Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Démonnal lehet szóvetséget...

Démonnal lehet szóvetséget kötni? (és ha igen mi rá a mód, hogyan lehetséges) (többi lent)

Figyelt kérdés

Olyan démonnal szeretnék szövetséget kötni, aki védelmez és szerencsét hoz, és nem a lelkemből kér, nem is a testemből és nem a szereteim lelkévől és életéből, olyan démonnal akarok szövetséget kötni, aki nem az első gyermekem életét kéri.. stb...


Olyan démonnal szeretnék szövetséget kötni, akivel kölcsönös tiszteleten alapuna a szövetségünk. Cserébe én hittel fizetnék a létezéséjért....


Presze érdekel az is, hogy olyan démonnal akarnák szövetséget kötni amelyik erőt és tudást adna stb...


Letisztáznám, hogy a démonok léteznek volt testen kivüli élményem, tehát a lélek is létezik... Felülről láttam magam, tisztán láttam a kórházban a nővéreket a testemet, stb...


A válaszokat köszönöm...


Esetleg ha valaki már kötött szövetséget, ő mit tud erről modnani?


2012. júl. 20. 15:22
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
100%
te a démon lelkét akarod uralni??? inkább ő fog téged.
2012. júl. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 A kérdező kommentje:
Nem biztos, hogyan lehet úralni és akár szolgává tenni egy démont.
2012. júl. 20. 16:03
 13/44 anonim ***** válasza:
68%
Könyörgöm,ne tedd!A TE ÉRDEKEDBEN!NE TEDD!
2012. júl. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
87%
Menj be a Parlamentbe. Elég démon van ott, akikkel szövetséget köthetsz.
2012. júl. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
64%
Amit a bővített kérdésben leírsz az nem démon. Nem csak démonok, és angyalok laknak ott, ahová a halottak kerülnek. Vannak ott káros, jótékony, és emberre nézve semleges lények is, amik nem démonok. A démonok nem szövetkeznek, hanem élősködnek. Az angyalok sem sűrűn szövetkeznek, mert ez számukra béklyó, horgony lenne. Az angyaloktól lehet segítséget kérni, de ők maguk nem fognak neked megjelenni, csak az erejüket bocsájtják a rendelkezésedre, ha ez számukra is indokolt. A mindenféle többi dolgot amik ott laknak meg lehet kérni, hogy segítsenek neked személyesen, de az hogy hiszel bennük nem sokat ér nekik. Általában azok a dolgok szeretik ha hisznek bennük, akik a hittel párosuló félelemből élnek. Gondolom ilyent nem szeretnél. A lelkedet nem tudnád eladni, másokét mégannyira sem, mert ez lehetetlen. Tehát maradnak azok a szellemi lények, akiket ha megkérsz, akkor jó szándékból segítenek, nem pedig valami fizetség reményében. Akad ilyen is bőven. Persze örülnek ha nem veszed természetesnek azt amit érted tesznek, és hálás vagy nekik, de ez csak öröm nekik, nem elvárás a részükről. És ezek persze mind nem démonok.
2012. júl. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:

Démonnal ne szórakozz!Nem jó dolog.Nézd meg ezt a filmet:

http://www.youtube.com/watch?v=m9eHd92MSCU&feature=related

2012. júl. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim válasza:
Ti tényleg hisztek ebben? nem azért kérdezem mert megvetném vagy akármi. de olyan hihetetlen! kérdező. leírnád nekem üzenetben azt, hogy mit láttál? igazából felkeltette az érdeklődésemet, hogy milyen lehetett :)
2012. júl. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
Keresztény hit szerint csak rossz démonok vannak,de régi Görögök szerint a démon lehet jó is mert azok az istenek segìtöi! Én személy szerint nem hiszek ebbe a démonosdiba csak Istenbe mint mindent átfogó és mindenüt jelenlévö tudadba, energiába! De most nézzük ùgy vannak démonok akkor szerintem ostobaság szövetséget kötni velük mert Isten hatalmasab söt ezáltal te is szòval nem nyersz semmit, ezen csak ö nyerhet ! Rossz üzlet
2012. júl. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
48%

Ne akard, mert megbánod!


Alapvető szabály, hogy a démonok MINDIG erősebbek az embernél.

