Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Vámpírokkal kapcsolatos...

Vámpírokkal kapcsolatos információgyűjtés. (? )

Figyelt kérdés

Valójában teljesen tisztában vagyok szinte minden ,,fontos" információval a fajta jellemzőivel, kialakulásának körülményeivel (annak szükségességével) és a működésükkel. Csupán kíváncsi vagyok, hogy van-e olyan aki tud nekem új információkkal szolgálni. Tehát minden okkultistát megkérek, hogy ossza meg velem (lehetőleg privátban) tapasztalatait, ha az ,,különlegesebbnek" mondható és cserébe persze én is elmondom azt amit tudok!

Nagyon szépen köszönök előre is minden választ!



2015. júl. 18. 04:45
1 2 3 4 5
 11/47 A kérdező kommentje:
kicsi*
2015. júl. 18. 15:57
 12/47 anonim ***** válasza:
46%
Azt nem értem, hogy ha ennyi mindent tudsz, akkor miért itt keresgélsz? Gyakori kérdések? Most komolyan? Szerinted tényleg találsz itt olyat, aki bármi olyat tud, ami valóban hasznos? Szerintem elég elgondolkoznod azon, hogy te hol szerezted az információidat, és máris rájössz, hogy felesleges ilyen nyilvános oldalakon keresgélned. Ha már mindenképp a neten akarsz ráakadni olyan "emberekre", akik tudnak is valamit, akkor inkább használd a deep webet. :) Sok sikert!
2015. júl. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
67%

"Sajnos kicsit sem érdekel az, hogy ti mit gondoltok, hisz még a betanításotoknak szentelitek életeteket"

Ö... én nem vagyok rottweiler hogy betanítsanak. Nagy különbség van a "betanított" és a "tanult" közt. Téged kéne tanítani, neked kéne sokat tanulni, nagyon sokat. Képtelen vagy különbséget tenni a valós, s valótlan közt!

" Ha egy kicsit is átlátnátok a fátyol mögé"

Hidd el nekem átlátok a fátyol mögé, amit jelenleg csinálsz egy régi jól bevált ezós trükk. Messziről jött ember vagy, aki bekiabál ide, hogy "hahó, figyeljetek már rám, mert nagyot mondok, de nincs szándékomban hitelesíteni a szavaimat." Körülbelül ez vagy te, így pedig te vagy nevetséges!

"Ha pedig nem léteznének, akkor nem lehetne viszonylagosan sok információ a birtokomban róluk."

Pontosabban mit tudsz róluk? Ezzel akarsz menőzni? Semmit sem mondtál eddig, csak árulod magad, reklámozod itt magad, vagy rátudsz cáfolni? Gondoltam. :P

"Azért szeretnék többet megtudni, mert van közöm a dolgokhoz."

Milyen közöd van hozzájuk?

"(Egyet sem áll szándékomban megölni, mivel arra ember képtelen, akárhogyan is legyen ez a mesékben.) "

Ami nem létezik azt fizikailag nem lehet megölni. :D

"Úgyhogy köszönöm az okoskodást, de elég volt a robotokból ^^"

Ez neked okoskodás? Robot te vagy, mert kiszámítható vagy és fantázia világban élsz, amivel körül veszed magad. Robot vagy, mert előre tudjuk a következő és az azutáni reakcióidat, sőt a következők utáni következőket is. Semmi újdonságot nem tudsz mondani. Én amúgyis számítottam arra, hogy ez a vámpíros kérdés ismét terítékre kerül a hét valamelyik napján.

"Lehet, hogy éppen ez fog rajtam segíteni a továbbiakban."

Rajtad már aligha van, ami segíthetne kiszlányom.

2015. júl. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 A kérdező kommentje:
#11-es Köszönöm a tanácsot, de azért jöttem ide segítségért, mert jómagam is szoktam itt segíteni embereknek értelmes válaszokat adva kérdéseikre. Gondoltam találok legalább egy olyan segítőkész embert akár csak én.
2015. júl. 18. 17:20
 15/47 A kérdező kommentje:
Kedves #13-as. Semmit sem tudsz rólam, de teljes mértékig látszik abból, hogy előre ennyire elítélsz a te értelmi képességeid. De lásd kivel van dolgod, megosztok veled ezt-azt ^^
2015. júl. 18. 17:21
 16/47 anonim ***** válasza:
Velem is megoszthatnál ezt-azt. Tényleg érdekelne, hogy mennyire jutottál, bár őszintén szólva, aki jut valamire, az nem nagyon hangoztatja. De megoszthatunk egymással néhány információt.
2015. júl. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
36%

#16 A kérdező erre jutott, ha érdekelne akkor itt van. Nagyon nincs kedvem ezeket agymenéseket végig-nyálazni, de aki fárasztani akarja magát tessék-lássék.

