Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Démonnal lehet szóvetséget...

Démonnal lehet szóvetséget kötni? (és ha igen mi rá a mód, hogyan lehetséges) (többi lent)

Figyelt kérdés

Olyan démonnal szeretnék szövetséget kötni, aki védelmez és szerencsét hoz, és nem a lelkemből kér, nem is a testemből és nem a szereteim lelkévől és életéből, olyan démonnal akarok szövetséget kötni, aki nem az első gyermekem életét kéri.. stb...


Olyan démonnal szeretnék szövetséget kötni, akivel kölcsönös tiszteleten alapuna a szövetségünk. Cserébe én hittel fizetnék a létezéséjért....


Presze érdekel az is, hogy olyan démonnal akarnák szövetséget kötni amelyik erőt és tudást adna stb...


Letisztáznám, hogy a démonok léteznek volt testen kivüli élményem, tehát a lélek is létezik... Felülről láttam magam, tisztán láttam a kórházban a nővéreket a testemet, stb...


A válaszokat köszönöm...


Esetleg ha valaki már kötött szövetséget, ő mit tud erről modnani?


2012. júl. 20. 15:22
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
56%

A démonok gonoszak, ne akarsz szövetségbe lépni velük! Amúgy az nem is igazi szövetség lenne, hiszen a démon csak a lelkedet akarja és örömét leli abban, hogy szenvedsz! Soha ne tedd! Én már csak a gondolatába is beleborzadok...Ne játssz a tűzzel!


Kölcsönös tisztelet, viccelsz?!

1. Én nem tisztelnék egy démont, inkább megvetem és undorodom tőle, nem tudom, te miért nem.

2. A sátán még magát a Jóistent se tiszteli, nemhogy egy senki embert.

2012. júl. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim válasza:
56%
Heló. Kössél inkább Istennel/Jézussal szövetséget. Ők védelmeznek téged veled vannak mindig minden helyzetben. És csak azt kérik cserébe, hogy kövesd őket. Nekik tetsző életet éljél. A Biblia elvei szerint élj. Mert igaz démonok is léteznek de ők mind az ördögtől(sátán/gonosz) vannak. Tehát ha velük kötnél szövetséget akkor a rossz útra térnél. Most lehet jól alakulna az életed de cserébe a pokolba kerülnél. Ha Istent követed akkor pedig a mennybe jutsz. Nem jobban megéri?
2012. júl. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 A kérdező kommentje:

Igen azt hiszem hogy tudnám úralni a démon erejét és hatalmát, mivel erős lelkem van...


utolsó nem tudom jelezni a moderátoroknak a szép beszédedet...


Kérek mindenkit, hogy tisztelettel.. Meghalgatok mindenkit..


Köszönöm első a válaszodat.

2012. júl. 20. 15:33
 4/44 A kérdező kommentje:
Hármas, én már kötöttem istennel szövetséget, mivel hiszek benne és imátkozom hozzá.
2012. júl. 20. 15:35
 5/44 anonim válasza:
82%
Ha hiszel Istenben és imádkozol hozzá akkor minek akarsz a démonnal szövetséget kötni?
2012. júl. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
41%
Nézd meg a Rítus c. filmet. Egy hitetlen papn9vendékről szól, meg ördögűzésről valós történet alapján. Antony Hawking is az egyik főszereplő :)
2012. júl. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 A kérdező kommentje:

Azért akarod démonnal szövetséget kötni, hogy erősebb legyen a lelkem és hogy tudjam úralni a démon lelkét.



Utolsó láttam azt a filmet, pár hónappal ezelőtt.

2012. júl. 20. 15:45
 8/44 anonim ***** válasza:
68%
Ne akarj!Rossz vége lesz!Megkeseríti az életedet!
2012. júl. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 A kérdező kommentje:
Milyen démon neveket ismertek?
2012. júl. 20. 15:53
 10/44 anonim válasza:
55%
írj üzenetet
2012. júl. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!