Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Vámpírokkal kapcsolatos...

Vámpírokkal kapcsolatos információgyűjtés. (? )

Figyelt kérdés

Valójában teljesen tisztában vagyok szinte minden ,,fontos" információval a fajta jellemzőivel, kialakulásának körülményeivel (annak szükségességével) és a működésükkel. Csupán kíváncsi vagyok, hogy van-e olyan aki tud nekem új információkkal szolgálni. Tehát minden okkultistát megkérek, hogy ossza meg velem (lehetőleg privátban) tapasztalatait, ha az ,,különlegesebbnek" mondható és cserébe persze én is elmondom azt amit tudok!

Nagyon szépen köszönök előre is minden választ!



2015. júl. 18. 04:45
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
81%
#20 Én vagyok ostoba, tudatlan, agymosott és fene tudja még mi. De te mi vagy? Árulj már el valami. Te melyik világban élsz, hogy azt mondod nekem "Jó szórakozást a lenti világban" Ez pontosan mit jelent? Te a fenti világban élsz? Beköltöztél a paradicsomba? Szerinted mit mondana neked a pszichológus, hogy magadat úgy említed a (sorok között), mint valami természetfeletti lényt? Honnan vannak ezek a titokzatos információk? Olvasd már végig miket írsz aztán menőzél. És gondolkodj el rajtuk.
2015. júl. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
Hamis infók :D
2015. júl. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:

Ezós bullshit!

Szerezz csajt!

2015. júl. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
akkor ha jól értem szerinted ha lenne egy olyan gép amin átküldve az egész emberiséget mindenki szívébe beleverne egy karót majd másnap mindenkiből kihúzná akkor lenne olyan aki mintha mi sem történt volna élné tovább az életét mert csak simán lebénult nem meghalt?
2015. júl. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
72%

Joker2.0 es kerdezo!

Koszonom!! Mar megerte elolvasni:D

2015. júl. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 A kérdező kommentje:

Amit tudok, azt a szellemi közlések alapján mondom el, amikből értesültem. Ezek lehetnek pontatlanok, de nem jellemző rájuk.


A szétválasztás a mi dimenziónk szétválasztását jelenti. Ennek azért kell bekövetkeznie, mivel mi vagyunk a 4. dimenzióban, ahol mind jó, mind pedig rossz energiák, azaz emberek jelen vannak. Mivel maga ez a rendszer nem vált be és a karmikus fejlődések a rossz számának megnövekedésével nehézségekkel jártak, ezért úgy döntöttek az égiek, hogy meg kell szüntetni ezt a dimenziót maradéktalanul.

Ezen felül az 5. és 6. dimenzióban élnek még emberek. Az ötödikben csak a jók, egy Atlantiszhoz hasonló kultúra, míg a hatodikban csak a rosszak, erről nem tudok sokat.

Ennek az egésznek a kezdete kb 2004-ben kezdődött el a cunamival. Míg a rohamosabb folyamata az a maják ,,világ vége" dátumával kezdődött el. (Világ vége is van. Ezen korszakát a bolygónk most fejezi be és kezd egy újat.)

Ez az egész átalakulás bizonyos természeti ,,katasztrófákkal" fog járni, illetve előzményeként egy Oroszország + Kína, Amerika és a Európa elleni harccal fog elindulni. (Putin az már mindent lát. Egy spirituálisan megvilágosult ember, aki a totális világhatalom ellen tenni akar, amit Illuminatiként ismernek az emberek, de ez most lényegtelen.) Tehát az átalakulással fog együtt járni a 3. nagy özönvíz, melyet a biblia és még néhány nevesebb ember megemlített a jövendölései között is. Pont ahogyan a fenevad, azaz Lucifer, azaz a globális világrend eljövetelét és a ,,fenevad jegyét" azaz a micro-chipeket is megjósolták már nem egyszer.

Ezeket a katasztrófákat az emberek egy része át fogja élni fizikailag is, viszont erre a fel vagy éppen le (jó vagy rossz helyre) való jutása után nem fog emlékezni a történtekre. Vagy a következő életében fog leszületni az őt megillető helyre, vagy pedig a szelleme az egyik párhuzamos énjével lélek cserét fog végrehajtani és ott éli majd le az életét az ő emlékeivel, mintha mi sem történt volna. Lényeg a lényeg, hogy senkinek nem lesz lelki bántódása az egészből. Ezt az egészet úgy kell köszönteni mint egy új kezdetet, nem pedig úgy mint a világ végét. Így generálhatunk pozitív energiákat és tehetjük könnyebbé, zökkenőmentesebbé az átváltást.



Nem háromdimenziós létezés van. Mondhatnám, hogy van 10 ezer. Azt is, hogy 5000, de nem tudom. Annyi biztos, hogy nem csak néhány tucat van, ebből viszont csak 9-et vagyok képes érzékelni. Illetve a legfelsőbbet, ahol a legfelsőbb tudat helyezkedik el. Ennek helyét viszont nem tudom meghatározni az univerzumban.


