bizony. Én még Drakulát is láttam. Csoda, hogy túléltem. Igaz, én a nézőtéren ültem, ő meg a színpadon... de ez semmit nem von le a dolog értékéből :D:D
2010. jún. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/69 anonim ***** válasza:
71%
Vannak. Dél - Amerikában háromféle is él: a Desmodus rotundus, a Diamedus youngi és a Dyphilla ecaudata. Nem túl vonzóak: kicsik, szőrösek és nagy a szárnyuk...
2010. jún. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/69 anonim válasza:
90%
egyfajta vámpír létezik.ez a szégyenlős csempész arcán jelenik meg,amikor a határon megkérdezik tőle van e valami elvámolni valója?
2010. jún. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!