Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Van valóság alapja? Léteznek...

Van valóság alapja? Léteznek vámpírok?

Figyelt kérdés
Vann bármiféle valóságalapja annak, hogy léteznek-e vámpírok? Bizonyítható bármivel is? Szeretném ha mindent leírnátok amit tudtok erről, mert nagyon kíváncsi vagyok. Aki tud hosszabb szöveget írni róla azt privát üzenetben is elküldheti, de jó ha ide írja:) Nagyon szeretném tudni, szóval előre köszönök minden választ:D
2010. jún. 29. 03:13
1 2 3 4 5 6 7
 51/69 Elena22 válasza:
Jelenleg nem úgy tűnik mintha ölni akarnák a vámpirokat,inkább sztárt faragtak a vámpirokból,ez már nem a régi kor itt tényleg nyugodt lehet minden vámpir..
2013. febr. 2. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/69 Elena22 válasza:
ja aki vámpir az bizonyitson.
2013. febr. 2. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/69 anonim válasza:
Én valamennyire hiszek bennük, és kedves Rose1999! Írtam neked üzenetet is, de nem válaszoltál, remélem erre azért fogsz, lenne néhány kérdésem a vámpírságoddal kapcsolatban és szeretném, ha átváltoztatnál, ha ezt megkaptad kérlek olvasd el az üzenetem, köszi
2013. júl. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/69 Gergely Katona válasza:
igazából tényleg felkéne hagyni a családal de a nyakamon van két folt és úgy szoktam érezni hogy szívesen innék egy kis vért
2013. aug. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/69 anonim válasza:
uhh en szeretnem h legyenek bar nem toom lehet en szivesen talalkoznek eggyel de olyannal mint a twilight-be levo "vegetarianus" vampirok
2013. aug. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/69 maciiii123 válasza:
Kedves Rose1999 szívesen elbeszélgetné veled! holdfeny10@centrum.sk
2013. okt. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/69 maciiii123 válasza:
Bocsi, bocsi, bocsi! Rossz email... orsicime@gmail.com
2013. okt. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/69 Vikiiiyy válasza:
Engem nagyon erdekelnek a vampirok:)Kedves lany irtam neked az emal cimedre :)Varom a valaszod:)Ha valaki szeretne velem beszelni a vampirokrol vagy masrol gyugodtan irjon: j.viktoria01@freemail.hu
2014. ápr. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/69 lAjt válasza:
Sziasztok! Én sokat olvasgattam a neten, de legfőképp itt. Engem is nagyon elgondolkodtatott az itteni témák. Egy része azon van, hogy léteznek vámpirok, egy része pedig máshogy gondolja vagy hiszi. A lényeg, hogyha egy kicsi esély is van arra, hogy vámpirok léteznek, akkor engem érdekelne a dolog. Én is nagyon szeretnék azzá válni. Ennek az oka, hogy igy is magányos vagyok, akkor már szerintem mind1, hogy ezek után is az leszek. Az életem most is egy dögunalom. 1997-ben születtem, Augusztus 6-dikán leszek 17 éves. Én bevallom őszintén nektek, hogy én idáig nem hittem az ilyesmiben, de most, hogy elkezdtem a neten olvasgatni nagyon is elgondolkodtatott a dolod. Szóval a segitségeteket kérnem abban, hogyha ténleg léteznek vámpirok szeretnék olyanná válni, mert már most is elvagyok szakadva a világtól, és nekem már tök mind1, hogy milyen lessz az ezutáni életem.
2014. júl. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/69 Hajnal Laura válasza:
Ha itt valamelyik kötők vámpír az legyen szíves írni és segítcsen rajtam!:(((
2015. márc. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!