Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Van valóság alapja? Léteznek...

Van valóság alapja? Léteznek vámpírok?

Figyelt kérdés
Vann bármiféle valóságalapja annak, hogy léteznek-e vámpírok? Bizonyítható bármivel is? Szeretném ha mindent leírnátok amit tudtok erről, mert nagyon kíváncsi vagyok. Aki tud hosszabb szöveget írni róla azt privát üzenetben is elküldheti, de jó ha ide írja:) Nagyon szeretném tudni, szóval előre köszönök minden választ:D
2010. jún. 29. 03:13
1 2 3 4 5 6 7
 21/69 anonim válasza:
Én úgy tudom hogy létezik vámpír a denevérekhez hasonlítanak viszont azok az állatok vérét szívják
2010. júl. 18. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/69 anonim ***** válasza:
Én imádom a Twilightot, de ennek ellenére nem hiszem, hogy a valóságban is léteznek. Képes vagyok a képzeletet és a valóságot különválasztani...
2010. aug. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/69 tank_R válasza:
67%
Vámpír vagyok! Bármelyikőtök életére megesküszöm!
2010. okt. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/69 anonim válasza:
74%

Én is az vagyok csak senki nem hisz nekem vajon miért...:)?

Egyébként meg igenis létezünk csak nem hisztek bennünk ami teljesen érthető.

Aki meg vámpírrá akar változni az idióta tök szar az életünk, a folytonos bújdosás a sápadt bőr ami nem egy szépségszalon modellje, a vér folytonos unalmas ízének ivása, és ugyanaz a szöveg: ne menjünk emberek közelébe mert elveszítjük a fejünket .

1753-ban születtem. 1769-ben lettem az ami.

Aki nem hiszi el az pukkadjon meg aki meg elhiszi vagy valóban vámpír az írjon nyugodtan .

nagyjából egy 16 éves lánynal nézek ki.

Aki szeretne kérdezni az kérdezzen .

Egy VÁMPÍR.

2011. ápr. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/69 Eloonia válasza:

Kedves VÁMPÍR LÁNY!

Nem mondom azt, hogy nem hiszek a vámpírok létezésében de azt sem, hogy igen. Írj nekem, szívesen megismernélek! És akkor pár dolgot el is magyarázhatnál nekem! :D

Válaszod előre is köszönöm!

Üdvözlettel: Eloonia

2011. jún. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/69 Gego válasza:

Sziasztok.


Kedves "vámpír hölgy" énis szívesen eltásalognék veled erről arról...

Haladéktalanul vegyél fel mikor ezt elolvastad:

MSN:barcaa12@hotmail.com

Skype:barcaa1996

Email..barcaa@freemail.hu


Ne tévesszen meg semmi csak vegyél fel...


Üdv.

2011. jún. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/69 anonim válasza:
sziasztok! valoban nagyon erdekes tema, foleg miota annyi konyv es film van a vampirokrol :) Sztem azon kivul hogy a legtobbunket erintett ez az egesz Twilight mese, szeretnenk h letezzenek vampirok :))) Viszont nagy lennne a csalodas, ha valojaban leteznenek, h ki tudja milyen lenyek is lennenek valojaban???
2011. júl. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/69 Lizza válasza:

Kedves Vámpír Hölgy,(vagy aki azt mondta h ő vámpír).

Ha valamelyikőtök hajlandó lenne beszélni velem azt nagyon megköszönnöm mert nagyon kíváncsi vagyok.

kitti.karl@gmail.com

2011. aug. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/69 bebessy15 válasza:
Kedevs olyan okos tojasok akik nem hisznek a vampirokban:Minek jottok erre a vampir oldalra ha nem hsztek benne??Nemkell a masikat idegesiteni h igy meg ugy nm letezznek ...fogjatok be a mocskos kis pofitokat inkabb nehogy kiszivjak a vereteket eggy vampir veletlen!!Haha
2012. jan. 16. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/69 Rose 1999 ***** válasza:
65%
Megértem hogy nem hisztek a vámpírokban. Én se hittem... A vámpírok nem igazán szokták kiteregetni életük történetét de végre van valaki akinek ezt elmondhatom, ha nem is személyesen... 12 éves vagyok. Tavaly előtt nyáron a szüleimmel szörnyű autóbalesetet szenvedtünk, mind ketten meghaltak . Nem sokkal később Amerikába kellett utaznom az utolsó élő, nagykorú hozzátartozómhoz. A gépen olvastam a végrendeletet, miszerint nem hagynak rám semmit, csak anya régi gyűrűjét amiből majd mindent megértek... Nem értettem semmit s mikor leszálltunk otthon éreztem magam. A téren 1 28-29 éves srác várt aki mellesleg az utolsó ember aki a gyámságot megkaphatja. Először anyu hamvait kellett szétszórnunk az ottani temetőben... Elfogott egy különös érzés megláttam egy kriptát, és ahogy közelebb mentem hangok szűrődtek ki Dylan, aki a hivatalos gyámom azt mondta nem igazán kéne ott járni kelni mert az nem egy igazán biztonságos hely... Hamarosan megtudtam, hogy nagyapám vámpír volt, így anyám félig az volt és én is... Belekeveredtem a többszázéves vámpír családok harcába és "hercegnője" lettem a Stoneledge család vámpírágának. De a legrosszabb az volt mikor a vér láttán és a történtek révén előjöttek a képességeim. És annak a tudata hogy ha életben akarok maradni, át kell változnom! Haza utaztam,és azt mondtam hogy tudok vigyázni magamra... Nincs így! Az óta egyszer láttam Dylant, és lehet nem látom többet. Azonban a húga akár holnap eljöhet értem, és akkor mennem kell! Félek nem is attól a ténytől hogy vámpír leszek hanem a vértől... Látom írtak ide még régen vámpírok is. Remélem tudnának nekem most is írni, mert őszintén nem tudom, mit tegyek.
2012. febr. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!