"Üdv.

Nem tudom, hogy hol kezdhetném. Ezért hát kezdem az alapoknál nagy vonalakban. Ha valahol valaminek az összefüggését nem érted, majd szólj.

Gondolom tisztában vagy vele, hogy minden energiákból és rezgésszámokból áll. Az emberi tudattal érzékelhető 9 dimenziók közül élünk mi az egyikben. Ezeknek a leosztása:

1: Elementálok

2: Férgek

3: Démonok

4-5-6: Emberek, ugyan ebben a sorrendben Pozitív+negatív emberek, pozitív emberek és negatív emberek.

7-8-9: Az asztrális síkok (Alsó, ,,közép" és felső asztrál (a felső asztrálra tér vissza a lelked megtisztulni az élet után).

Na de lényeg a lényeg, hogy a Vámpír, mint maga egy élőlény fajta ugyan olyan emberi testet képvisel mint te vagy én (így van ez a farkasemberekkel is). Ezzel szemben a vámpírok (jobb esetben) születésük óta egy úgynevezett ,,bestiával" rendelkeznek a lelkükhöz rendelve, amely bizonyos képességek birtokába helyezi az illetőt (erről később). Gondolom hallottál már test elhagyásról. Ilyenkor a szellemi testedben rendelkezel a fizikai tudatoddal és az asztrálnak nevezett síkon vagy képes létezni, míg ebben a meditációs* állapotban tartózkodsz. (Az asztrál a teljes képmása a mi fizikai síkunknak és ha abban változás esik, ismét felveszi a fizikai sík alakját durván 32-48 óra leforgása alatt.)

A képességeikről: A képességeik kb 13-16 éves kor között szoktak megjelenni a serdüléssel párhuzamosan, ha csak nincsen az illető leblokkolva a vámpír léttel szemben karmikus okokból kifolyólag. Ezek a képességek abban nyilvánulnak meg, hogy eleinte könnyedén hajtanak végre tudatos testelhagyást és látnak más síkokat, ezen belül pedig saját magukat. Ennek megvan a célja, de ez most lényegtelen.

Alapvetően fekete energiát (hasonlót mint a szellemek és démonok) képviselnek, ez pedig a bestiából fakadóan van így. Mikor annak elérkezik az ideje, már képesek az asztrálra is kilépni a teljes fizikai valójukkal egyetemben. Ezt a dolgot a bennük lévő -alapvetően asztrál lény- bestia teszi lehetővé. Mikor az asztrálon tartózkodnak, szinte lehetetlen elpusztítani őket, vagy csak nagyon nehéz. Fizikai erejük kb 10x-esére nő, míg intelligenciájuk átlagosan 20-40 IQ_val növekszik. (Ebben jönnek a babonák, hogy képesek láthatatlanná válni.)-Elfelejtettem mondani, hogy az asztrál síkot szabad, fizikai szemekkel képtelen az ember érzékelni.-

Alapvetően egy gyorsan mozgó faj ez, ami kb 80-90 km/h-val képes haladni az asztrálon, mikor fizikailag ott tartózkodik. A napfény ténylegesen ártalmas rájuk, de csak ha átalakulnak a valós formájukba, ami egy kicsit eltér az emberitől, de még mindig felismerhető benne az emberség. Ezt inkább csak éjjelente szokták csinálni, vagy az asztrálon. Vért is szívnak időnként (ezt a bennük lévő bestia igényli, akár csak a gyilkolást (de ez nem jellemző)), de az áldozatot egy úgynevezett bűvöletbe kerítik és/vagy elkábítják a vérszívás idejére. Ha pedig nem akarják, hogy meghalj akkor egyszerűen megnyalják a sebet, mivel ez olyan anyagokat tartalmaz, amitől a sebek azonnal begyógyulnak. Kicsit szédülni fog az illető a vérveszteségtől, de semmi különös. Erejüket a fizikai síkon is képesek megjeleníteni, de ez nem jellemző rájuk.

Képesek létrehozni további vámpírokat, méghozzá a következő módon: Elsősorban ki kell szívni az áldozat minden csepp vérét, hogy beálljon a halál. Ezt követően a saját vérükkel kell megtöltsék ereidet (ez már nem kivitelezhető a fizikai módokkal xd) és várni, hogy felébredj. Ez egy olyan folyamat, ahol a lelked messzire kerül a testedtől és ha képtelen vagy megtalálni a testedet egy rövidebb időn belül, akkor meghalsz és nem lehet mit tenni.

