Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Van valóság alapja? Léteznek...

Van valóság alapja? Léteznek vámpírok?

Figyelt kérdés
Vann bármiféle valóságalapja annak, hogy léteznek-e vámpírok? Bizonyítható bármivel is? Szeretném ha mindent leírnátok amit tudtok erről, mert nagyon kíváncsi vagyok. Aki tud hosszabb szöveget írni róla azt privát üzenetben is elküldheti, de jó ha ide írja:) Nagyon szeretném tudni, szóval előre köszönök minden választ:D
2010. jún. 29. 03:13
1 2 3 4 5 6 7
 41/69 anonim válasza:
Én akkor be jelölek:)))és ott beszélünk hello:)
2012. júl. 1. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/69 Elena930624 válasza:
Rendben van! :)
2012. júl. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/69 Rose 1999 ***** válasza:
Sziasztok! Elena, azt hiszem te írtad, hogy megbűnhődnék azért,mert felfedem magma... Ez nem lehet, mert nem tudja senki sem, hogy ki vagyok! A vámpíroknak erre való képességük nincs.
2012. júl. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/69 jazminnagy válasza:

Kedves "Vámpír hölgy"!

Én már azt se tudom mit higgyek és mit ne. 12 vagyok de már szétunom az életem minden egyes minden percét. Bár szeretném ha vámpírok valóban léteznének ennek ellenére nem vagyok megbizonyosodva róla, hogy léteznek. Akár vámpír vagy akár nem én szívesen beszélgetnék veled, mert jó lenne olyanokkal beszélni akik hisznek benne. Kérlek keress meg, mert szívesen beszélgetnék veled:

Skype: jazminnagy

Facebook: Jázmin Nagy, Elena Csöpi Gilbert, Bella-Swan Cullen

E-mail: jazminnagy12@gmail.com Előre is köszönöm :)

2012. júl. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/69 válasza:

"

Alapja:

Porfíria vagy mi a neve.

Egy olyan betegség, ami vérszegénységet, fényérzékenységet okoz, az ínyek visszahúzódnak, az ember nehezen képes beszédre, inkább nyögdös.

Egyes esetekben a halottak a temetés után a hirtelen nyomásváltozástól felfújódnak, elkezd vér folyni a fülükből, szájukból, testnyílásaikból, ami ideális vámpírkép. Ráadásként, ha valaki átdöfi őket, akkor a kiáramló gázok megrezegtethetik a hangszálakat, így "nyög" is egyet a hulla.

Vlad "Drakula" Tepes egy szadista állat volt, imádta kínozni az embereket, állítólag a vérüket is megitta, ahogy Báthory grófnő is.

Kb ennyi az alapja. "

Második oldalon írták, ez lehet az egész alapja. Nahh én nem hiszem hogy léteznek vámpírok bár jó lenne. Ha lennének is 99,9% hogy nem szürke bőrü csendes visszahúzódó szépfiuk lennének hanem inkább szőrős szörnyek, szóval csajok nem nagyon tudnátok velük egész nap ölelkezdni ;)

Részemről, fényérzékeny a szemem így okkal utálom a napot, vérszegény is vagyok így a vesém is xar kevesett iszok sajnos (vizet), elég zárkózott magányos 17 éves srác vok de nem vámpir és aki itt irogatja hogy vámpir az vagy egy dinka és poénból csinálja ha meg tényleg elhiszi akkor elmebajos, és csak azért hiszi hogy ő az mert nincs megelégedve az életével és valami változásra vágyik a szürke unalmas hétköznapjaiban. Amúgy nagyon birom a vámpíros, zimbiis, angyalos-démonos filmeket mert egy totál új világot mutat be, de az csak film ... :D na kb ennyi

Ha valaki tud valami joh sorozatot ajánlani , legjobb ebben a témában az írjon már rám. Decastello Roland , facen tudtok írni :)

2012. júl. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/69 Elena930624 válasza:

Kedves Decastello Roland!

Fent vagy nekem facebook-on! Bocsi még most jutottam ide hogy vissza írjak!!!Sorozatok: Vámpírnaplók,Twilight,Vámpírok hajnala,True Blood,A vámpír a vérfarkas és a szellem,MOONLIGHT Holdfény,Buffy, a vámpírok réme,Ne kiálts vérfarkast,A lány és a farkas, stb...

2012. okt. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/69 _Damon_ válasza:
Lehet hogy léteznek, de szerintem ti azért tartjátok olyan jónak mert a filmekből ezt láttátok. Nem mondom hogy nem léteznek de lehet hogy nem olyan jó a vámpír lét
2012. okt. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/69 _Damon_ válasza:
egy Vámpír, valamelyikőtök írjon privátba
2012. okt. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/69 _Damon_ válasza:
Vámpír lány kérlek írj nekem privátba mesélhetnél nekm a vámpír létről
2012. okt. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/69 Barbi0077 válasza:

Szijasztok!:)

én nem mondom hogy hiszek nektek de azt sem hogy nem ,de aki mégis vámpír az bizonyítsa be!:)

e-mailban írjatok: kicsilany0077@freemail.hu

válaszotok várom:)!

2012. dec. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!