Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogy köthetek alkut angyallal...

Hogy köthetek alkut angyallal vagy démonnal?

Figyelt kérdés
Olvastam utánna és valahol azt is írták hogy inkább angyallal érdemes. De valójában mikre képesek és miért érdemesebb angyalt? A lehető legtöbb dologra kíváncsi vagyok a témából. Csak olyan írjon aki hisz is ebben mert aki nem hisz benne nem értem mit keresgél ezotéria oldalon. köszi =)

2012. okt. 29. 19:09
1 2 3
 1/21 x) ***** válasza:
Érdekelne hogy hol olvastál ennek utána mert az angyalok egyáltalán nem erre lettek megalkotva, nem tudsz velük kapcsolatba lépni. Mivel létezésüket a Bibliára alapozzák, így érdemes lenne utánaolvasni hogy abban milyennek is vannak leírva és mi a feladatuk.. A démonok meg megint nem fognak neked ugrálni meg szövetkezni, annál nekik nagyobb hatalmuk van.
2012. okt. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
egy másik hasonló kérdésnél írta egyik kommentelő hogy idézz inkább angyalt
2012. okt. 29. 19:54
 3/21 anonim ***** válasza:
Az előzőhöz: a Sátánnak ugyebár lehet alkut kötni, és ő is angyal, csak elbukott... Szerintem meg kell idézni név szerint és kérni tőle valamit és megkérdezni, hogy mit kér cserében.
2012. okt. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
jó ezt tudom hogy meg kell idézni őket stb de hogyan? a lényeget sehol nem írják csak felületesen
2012. okt. 29. 20:01
 5/21 anonim ***** válasza:
84%
Angyallal nem lehet alkut kötni, meg démonnal sem. Ennek egy nagyon bonyolul oka van, röviden az, hogy nem léteznek. Hosszabban az, hogy ha léteznének se állnának szóba veletek. Méghosszabban az, hogy ha léteznének és ne adj isten mégis szóba állnának veletek, magatok alá vizelnétek a félelemtől.
2012. okt. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 Zsizsik666 ***** válasza:
89%

Angyal:

Rajzolj 3 kört a szobádban zsírkrétával a padlóra , állj bele, gyújts meg 3 fehér gyertyát, vetkőzz le csupaszra, tégy magad elé áldozati ajándéknak 1 kenyeret és 3 fenyőágat egy lábasba, és gyújtsd meg, füstölj egy kis beléndeket. Ismételd az alábbit, még transzba nem esel:

- Kyrie eleison (Kírje elejszon)


Démon:

Rajzolj egy háromszöget zsírkrétával a padlóra. Minden egyes sarkához érve, vakard meg a fejed 3-szor, utána állj a 3 szögbe, 3 fekete gyertyával. Itt is kell áldozati ajándék, 5 paradicsom elkeverve egy kis hagymával, egy maréknyi hajaddal, tálba tenni, és vizet önteni rá. Füstölj bio füvet, lehet kapni itt a google-ban nézz utána.

Ismételd ezt:

"Ia! Ia! Cthulhu zigzag, Ia, Ia, zi Kutulu!"


Így születnek az alkuk, sok sikert!

2012. okt. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Drachen ***** válasza:

Minek akarsz de bármelyikükkel is alkut kötni? Oo

Egyébként valahol még nagyon régen azt olvastam (aztán lehet, hogy baromság az egész) hogy elvileg mindenkinek van egy őrangyala és egy őrdémona. Szóval (ha ez igaz) akkor van mind2 neked eleve így felesleges még + alkudozni a többiekkel.

Mondjuk az angyalos részben lehet valami... Akkor is olyat kapsz akire szükséged van (pl ey barátnőm-et eléggé szívatja az élet, szóval mellé rendeltek egy Cassiel-t aki a vigasz és a könnyek angyala)

2012. okt. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Az attól függ, hogy mit szeretnél kérni egy ilyen erős entitástól. Miről lenne szó?
2012. okt. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Csak ne az elő szülött fiút, csak ne őt!
2012. okt. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
azért mondták hogy angyallal köss alkut inkább mivel ők a JÓ oldalhoz tartoznak meg ugye mindenkinek van egy saját őrangyala és vele is bármikor kapcsolatba tud lépni beszélgetéssel , vagy le írod egy lapra hogy mit szeretnél elégeted és szétszórod a természetben és idővel jönni fog a segítség... most olvastam egy könyvet hogy a démonok igazából NEM rosszak !! az embernél nagyobb erejű de az isteneknél kisebb hatalmú lény.. és csak az egyház híresztelte el hogy gonoszak , amikor sok lett a boszorkány üldözés és az emberek rettegtek a természet felettitől és mindent a boszorkányokra fogtak ... úgy hírlett hogy a boszorkánynak alkut kell kötnie egy démonnal hogy varázs ereje legyen.. ezáltal jött az az ötlet ha az egyház azt mondja hogy a démonok gonoszak akkor majd kevesebb ember mer velük alkut kötni így kevesebb "nagyobb hatalmú" ember lesz a földön mert hát hiába a nagy hatalom nem adom el a lelkem az ördögnek. stb... ( többé kevésbé össze jött nekik) de most ezzel azt is elérték hogy több lett a sátánista mert hát neki ""nagyobb""" hatalma van és készségesebben köt szerződéseket az emberekkel hogy azok varázsolni tudjanak... DE HÁT A GONOSZ NEM AD CSAK ELVESZ!! remélem tudtam segíteni..
2012. okt. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!