Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Van valóság alapja? Léteznek...

Van valóság alapja? Léteznek vámpírok?

Figyelt kérdés
Vann bármiféle valóságalapja annak, hogy léteznek-e vámpírok? Bizonyítható bármivel is? Szeretném ha mindent leírnátok amit tudtok erről, mert nagyon kíváncsi vagyok. Aki tud hosszabb szöveget írni róla azt privát üzenetben is elküldheti, de jó ha ide írja:) Nagyon szeretném tudni, szóval előre köszönök minden választ:D
2010. jún. 29. 03:13
1 2 3 4 5 6 7
 31/69 anonim válasza:
Én már régóta keresek vámpírokat találtam egy oldalon egyet de el túnt és megint neki álatam a keresésnek és ha télleg vámpír vagy akkor meg szeretnélek kérni h változtass azá ami te vagy mert én már nagyon rég óta vámpír akarok lenni mindenél jobban!:)
2012. ápr. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/69 anonim válasza:
Remélem válaszólsz ere mert nekem ez nagyon fontos és mit ahogy írtam én MINDENÉL JOBBAN VÁMPÍR AKAROK LENNI!:D
2012. ápr. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/69 Rose 1999 ***** válasza:
67%

Nos, én úgy gondolom, nem lenne öröm számodra ez az élet, de ha valaki, hát én megértem... és én még nem tettem ilyet és nagyon félek az esetleges következményektől. Ha tényleg komolyan gondolod akkor írj az e-mail címemre: rozka79@gmail.com Amióta azt a választ feltettem sikerült találnom pár vámpírt akik talán segítenének... Viszont nem tudok semmit biztosítani számodra, mert mint mondtam, életemben nem csináltam ilyet és tapasztalatból mondom, nem piskóta mikor a vérszomj ellen küzdesz!

Üdvözlettel: az azóta már friss vámpírrá változott Rose

2012. ápr. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/69 anonim válasza:
Rose 1999 rég jártam ere fel és még midnig az akarok lenni már sokkal jobban !!oké akkor írok ara az emailra amit küldtél és ott beszélünk!Végre talán most sikerel járok:DDDÉs a következmények miat nem agodj nem lesz semmi baj nem fogok meg halni már annyi fájdalmat el viseltem hogy nincs még itt az ideje hogy meg haljak!:))))))
2012. jún. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/69 anonim válasza:
Rose 1999 ja és bocs hogy csak most írok de nem nagyon szoktam fel jönni ere az oldara!de írtam az emailra üzit mert még mindig akarok és keresem is a vámpírokat más oldalon de ha téleg az vagy akkor végre szerencsével jártam:DDja és írtam az emailra!várom hogy vissza írj:DD
2012. jún. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/69 Elena930624 válasza:

Sziasztok!

Én sokat kutatgatok,sok Vámpírokról szóló filmet nézek,utána jártam egy-két dolognak amik érdekelnek. Rengeteg új dolgot találtam!Néha Én is úgy érzem jó lenne Vámpírrá válni,de rájön az ember hogy el kéne hagynia a családját,s szeretteit,barátait és talán az örökké valóságig egyedül élni és talán akiket szeretünk a legfontosabbak és ki tudja meddig élünk. Viszont szívesen beszélnék akár melyikőtökkel,mert rengeteget tudok a vámpírokról és a többi természetfeletti lényről is. Ha valaki kételkedne a Vámpírok létezésében kutakodjon kicsit a hálón és utána változnak a nézetei! Igen is léteznek igaz nem találkoztam még egyel sem,de 4 évvel ezelőtt volt egy 20 éves lány aki leírta történetét és ő találkozott egyel. De viszont egy tanács: Ha én Vámpír lennék nem kürtölném szét a világnak,mert most még lehet hogy a tinik körében vagány dolog, de meghúrcolhatják érte az embert.

Sziasztok

Elena930624

2012. jún. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/69 anonim válasza:
Sziasztok!Én mostanában kezdek hinni benne sokat utána olvastam stb. stb. és volt pár furcsaság az életben amivel már találkoztam aki szívesen beszélgetne erről vegyen fel MSN-re: katyka007@hotmail.hu
2012. jún. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/69 anonim válasza:
Én szívesen beszélgetnék bárkivel innen:)fel veszlek!:))
2012. jún. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/69 anonim válasza:
Elena930624 ha akarsz beszélgetni vegyél fel msn-re a címem:csakegycsajszijeloj@citromail.hu
2012. jún. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/69 Elena930624 válasza:

Sziasztok!

Ha valaki nagyon szeretne beszélgetni vegyen fel Facebook-on,mert az MSN verzióm nem jó és még nem töltöttem le az újat! Facebook: Vivien Cintia Zsámboki /Elena/!

Sziasztok!!!

2012. jún. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!