Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Érdemes lenne üzletelni egy...

Érdemes lenne üzletelni egy démonnal ezért?

Figyelt kérdés
Nos, ha netalántán tényleg léteznek démonok, és lehetne velük üzletelni, megérné?Azt szeretném, ha Magyarország újra olyan lenne mint fénykorában vagy jobb, persze a trianont nem lehet felülírni és nem is muszáj, elég lenne ha gazdaságilag jobb lenne az ország, és MINDEN itt élő MAGYAR (vagy aki annak vallja magát) gondtalanul megélhetne!Ezen sokszor elgondolkoztam és komolyan gondolom, ha lehetséges!Várom bárki válaszát, hogy mit gondol!(ha bárki megkérdőjelezi, hogy komolyan gondolom-e dühbe gurulok :) )

2013. júl. 24. 22:48
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
Remélem sokan jönnek majd hőbörögni, már megvettem a popcornt:D
2013. júl. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim válasza:
Szerintem arra gondolt, hogy felajánlja a lelkét a démonnak cserébe. Állítólag az kell nekik, nemtom! 🤔🤔🤔
márc. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!