Visszatérve kicsit: A vérszívást meg tudják állni attól függően, hogy milyen és/vagy mekkora akaraterővel rendelkeznek azaz mennyire képesek kontrollálni a bennük lévő bestiát, de nagyon ritkán szükséges ezt tenniük az életben maradásért cserébe (viszont ölniük nem kell). Emberi táplálékon is elvannak minden gond nélkül, csupán nagyon keveset kell enniük pl.: hetente egy szelet kenyér az elég (mivel nem a fizikai síkról kapják energiáikat, tehát nem kell azt táplálkozással előállítaniuk). Tehát az erősebb/idősebb egyedek sem gyilkolásra, sem pedig vérszopásra nem kényszerülnek. A korukat illetően, átlagosan annyit élnek mint egy normális ember (ez csak egy tévhit, hogy örök életűek), de mivel a lelkükhöz van rendelve ez a bestia, mind addig amíg ezt a szellemed jónak látja, addig minden elkövetkező életedben vámpírként fogsz élni, még ha ennek bizonyos életeidben nem is vagy tudatában, azaz nem alakul ki benned a fajta és annak képességei. Ilyenkor normális emberi életet élsz. Az örök életet illető babona abból fakad, hogy ha pl 20000 évet éltél már le vámpírként, akkor a bestia ennek az összesnek tudatában van és minden információt megnézhetsz az előző életeidből a bestia tudatán keresztül. Ezt kicsit bonyolultabb lenne elmagyarázni, de most nem is lényeges.

Összegezve: Emberek, embertelen képességekkel. Nem feltétlenül érdemes azzá válni, ha gyenge akaraterővel és 0 spirituális képességekkel rendelkezel, mert akkor ölnöd kell (ha a bestia a hatalmába kerít).. Az életük felét az asztrálon kell töltsék a feladataikból fakadóan (Nem ingyen jár ez a dolog. Ilyen esetekben elkötelezed magadat egy bizonyos klán mellett és azt kell szolgálnod.) Nem beszélve arról, hogy nagyon szigorú szabályok szerint élnek, amelyek megszegése halálbüntetéssel jár a legtöbb esetben. Még egyszer megemlítem, hogy nem árt nekik a nap fénye, emberi alakjukban, amit a fizikai síkon bármikor felvehetnek.. valójában ez az alapvető alakjuk, mivel ugyan olyan ember mint te, csupán kapott egy kis terhet/örömöt. Kinek mi.

Az ezüst lassítja regenerálódásukat, de közel sem öli meg, vagy sebzi meg őket jobban az átlagos dolgoknál. Ha pedig karót döfsz a szívébe az csak egyszerűen lebénítja, de nem öli meg. Csakis a fej levágásával elpusztíthatók, de ez a legerősebb egyedek esetében szinte lehetetlen.

Ha van kérdésed válaszolok, de konkrét dolgokat kérdezz ha kérhetlek!

A kialakulások pontos tényezőit szerintem nem írtam le, de egyelőre legyen elég ennyi az én álomvilágomból." ;)

2015. júl. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 A kérdező kommentje:
Bebizonyosodott, hogy Joker20 egy alávaló fattyú. Arról nem is beszélve, hogy mit sem bizonyít ezzel. Biztos csak kitalálta :D
2015. júl. 18. 17:39
 19/47 anonim ***** válasza:
81%

Nade kérdező, ahogy már mondtam én számítottam a reakciókra. A 13-as kommentben leírtak mind-mind igazak rád! Nem mondtál újdonságot. Te egy olyan képzeletbeli világban élsz, amit te hoztál létre. Dimenziók, asztrális síkok, démonok, vámpírok meg ilyenek. Most pedig ezt írtad nekem privátban


"Csak egy kérdés édesem. Ha annyira intelligensnek tartod magadat és annyira teljes mértékig tisztában vagy a létezés formáival azaz annak lehetőségeivel, akkor miért ítéled el a ,,véleményemet :D:D" anélkül, hogy átnéznéd? Ostoba vagy, hát ezért. Semmi több nem vagy egy ostoba agymosott embernél :D Jó szórakozást a lenti világban"

Én átnéztem, amit privátban írtál, és válaszoltam is rá. Kukucs vissza a 13-ra. Robot vagy, egy bazinagy robot! Jah, és nem húszas verzió vagyok, hanem kettő-pont-nullás. :D

2015. júl. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 A kérdező kommentje:

Elnézést az elírásért ^^

Még mindig te vagy itt az egyetlen tudatlan. De ez már nem az én saram. peace

2015. júl. 18. 18:31
1 2 3 4 5

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!