Te a magad erejéből nem fogsz tudni megszabadulni tőle,mert ehhez kevés vagy.


És, hogy nem is akarsz majd megszabadulni?

Ó, dehogynem!

Csak várd ki a végét!


Először a démon persze, hogy segítőként fog megjelenni!

Ez a trükkjük.

Először segítenek, sikeressé tesznek, de ez csak a "beetetés", utána, nem kell várnod fél évet, el fog kezdődni a gyötrés, a kínzás részéről.

Nem csak, hogy az életed tönkre fog menni, ez csak a második lépés.

Először nyugtalan leszel, ki fogsz fordulni önmagadból, nem találod a helyedet, nem tudsz majd aludni, egy perc nyugtod sem lesz.

Egy állandó belső feszültségben fog tartani a démon, állandóan nyugtalanságot tesz rád, a végén már majd' megőrülsz, öngyilkos gondolataid lesznek.

Később jönnek a szerencsétlenségek, a balesetek, el fogsz veszteni embereket magad körül, minden tönkremegy.

Ennek az útnak a vége a pusztulás és a HALÁL.

A démon és a Sátán megkapja a lelkedet, és kínok között fogsz elpusztulni.


Nem könyvben olvastam, saját tapasztalat.

Nem akarok többet írni erről, amit leírtam az igaz.

Én is olyan naiv voltam, mint Te, csak én egy "szellemi vezetővel" kötöttem szövetséget, akiről később világossá vált, hogy egy démon volt.


Ha nincs Isten és Jézus Krisztus, én már nem élnék!


Egy gyötrelmes, álmatlan, öngyilkos gondolatokkal teli éjszakán, amikor már az erőm végére értem, kínok között fogtam a rózsafüzért, amit egy ismerős pap hozott még régebben Rómából, és kétségbeesetten kiáltottam az Istenhez, hogy mentsen meg, ha létezik, akkor mentsen meg, és szabadítson ki ebből a pokolból, mert ha nem, akkor megölöm magam!


Annyira nagy volt a kétségbeesésem, annyira beteg voltam már, testileg-lelkileg, hogy Isten volt az utolsó reményem.

Tényleg az UTOLSÓ, más már nem tudott segíteni.


És segített, nagy harc volt, de segített.


És én nem is tudtam, hogy démonnal kötök szövetséget, sima Agykontrollal indult az egész, amikor elhittem, hogy én is félisten lehetek.


Egyre jobban mélyedtem bele az ezotériába, a jóslásba, ingázásba, meditálásba, angyalkommunikációba, és nem tudtam, hogy mindez mögött a Sátán áll!


Te viszont tudod, hogy kivel akarsz szövetséget kötni.

Még elképzelni is rémisztő, hogy TUDOD, hogy démonnal kötnél szövetséget, és nem félsz.


Ne legyél buta, ne legyél hiszékeny, a démonok gonoszak!!!!

Te nem is tudod, hogy mennyire gonoszak!

Bármi baj is ér az életben, SOHA DE SOHA ne fordulj ezotériához, démonidézéshez, halottlátókhoz, jósokhoz!


Kérlek, hogy soha, mert nagyon megbánod!

Bele is halhatsz!

2012. júl. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
Nah szóval énis írok ide, hogyha már ennyien írnak :) Ahova kerültél, ott nem csak démonok léteznek.A démonok csak azokat képesek bántani, akik félnek tőlük.A félelmetekből merítenek erőt és ezt használják ki :).Aki nem fél az ilyenektől, azok felett nincsen hatalmuk.Én nem félek tőlük, találkoztam velük, nincsen hatalmuk felettem, szóval nemtudom, hogy miért kell feleslegesen aggodalmaskodni néhány lény miatt.Szövetséget szerintem meg felesleges kötnöd velük, mivel azért mégsem megbízhatóak.Uralni ne akarjad őket, mert ez nem a te feladatod.Más mód is van arra, hogy erős legyél.És most egy kis üzenet azok számára, akik írják, hogy a démonok rosszak,stb..:) A démon az egy görög eredetű szó, ami régen istent, később az isten alatti,de embereke feletti lényeket sorolták e megnevezés alá.Egy ember feletti lénynek azért mégis csak van jobb dolga, mint hogy velünk szórakozzanak :)
2012. júl. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!