Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Démonnal lehet szóvetséget...

Démonnal lehet szóvetséget kötni? (és ha igen mi rá a mód, hogyan lehetséges) (többi lent)

Figyelt kérdés

Olyan démonnal szeretnék szövetséget kötni, aki védelmez és szerencsét hoz, és nem a lelkemből kér, nem is a testemből és nem a szereteim lelkévől és életéből, olyan démonnal akarok szövetséget kötni, aki nem az első gyermekem életét kéri.. stb...


Olyan démonnal szeretnék szövetséget kötni, akivel kölcsönös tiszteleten alapuna a szövetségünk. Cserébe én hittel fizetnék a létezéséjért....


Presze érdekel az is, hogy olyan démonnal akarnák szövetséget kötni amelyik erőt és tudást adna stb...


Letisztáznám, hogy a démonok léteznek volt testen kivüli élményem, tehát a lélek is létezik... Felülről láttam magam, tisztán láttam a kórházban a nővéreket a testemet, stb...


A válaszokat köszönöm...


Esetleg ha valaki már kötött szövetséget, ő mit tud erről modnani?


2012. júl. 20. 15:22
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:

Szia !

Annyira nem nézel utána annak hogy mik is azok a démonok hogy elhiszed . A Görög mitológiában és szinte minden nép mitológiában megtalálható , tehát biztos humbuk ! nincs olyan hogy démon ha van is akkor lehet nem is az amire te gondolsz . OLVAD EL AZTÁN TEGYÉL FEL KÉRDÉSEKET : [link]

2012. júl. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
05.31 nem vagyok hitetlen :)) de tudom hogy milyen mocskos lények ezek és igen is léteznek. :)) én látom minezt engem bökdösnek meg egyebek (nem részletezem) és ahogy észreveszem hogy megjelenik egy Mihály arkangyalt hívom segítségül :))
2012. júl. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
Akkor felvilágosítalak, hogy Mihály arkangyal halott, Lucius Dragonwolf Főpap ölte meg.
2012. júl. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
Az a filmben volt.
2012. júl. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 Zsuppii ***** válasza:
Te kis hülye :) azt hiszed uralni tudsz egy démont? Vagy csak ugy hú de jó haverságban lesztek? Az ilyen tudatlanoknak mint te soha nem lesze elég erős lelke.
2012. júl. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
Inkább az orvossal akarj szövetséget kötni.
2012. júl. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim válasza:
Hehehe
2012. aug. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim válasza:

Bakker!

Könyörgöm, hány éves vagy?

Előbb tanulj meg írni, utána pedig kérj meg valakit, hogy verjen a fejedbe egy kis tiszteletet, mielőtt egy isten lelkén akarnál uralkodni...

A többi birka hozzászólásáról inkább nem mondok semmit... a hentes már amúgy is vár titeket.

2012. aug. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim válasza:
a keresztény birkák menjenek a kaszáshoz! a démonokkal jók a tapasztalataim és van démon pasim, akik ilyeneket csinálnak azok vagy angyalok, vagy szörnyek. az előbbinek igaza van!
2014. ápr. 4. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim válasza:
Hmm... Ilyesmiről kezdtem el írni fantázia "regényt". Ott a lány pl. azt a képeséget kapta, hogy írányítani tudja az emberek tetteit. Így elkezd szépen bosszút állni. Véletlenül találtam meg ezt a kérdést, kár hogy régi. Inspirációnak jól jött volna pro-kontra egy kis tanulmány, segítség, tapasztalat mind a két (angyalok kontra démonok) oldalról. De meglepett maga a kérdés, meg pár itteni válasz. Nekik köszönöm.
2014. aug. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!