Az égiek alatt nem egy idegen civilizációra gondolok, sem pedig az őrangyalainkra, hanem a szellemi vezetőségre és/vagy a teremtőkre, akik ezt a naprendszert és ezen naprendszer dimenzióit kezelik.

Ők pedig azt csinálnak amit akarnak és amit jónak látnak. A ,,Nagy bumm" is az előző, már-már Isteni hatalommal bíró univerzum pusztulásának az utóhatása. De ez egy hosszabb történet.


Ezek az események egy háborúval fognak kezdődni, ami természeti és éppen nem természeti katasztrófákba fog torkollani, de ez túl sok ahhoz, hogy leírjam a folyamatát teljes pontossággal. Ez sok helyen le van írva, ha jó helyen keresgélsz és nem valami kuruzsló honlapján.


A szellemi közlések alapján (amiket én kaptam), egyetlen atom bomba fog eldurranni, méghozzá a La Manche csatornában, amiből a 3. özönvíz*, ki fog indulni, mert olyan kőzetlemezeket fog megmozgatni (persze ez csak a fedő történet. Azt csinálnak amit akarnak). Nem mellesleg a víz egy tudatos energia, ami akkor sokszorozza meg magát amikor csak akarja, és akkor fedi el az összes szárazföldet amikor csak akarja. Ez az energia forma áll a legközelebb a legtisztább energiához és ezzel egyúttal a legintelligensebbhez is.


Valószínűleg de. Lélek aratás alatt lehet azt érteni, hogy sok léleknek ezt az életet letudva szunnyadni kell még, hogy a megfelelő helyre leszülessen, vagy éppen a megfelelő helyre azonnal és közvetlen le kerül, a megfelelő testbe és megtapasztalja azt amit ebben az életében már nem volt képes, de még azt nem fejezte be.

Lényeg a lényeg (sajnos), hogy sokan fognak meghalni, de ez az ő javukat szolgálja.


Nem. A totális világhatalom már a lenti világban, azaz a 6. dimenzióban hatalomra fog kerülni és kb 4-600 évig lesznek teljhatalmúak. Ezt követően (mikor már véglegesen lezüllesztették az emberiséget), mikor kiderül, hogy mit tettek az emberiség mind egy szálig kiírtja őket és kb 10 ezer év lesz szükséges ahhoz, hogy a lenti világban élő emberi világ megtisztuljon szellemileg, és az Atlantiszi kultúra szintjére jusson tudatilag, lelkileg és szellemileg. Ehhez a folyamathoz 3-4 generáció lesz szükséges csupán a fenti világban. De majd ezt megtudjuk, hogy ki hova kerül, amikor meg kell tudnunk. Ha egyáltalán meg kell tudnunk azt.


Érezni lehet. Már az idő felgyorsulásával és azzal, hogy most még jobban magukkal foglalkoznak az emberek, mint eddig. Mindenki a saját karmájára koncentrál, hogy minél többet képes legyen véghezvinni a még hátralevő időben. Az, hogy felkerülsz-e valószínűleg most kerül megmérettetésre, mivel érdeklődsz a témával kapcsolatban. Ez csakis rajtad múlik. A fenti világban a legtöbb ember a következő tulajdonságokkal fog bírni: Békeszerető*, Megelégszik azzal amije van-azaz nem pénzéhes, pozitív gondolkodású és még sorolhatnám. Tehát a ,,jók" kerülnek fel és a ,,rosszak" pedig le.

2015. júl. 19. 01:44
 27/47 anonim ***** válasza:
És orvos is látott már?:)
2015. júl. 19. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 A kérdező kommentje:

Igen. Jártam pszichológushoz bizonyos gyermekkori megpróbáltatásokból fakadóan és letesztelt bizonyos mentális problémákkal kapcsolatban (skizofrénia - paranoia és még sorolhatnám, miután elsőre ilyesmikről beszéltem neki ;)). Nem talált semmit ^^

Sőt. Jobban szerepeltem az ügyfelei közül bárkinél és ugyan antiszociális voltam előtte, fél év alatt sikerült ezt átlábalni a segítségével.

Tehát nem kényszerképzetek és nem mentális zavarodottság okai ezek. Inkább csak többet látok a legtöbb emberhez képest.

2015. júl. 19. 02:20
 29/47 A kérdező kommentje:
De ha gondolod akkor elmesélem az egész élettörténetemet, ha ez a segítségedre van.
2015. júl. 19. 02:21
 30/47 anonim ***** válasza:
És ezért képes voltál privátot írni, hogy bejelentsd, hogy válaszoltál?:D Na mindegy is hidd el nem érdekel, de a nevedből ítélve 24 éves körül vagy és ha még mindig komolyan hiszed amit írsz, nos akkor jobb is ha nem ismerem az élettörténetedet. :D
2015. júl. 19. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!